Osiedle 1000-Lecia

Cytat :
Kosynierów

witam sasiadke :)

jedno z najspokojniejszych osiedli w rzeszowie i wogule sie tu fajnie mieszka :D

widze ze kolega Adam, tez jest z tego zacnego osiedla, a mozna wiedziec z ktorej jego czesci?

Takie małe spokojne osiedle a moze już nie spokojne młodzi gniewni rosna jak na drożdżach, ktoś cos wie? moze mieszka ?
Jedną z głównych atrakcji turystycznych jest IZBA WYTRZEŹWIEŃ :twisted: i WKU :evil:

To fakt żuliki mnożą się jak króliki znana wszystkim brygada Dżi pociagnie najwyżej kilka lat

"Male?!Masa blokow….jedno z wiekszych rzeszowskich osiedli."

Tak jest ogromne fakt :roll:

"Ja osobiscie zadko tam bywam ale nie mam zbyt dobrego zdania o nim"

Jak na kogoś kto tam żadko bywa to masz całkiem dużą wiedze na jego temat

"Nic tam nie ma ciekawego"

Faktycznie nic zwłaszcza jak tam sie żadko bywa i nic o nim nie wie

"W dodatku nie widze zbyt duzych mozliwosci rozwoju dla tego osiedla bo nie ma tam wolnych terenow na jakiekolwiek inwestycje"

O teraz mnie rozwaliłeś prosze prosze nie wiedziałem że mam doczynienie ze SPECJALISTĄ OD ROZWOJU OSIEDLI MIEJSKICH POLSKI POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ.

Cytat liver :
Cytat Adam :
SPECJALISTĄ OD ROZWOJU OSIEDLI MIEJSKICH POLSKI POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ.

Hehe :D to ci wyszlo :grin: No ale w takim razie powiedz mi gdzie tam jest miejsce zeby cokolwiek wybudowac.

Wybudawać ?? może nie do końca ale zmodyfikować !! jak najbardziej na dobry początek
tereny w pobliżu szkoły kolejowej są tam zabytkowe hale gdzie kiedyś trzymano parowozy miejsce to robi ogrone wrażenie zwłaszcza nocą 8) był pomysł zorganizowania tam gaerii sztuki współczesnej

kolejnym dobrym pomysłem było by przenieśenie szpitala gruźliczego w inne miejsce a wykorzystanie zabytkowego pałacyku w którym mieszkał kiedyś zarządca staromiescia jako muzeum :shock: plus bardzo ładny park otaczający pałacyk który również były zajebistym miejscem gdyby oniego zadbano

i na koniec tereny koło wisłoka w tym kopiec :lol: lepszego miejsca na inwestycje z prawdziwego zdarzenia nie widze

Pozdrwiam(nie jestem specjalista od rozwoju osiedli miejskich w Polsce południowo wschodniej)

Ja bym sie nie obraził jakby wpadł jakiś tabun :lol: ludzi z kasą, i ją zostawił na naszym osiedlu. Pozatym jesli życie kulturalne ogranicza sie do dni osiedla i Mdk-u to nie ma co liczyć na jakieś atrakcje.

:lol: heheheh sorry ja nie bede czekał na twoja osiemnastke faktycznie wielkie wydarzenie kulturalne i po co ta cała gadka to nie wiem?? czego cos co moze być u nas i ku czemu są możliwości miało by nie powstać ?? ale poczekajmy na twoja osiemanstke wtedy wszystko sie wyjaśni :lol: ?? a moze na 25 ?? :lol: szkoda że kolesie którzy budowali osiedle 1000-lecia nie stwierdzili heh po co mamy budować ten badziew przyjdzie masa ludzi i tu zamieszka PO CO??

–: Dużo żuli, niski standard mieszkań
++: blisko do centrum, na pociąg można zdążyć w 5 minut (jak ktoś jeździ)

Na pewno trudno tu o wpierdol, chyba że ktoś sobie zasłużył. Ogólnie jest bardzo miło. Cisza, spokój, lajcik.

