Wakacje 2007

Na początku września jak co roku będą dni WSK na stadionie Stali. W tym roku WSK obchodzi jakąś okrągłą rocznicę (70 czy 75?) i będzie super koncert, ale jeszcze Wam nie mogę powiedzieć jaki ;)

9 września są dni WSK na stadionie Stali tradycycjnie i zagra Kayah

[ Dodano: 2007-08-26, 17:46 ]

Cytat strawberry :
w Jasionce 1 i 2 wrzesnia ma byc na lotnisku jakis koncert charytatywny z Kate Ryan , In Grid itd, ale slyszalam ze to jest jedna wielka sciema wiec juz sama nie wiem, wie ktos cos na temat tego koncertu?

http://www.imprezy.rzeszow.pl/?a=party&id=3087

http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,4443938.html
no i po koncercie

haha zniknal z 3ty zl???
To ogulem wygladalo na lipe. Jakies badziewne plakaty w autobusach i tyle. Zero reklamy chocby na esce Wdodatku te gwiazdy to takie ze heeeej :)

Sobota, 14 lipca w Kolbuszowej (Plac przy ul. Towarowej) ma grać KSU, w niedzielę 15 lipca Kazik & Buldog i Apatia. I także 15 lipca w Rzeszowie na os. gen Andersa ma grać KSU(godz 18.00), Rockaway i Neonovi. Tyle na ten weekend, może w najbliższym czasie jeszcze coś będzie. W razie czego pozostają jeszcze koncerty w Radiowej Trójce, info na: http://www.polskieradio.pl/trojka/mst/
Pozdrawiam.

Jakieś plakaciwa odnośnie tego koncertu widziałam w autobusach, ale ponieważ impreza zupełnie mnie nie interesuje to nie zagłębiałam się w ich treść, więc nie wiem ani kiedy, ani gdzie.

wakacje to raczej kiepska pora koncertowa, wiec zbyt wiele sie nie spodziewaj.. ;)
niestety :]

Września drugiego na Bulwarach ma być pożegnanie lata z radiem Rzeszów.
Nie wiem na 100% kto zagra, ale z pewnych źrówdeł wiem, że ma być Shaddai, Rockaway i Bigday, prawdopodobnie ktoś jeszcze, ale nie wiem…

zapraszam na impre do kolby

Czy ktos wie moze jakie koncerty beda na tych wakacjach? i gdzie i za ile:P
chodzi mi o takie nie tylko te w klubach ale takze na rynku czy tez bulwarach albo stadionach

Cytat Karola :
Na początku września jak co roku będą dni WSK na stadionie Stali. W tym roku WSK obchodzi jakąś okrągłą rocznicę (70 czy 75?) i będzie super koncert, ale jeszcze Wam nie mogę powiedzieć jaki ;)

oo brzmi ciekawie:D bylam na poprzednich Dniach WSK wiec napewno wpadne, w tym roku to kiedy wypada? pewnie 2 wrzesnia bo to niedziela..choc sama nie wiem, ale jak cos to daj znac;) pozdrawiam

w Jasionce 1 i 2 wrzesnia ma byc na lotnisku jakis koncert charytatywny z Kate Ryan , In Grid itd, ale slyszalam ze to jest jedna wielka sciema wiec juz sama nie wiem, wie ktos cos na temat tego koncertu?

nio ja slyszalam ze w Rzeszowie na stadionie stali Rzeszów ma byc festyn na zakonczenie lata ale 9 wrzesnia:P i ma byc koncert Kayah :P

nio wlasnie o dni wsk mi chodzilo:P ale z tym koncertem w Jasionce to slyszalam od kolezanki ktora tam mieszka ze to sciema mimo to iz sa plakaty bo ponoc lotnisko sie nie zgodzilo na taka impreze, ale nie wiem juz sama z tego, nic nie mowie:d heh

w tą sobote w Sokołowie gra ZABILI MI ŻÓŁWIA:D (Dni Sokołowa Młp.) zapraszam wszystkich :D:D:D:D

kurcze to fajnie wiedziec ale jak bedziecie miec cos pewnego (co na stadionie0 to piszcie bo ja zza wielkiej wody wracam i nie wiem co dokl w rzeszowie slychac i czuc pzdr ;)

:P :grin: :lol: :roll:
jak kraść to miliony, jak kochac to księcia:*

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top