1000 – lecia

Forum osiedla mieszkańców 100 – lecia

Gazowy psychol na 1000-leciu

Gazowy psychol na 1000-leciu

ale szmieszne pffff…. :| Cytat john : zresztą w porównaniu z tym co widzialem na KRNie w jednym z bloków to i tak nie mam na co narzekac jeszcze u mnie… :? coz takiego widziales ? albo przynajmniej zarys sytuacji ? mowisz moze o wiezowcu ? aano tak to niestety ciagle rozrastajace zjawisko :/ ogromna […]

Read More →

Read More →

internet na 1000-lecia

internet na 1000-lecia

Witam. mieszkam na ul kochanowskiego i mam pytanie odnosnie zalozenia internetu stalego i kablowki. jakie sieci sa tu dostepne?

Read More →

Read More →

internet za free

internet za free

sprawa wyglada tak. mieszkan na kochanowskiego 12 i do nadajnika mam jakies 30m +/-. ale pomiedzy blokiem a nadajnikiem rosnie drzewo ktore saslania antene na szkole. czy da rade z takiej pozycji cos zlapac? mieszkam na kochanowskiego. orientuje sie ktos skad moge tam neta za free brac? jaka to wogole siec jest. jeden nadajnik jest […]

Read More →

Read More →

Osiedle 1000-Lecia

Osiedle 1000-Lecia

Cytat : Kosynierów witam sasiadke :) jedno z najspokojniejszych osiedli w rzeszowie i wogule sie tu fajnie mieszka :D widze ze kolega Adam, tez jest z tego zacnego osiedla, a mozna wiedziec z ktorej jego czesci? Takie małe spokojne osiedle a moze już nie spokojne młodzi gniewni rosna jak na drożdżach, ktoś cos wie? moze […]

Read More →

Read More →

Top