Baranówka

Cytat Karola :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

no ja mam 18 lat…a siedze z ludzmi od 19 do 23….=/to chyba zaduzo jak dla ciebie….znasz nycza i kaspra???

ale jesteś fajna

Mogę i ja coś napisać …

Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

no ja mam 18 lat…a siedze z ludzmi od 19 do 23….=/to chyba zaduzo jak dla ciebie….znasz nycza i kaspra???

ale jesteś fajna

jasne latają z nożami i strasza po nocach – hyhy większej głupoty nier widziałam
mieszkam na b4 15 lat albo i więcej, wiem, że po nocy lepiej nie chodzic, choć jest spokojniej niż kiedyś,
ostatnio niedaleko mojego bloku schodzi sie paru pijaczków ale o dziwo są to "panowie" ok 50 lat!! O_O chałasu nie robią no ale wolałabym, żeby znaleźli sobie inna rozrywkę :/

bardziej bałabym sie mieszkać na b3 niż 4, park sybiraków – to jest dopiero miejsce gdzie sie nie chodzi po 20! :)

do infirka – Twój ostatni post brzmi jak anons matrymonialny :) pozdr

osiedle jak osiedle, nie przepadam, wole domki ;)

PS nastepne posty postaraj sie pisac cienka czcionka

Ustep Babciu Miejsca – Baranowka 4

taki punkowy song :)

a ja nie mieszkam na baranowce i nigdy nie wiem ktora to ktora :P 9 LO to 4, 2? ;>

doprawdy fascynujace…

o – uderz w stoł, a nozyce sie odezwa…

Ja jestem z B1 i tyle powiem eheh;D

A co sądzicie o tym, że na B4 nie odbędą sie dni osiedla?! Podobno Pani przewodnicząca rady osiedla sie na to nie zgodziła…

sojka tą piosenke, to każdy rodowity członek baranówki czwórki zna na pamięc ;D

Po co zakładać temat o Baranówce skoro już jest…

Ja tez mieszkam na B4 I powiem że osledle jest spoko !! BARANÓKA 4 THE BEST !!!!

[ Dodano: 2006-07-28, 17:14 ]
Ja tez mieszkam na B4 I powiem że osledle jest spoko !! BARANÓKA 4 THE BEST !!!! :smile:

NA osiedlu jest spoko … tam sie zawsze coś dzieje :P
tylko fakt że mało miejsca …

Chłopie weż sie nie czepiaj… i pisz na temat a nie offotopuj … (prośba do moderatora aby usunął poprzedni post "Actora")

no to wiadomo … Sam wiem z własnego doświadczenia że to najlepsza Baranówka z czterech do wyboru u mnie na pierwszym miejscu jest B4 choć mieszkam na B2 … :P
Pozdro dla ANnnKa :P

heh nonono … co tu sie porobiło :P

widać ze opinia stworzona na podtawie hooligansów … no cóż a na jakim osiedlu ich nie ma??
a na Baranóce bajerki są :
* piękna wybódowana na B4 tak zwana "fontanna"
* był zjazd dla BMXów … (pisze był nobo teraz zaróśł no i można powiedzieć że już go nie ma :P )
* na B4 Gimnazjum nr 11 które trzy lata temu było na pierwszym miejscu z gimnazjów (teraz jest bodajże na 5 :P )

no i ta atmosfera :P :P :P 8)

Pozdrowionka :smile:

Brawo
a ty Małgosiu ską d jesteś??

no na pewno z Baranówki :P ty;ko z jakiej P

no to wiadomo .. niestety ale dni osiedla nie bedzie ,,, za to odbeda sie zaqwody w piłce noznej na szkolnym boisku 11 gima … trzeba zebrac drózyne 5 osobową i wpłacić 5Złoty od osoby bodajże z tego co słyszałęm :P

Mieszkałem rok na baranówie, wszędzie daleko, kanary w autobusach 2 razy w tygodniu, ciasne mieszkania itp. Super osiedle.

A ja jestem z Baranówki4 i nienazekam 8)

HAHAHAHA.. :D Po przesluchaniu piosenki musze stwierdzic.. spooooko :P Nie szukam tam mieszkania ;)

Mieszkałam na baranowce i mam jej serdecznie dosc,jest tam okropnie i niebezpiecznie. Czasami to strach sie bać

Nie przesadzajcie… mieszkam juz na Baranowce rok i jakos włos mi z głowy nie spadł … moze wystarczy czasami nie cwaniakować do kolesi w dresach i bedzie luz :lol:

baranówka 4 osiedle pijaków nie nawidze łysch tych głupich cwanków ;) H.W.D.P @@@@!!!! HEHHEHEHEHHE

9 LO to już Baranówka 3

No zgadnij :D :D :D

Daj spokój…
Ja się zadaje z ludźmi o 2-15 lat starszymi ode mnie i żyję.

Cytat Ach :
no to wiadomo .. niestety ale dni osiedla nie bedzie ,,, za to odbeda sie zaqwody w piłce noznej na szkolnym boisku 11 gima … trzeba zebrac drózyne 5 osobową i wpłacić 5Złoty od osoby bodajże z tego co słyszałęm :P

nie trzeba to jest tylko taki turniej;).A co do Baranówki4 to jest to osiedle calkiem na luzie,no moze dresy na poczatku nie trawią ,,nowych przybyszów" ale potem jest OKEy 8) Wiem bo mieszkam tam juz 14 lat :twisted:

Pozdro dla tych ktorzy mieszkaja na B4 i nie tylko :D

ja mieszkam na gwardzistow a prawie codziennie przebywam na baranowce….a nikt mi jeszczenigdy zlego słowa niepowiedzial :D :D ja tam do baranowki nie nie mam ….spoko osiedle…i zajebisci ludzie tam mieszkaja

Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

no ja mam 18 lat…a siedze z ludzmi od 19 do 23….=/to chyba zaduzo jak dla ciebie….znasz nycza i kaspra???

