Dobry stomatolog

A interesują Cię prywatni czy na NFZ?
Ja polecam swojego dentystę a raczej dentyskę. Przyjmuje w domu osiedlowym KARTON na B3 i z zębami potrafi zrobić bardzo dużo. Chodzę do niej od 7 lat i nie narzekam

Dobra, miła i profesjonalna robota.

www.estetika.com.pl

W Estetice jest wszystko na najwyższym poziomie. Po wizycie tam już nie pójdziesz do innego dentysty ;)

polecam bardzo gorąco gabinet
w pawilonie na Nowym mieście…
piętro zaraz przy Spółdzielni Osiedlowej Nowe Miasto…
profesjonalnie, szybko i solidnie…
właśnie wróciłem i jestem zachwycony…

znajomy zabrał tam córkę, która bała się wszystkich stomatologów…
od tamtej pory chodzi do Niego z uśmiechem…

ja polecam Jarka Makarę, przyjmuje w przychodni na Hetmańskiej, 1 piętro – ALFA-DENT
(tam też przyjmuje jego żona, żeby było zabawniej )

ps. mają smaczne znieczulenie :D

madzik – ceny są różne zależy co masz do zrobienia, ja płaciłam zazwyczaj ze znieczuleniem 70 zł

p. Zelent-Strzelczyk na KRN, gabinet nad Biedronką. polecam

Prosiłbym o namiary dobrych stomatologów. Dzięki
Ostrzeżenia przed złymi również mile widziane:)

Cytat szam :
www.stomatolog.rzeszow.pl

dokładnie Pomianek r0x :) 13 lat do niego chodze :]

chm… a u kogo jest ,,najlepszy stosunek jakości do ceny z naciskiem na cenę?
Pytam bo nie chcę sobie spaprać szczęki ale myśl o wydawaniu sporych sum na dentystę też boli…

ja chodze do zioma, ktory przyjmuje za carrefurem na rejtana, czasami od jego tekstów moze byc ciezko kiedy manwruje w naszej buzi a my sie dusimy ze śmiechu;). polecam

www.stomatolog.rzeszow.pl

hej ja polecam doktor Gabriele Bakowską z Dentalplusa

TearsBlink, a czy mogłabys powiedzieć jakie sa ceny w tej przychodni na hetmańskiej ? Ja też szukam jakiegoś dobrego stomatologa, ale takiego na którego byłoby stać studentke :)
Pozdrawiam.

Mysle ze to jest dobra cena, takze pewnie tam zajrze :) Wielkie dzieki :)

Witajcie, mam prośbę czy ktoś leczył zęby u dr Renaty Micał z Asnyka?? Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie na jej temat.:) z góry dziękuję

ja polecam Panią Joannę Marczyńską – Dental Studio – Joanna Marczyńska

30 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

  1. mocher pisze:

    W stomatologia artdentika zniekształca zęby a co za tym idzie i układ szczeki , warg. bez wiedzy pacjenta robią po 2 zęby na raz mówiąc, że była próchnica. ( Dodam , że wcześniej kilka dni był przegląd u innego i nie było zmian próchnicy ) .Wypełniają zęby materiałem, opaker , który nie przepuszcza jak ząb rentgena a natomiast ulega szybkiemu ścieraniu do zera. To lekarze stomatolodzy ponoszą odpowiedzialność za nieprawidłowe zastosowanie materiałów , a w artdentice nie maja sumienia dla nich liczy się tylko kasa żadnej wiedzy . na pytanie odpowiadają śmiechem mówiąc nie wiem. Robią wypełnienia , które bardzo szybko się przebarwiają , odstają od zęba i nie wspominając o ścieraniu . Nagminnie każdy ząb jest obniżony w zgryzie , ścięty łukiem do linii dziąsła , potem konsekwentnie się obraca , przechyla. Krawędzie zębów pozostawiają poszarpane po ścięciu , że kaleczy język dziąsło .