Cytat Adam :
Takie małe spokojne osiedle

Male?!Masa blokow….jedno z wiekszych rzeszowskich osiedli.Ja osobiscie zadko tam bywam ale nie mam zbyt dobrego zdania o nim.Jest bardzo zaniedbane.Nic tam nie ma ciekawego.W dodatku nie widze zbyt duzych mozliwosci rozwoju dla tego osiedla bo nie ma tam wolnych terenow na jakiekolwiek inwestycje.

Cytat Adam :
SPECJALISTĄ OD ROZWOJU OSIEDLI MIEJSKICH POLSKI POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ.

Hehe :D to ci wyszlo :grin: No ale w takim razie powiedz mi gdzie tam jest miejsce zeby cokolwiek wybudowac.Napisalem ze rzadko tam bywam…obecnie…ale calkiem niedawno chodzilem tam na kursy karate i naprawde osiedle niczym sie nie wyroznia.Nie mam nic do waszego osiedla,moze i go dobrze nie znam ale na pierwszy rzut oka nie robi dobrego wrazenia.Moze podraznilem tutaj kogos,bo kazdy chce zeby o jego miejscu zamieszkania sie dobrze mowilo ale ja kiedys mieszkalem na Piastow ktore jest maksymalnie obskurne i staralem sie o obiektywna ocene.

Moja ośka. Może nie wymarzona, ale jak się ma po swojej stronie tych najgorszych to jest całkiem spoko. Wolę się nie rozpisywać.

Tutaj naprawdę może być niebezpiecznie. Ale to tylko tych, co preferują ZKS i trafią na Resoviaków, albo tych, co mają coś wspólnego z gangami i nie są stąd… Ale to nieliczni, sama młodzież 15-20 xD.
A tak to to spoczko i luzik. Tylko łaciny to można się tu nasłuchać, nawet od tych małych (nawet 4 LATA!).
Ogólnie dużo emerytowanej młodzieży i raczej cicho (tak od 8 do 15 :D).

Ale <3 moją ośke. A co do przeprowadzki to chyba musiałabym zmienić detale.

P.S. A miałam się nie rozpisywać. stąd

Unai, hehe… No witam, witam…

Jak dla mnie to 1000-lecie jest bardzo spokojne… Jak na inne ośki… xD

LOL… Śmich…
Po co tu coś budować? Naszły by nas tabuny ludzi… A tak to jest delux.

Ja się na nic nei piszę! xP

Ehhh… Chcecie atrakcji? Poczekajcie do mojej 18-ki to będziecie mieć atrakcję. Szaloną nastolatke (jeszcze można tak mówić) przebywającą w Quicku dniami i nocami (nocami pod, bo chyba zamykają)….
Ehehe…
A tak na serio. Ja mam atrakcję: gry i zabawy (czyt. kłótnie i bijatyki) z każdym, kto sie na to zgłosi (czyt. z każdym, kto powie coś niemiłego na mój temat)…

A po takie seryjne (serio) atrakcje to jade na inne ośki… xD

Ehh… No w sumie.
Mogliby wybudować jakąś lepszą knajpę… :twisted:
Nie no brecht.

Moja 18 będzie naprawdę wyjebioza… xD
Biba nad biby na całe miasto… Tylko jeszcze nie wiem gdzie… xP
Ale to jeszcze trochę… Ehhh…
A teraz. To jak mają coś budować to tak, jak na początku postu, dobrą i wielką knajpę. Znając życie kilka lat im zejdzie, akurat do mojej 18stki… Buehehe…

Takim to nie wmówisz, że zajmują nie tyle miejsc, co trza… ;/

Hehe… Sugerujesz, że Rzeszowiak byłby lepszy..? To nie od miejsca zamieszkania zależy przecie ^^
Ostatnio się starają… Chodniki poprawiają nareszcie… Place zabaw porobili (nie mówię, że korzystam, ale to zawsze pomocne – małe dziecko się pobawi :))…
:)

juz rozwalają hotel rzeszów – czekamy na cushmana!!!