Cytat Karola :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

no ja mam 18 lat…a siedze z ludzmi od 19 do 23….=/to chyba zaduzo jak dla ciebie….znasz nycza i kaspra???

ale jesteś fajna

o co ci chodzi????chyba wiadomo ze nie bede jej ciagla w towarzystwo ludzi o 5-7 lat starszych bo sie dziewczyna przerazi….=/

Cytat Ach :
no to wiadomo .. niestety ale dni osiedla nie bedzie ,,, za to odbeda sie zaqwody w piłce noznej na szkolnym boisku 11 gima … trzeba zebrac drózyne 5 osobową i wpłacić 5Złoty od osoby bodajże z tego co słyszałęm :P

turniej 2 drużyn i od razu finał :lol: moja drużyna (rocznik 90) przegrał po dogrywce z 20-25 latkami (roczniki 83-87) jedną bramką

ps: trzeba dodać, że cały czas kontrolowaliśmy grę, jednak bład jednego z naszych i 60zł poszło się jeb…. :razz:

Ja tam lubie baranówke ;)
Chociaż wolałabym mieszkać gdzieś koło 3maja :P
Aaa i jeszcze co do tych chuliganów… jeżeli nikt sie ich nie czepia to nic nikomu nie zrozbią, chyba że ktoś podskakuje.

Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

no ja mam 18 lat…a siedze z ludzmi od 19 do 23….=/to chyba zaduzo jak dla ciebie….znasz nycza i kaspra???

nie… nie znam zbytnio wiele osób na baranównce…

Cytat natalia13101 :
Cytat Karola :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
Cytat infirka :
Cytat natalia13101 :
zajebisci ludzie tam mieszkaja

Może zapoznasz;>?
Ostatnio wiekszość moich znajomych mnie denerwuje… a fajnie byłoby poznać kogoś nowego :P

chyba troche za mloda jestes :D :D :D

Może…może nie wiem ile masz lat :razz:
Mimo iż mieszkam tu od 3roku życia nie poznałam rzadnych fajnych ludzi… może zawiele wymagadm… nie poznałąm nawet rzadnych normalnych ludzi. Emh… może poprostu ja jestem inna…

no ja mam 18 lat…a siedze z ludzmi od 19 do 23….=/to chyba zaduzo jak dla ciebie….znasz nycza i kaspra???

ale jesteś fajna

o co ci chodzi????chyba wiadomo ze nie bede jej ciagla w towarzystwo ludzi o 5-7 lat starszych bo sie dziewczyna przerazi….=/

Heh xD no raczej <joke> …wiem o co biega… Nio ale na forum raczej są osoby w moim wieku… może kogoś poznam…czas pokaże :P

Baranówka… Co ja myśle o Baranówce…? Hm… Za dużo tu chamstwa^^ i to mnie generalnie wkurza. Hm… I jeszcze wkurza mnie to że jeśli ktoś jest "inny" to odrazu "gorszy", pozatym dużo osób z B3 ocenia ludzi na podstawie wygladu, wcale nie znając takiej osoby. A to moim zdaniem jest chooore^^

Po pierwsze nie zabronisz mi pisać tego co myśle.
Po drugie może nie mam racji?;]

Nycza i Kacpra to ja znam :D :D A jeśli chodzi ogólnie o Branówkę to nie jest zła :wink: ,chociaż mieszkam na niej 15 lat wole bardziej KRN :twisted:

B4 jest najlepsza i kazdy to wie…
tylko ciulowo ze teraz na tych łąkach kolo przyrwy bloki wybudują;/ nie ma gdzie ognisk i imprez robić blisko:zly:
mniej punk ow wiecej dresów łazi;/
pamietam jeszcze czasy jak miałam z 7-8 lat wtedy ludzie sie bali po czwórce łazić
teraz od nawet łazi sie godz.22-23niech bedzie i samemu i nikt cie nie tknie…
a co do pijaków:P hehe nawet 12-13 lat wystarczy miec zeby miec pierwszego zgona;p :)

i tak jakos grzeczniej sie zrobiło;p jest inaczej ale nikt nie powiedział ze lepiej:azsg3:

B4 jest najlepsza i kazdy to wie…
tylko ciulowo ze teraz na tych łąkach kolo przyrwy bloki wybudują;/ nie ma gdzie ognisk i imprez robić blisko:zly:
mniej punk ow wiecej dresów łazi;/
pamietam jeszcze czasy jak miałam z 7-8 lat wtedy ludzie sie bali po czwórce łazić
teraz od nawet łazi sie godz.22-23niech bedzie i samemu i nikt cie nie tknie…
a co do pijaków:P hehe nawet 12-13 lat wystarczy miec zeby miec pierwszego zgona;p :)

i tak jakos grzeczniej sie zrobiło;p jest inaczej ale nikt nie powiedział ze lepiej:azsg3:

Portal osiedla Baranówka Osiedle Baranówka – Rzeszów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top