a propos 1000-lecia jeszcze: czy bedzie nowy prezes osiedla? bo obecny został radnym…

dzięki za odpowiedź na pytanie…

niech tylko posłucha ferenca i zrobi parking na przeciwko poczty na kochanowskiego bo nie ma wieczorem gdzie parkowac. ferenc mu dał krawężnik bokiem nawet, ale tych kilku dodatkowych miejsc pan sak nie zrobił jeszcze.

i jeszcze jedna sprawa, jak ktoś przyjeżdza spoza rzeszowa to niech sie nauczy parkować, bo przyjezdni zajmują po dwa albo trzy miejsca, nie będe wymieniał numerów rejestracyjnych powiatów, z których te samochody przyjeżdzają… szczególnie uciążliwe to jest w niedziele wieczorem jak odwiedzaja znajomych i rodziny w rzeszowie. na sienkiewicza jest parking, na którym samochody parkują na ukos w określoną stronę, są nawet linie zrobione, do których mozna sie dostosowac – tylko trzeba chciec. ja juz nie raz widzialem samochody zaparkowane tam prostopadle albo z linią między kołami, tak żeby nikt inny nie mógł wjechać!!! pod pocztą na kochanowskiego jest tak samo, tylko zamiast parkowac prostopadle, niektórzy stawiają auta na ukos albo zajmując dwa miejsca naraz.

policja powinna ich nauczyc parkowach chyba :-/

to niech nie przyjeżdżają swoimi zgnitymi golfami z przyciemnianymi szybami do rzeszowa! o!

[ Dodano: 2006-12-09, 09:46 ]
Czy podobają się wam drzewa przycięte na naszym osiedlu w dość osobliwy sposób? Może i zarosną na wiosnę liścmi, ale to jak to teraz wygląda to lekka przesada jak dla mnie.

Panowie od drzew w niektórych przypadkach zostawili same pnie!

A najlepszy przykład to drzewo obok Wiaduktu Tarnobrzeskiego rosnące przy PKP od strony schodków na Jabłońskiego – nie dość że pozbawili je gałęzi zupełnie to jeszcze obdarli całą korę!

Ja sie na drzewach nie znam, ale wiem że tak chyba sie o nie nie dba…

[ Dodano: 2006-12-21, 18:01 ]

Cytat Pestka :
…przebywającą w Quicku dniami i nocami (nocami pod, bo chyba zamykają)….

Quick… hmm – w nocy zamykają ale szefu pilnuje interesu do pożna i nawet w niedziele i swięta siedzi, ani grosza nie przepuści ten właściciel Quicka…
tak w ogóle to ten gość z Dębicy to cham jakich mało, ja nawet tam nie wchodzę – sprzedawcy, który tak się nie umie odnosić do klientów jeszcze nie widzialem, poza tym zajmuje miejsca parkingowe mieszkańcom stawiając swoje auto na ich miejscach, a mieszkańców ściga za parkowanie w poblizu sklepu! w dodatku koleś ma podobno na pieńku z administracją.

ja jestem za takim sklepem, ale nie w tym wykonaniu – mógłby to być ktoś z Rzeszowa i napewno byłby milszy! wywalmy tego gościa stamtąd! i tak ma najdrożej w mieście! co z tego że tak blisko? ja wole podejść parę kroków i być milej obsłużony

dobra knajpe mogliby zorbic ale dla mlodzierzy ale to nie wyjdzie po wpadnie kilku drechow i po sprawie do centrum nie daleko wiec mozna spacerkiem dojsc na impreze
hotel rzeszow beda wymieniac na Qushmana(czy jakos tak) to atrakcji bedzie w brud
pozdrawiam

ona dalej jest prezes osiedla i mam nadzieje ze nim bedzie bo jest spoko gosc mozna zalatwic znim wsyztsko

Ulicę Cegielnianą by poprawili lepiej, ehhh

Przede wszystkim proponowałbym zdarcie tych komunistycznych żółtych blach, zamieszczonych po bokach bloków. Można wszystko ładnie zrobić, ocieplić i pomalować. A tak to paskudnie to wszystko wygląda.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top