  2. kwach pisze:

    najlepszy dentysta w Rzeszowie to gabinet Vident Kogut :)

  3. dragon pisze:

    Idzie człowiek do dentysty bo się ząb ukruszył z nadzieją że zęba wypełnią i będzie dalej taki jak był ( a nie było to duże ukruszenie ) a wychodzi z jeszcze większym brakiem zęba bo zamiast wypełnić , (to chyba w ramach oszczędności dla firmy) opiłowały ukruszenie do linii prostej zmniejszając przy tym zęba, potem coś tam nałożyły niewiele. Dla proporcji opiłowały zdrowe tkanki zęba z przeciwstawnej strony , a policzyły jak odbudowę w dodatku nie dały paragonu tak robią biznes w artdentice przy paderwskiego w rzeszowie pozbawiając pacjentów zębów. Efekt ząb nie sięga zgryzu, luka pomiędzy sąsiednimi zębami w następstwie , której ząb traci oparcie i się przechyla , obraca w dziąśle.

  4. paker pisze:

    Pragnę przestrzec przed naciągaczami i fuszerka w arsdent przy Zagłoby 8 niestety naciągacze plątający się po salonach -niczym pałac jeden po z drugiego, no ktoś musi za ten wynajem zapłacić

  5. kaska pisze:

    JA ze swojej strony polecam centrum stomatologii DenTech. Świetnie wyposażony gabinet, profesjonalna kadra, potrafią uspokoić nawet najbardiej wystraszonego pacjenta;)

  6. Magdalena pisze:

    Bardzo polecam klinikę Premium Tech oraz dr Jarosława jestem bardzo zaskoczona. Konkretny i bardzo dokładny stomatolog. Tłumaczy plan leczenia i przedstawia koszty bez zbędnego naciągania. Pierwszy raz w życiu moja wizyta u stomatologa przebiegła bezboleśnie oraz w przyjaznej atmosferze.

  7. kanikuły pisze:

    Polecam Pana Edwarda Szczęcha i jego gabinet Den-Tech! Prawdziwie profesjonalne podejście do klienta, szeroki wachlarz usług w korzystnych cenach.

  8. alicja pisze:

    Polecam specjalistów z centrum-stomatologii.pl. Doświadczenie specjaliści, których nie ma co się bac :)

  9. Janusia pisze:

    Dobry gabinet stomatologiczny w Rzeszowie to Dentech na ul. Śniadeckich. Pracują tam naprawdę dobrzy dentyści, widać że znają się na rzeczy. Starają się by zabiegi nie bolały więc nie ma się czego bać. Że tak powiem, zęby działają bez zarzutu.

  10. Irena,K pisze:

    Polecam gabinet Premium- Dent w Rzeszowie. Są tam bardzo dobrzy stomatolodzy, profesjonalnie podchodzą do pacjenta, moja wizyta odbyła się bezboleśnie z czego bardzo się ciesze! jeszcze raz gorąco polecam :)

  11. goscRz pisze:

    Jak trzeba skutecznie wyleczyc, zrobic korone, most, proteze, albo dostac sie do higienistki usuna kamien, wybielic zeby, itp, to moge polecic gabinet na Niepodleglosci 3/2 albo na Solarza 7 u Panstwa Paliga. Maja fajne metody leczenia i nowoczesny sprzet. Pozdrawiam

  12. Kacper pisze:

    Gorąco polecam gabinet Premium Dent. Wizyty przebiegają szybko, jestem bardzo zadowolony zarówno z efektu jaki i samej wizyty, gabinet posiada również nowoczesny sprzęt.

  13. Natalia pisze:

    Dobry gabinet dentystyczny w Rzeszowie to Dentech. Szybko można u nich zapisać się na wizytę.
    Wykonują wiele zabiegów, od stomatologii zachowawczej po wybielanie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  14. poszkodowany pisze:

    Nie polecam artdentiki w Rzeszowie przy Paderewskiego wypełnienia maja bardzo przybierające osad w porównaniu z innymi wypełnieniami . Można zauważyć z tych zębów niemiły zapach i ból na wszelki dotyk w miejscu połączenia wypełnienia i tkanki zęba nie ustępujący. Nie można się napić ani ciepłego ani zimnego wyjść na zimno czy wiatr bo bardzo bolą i wszystkie zęby tam leczone bolą tak samo mimo upływu miesięcy. Wszystko trzeba poprawiać na inne wypełnienia bo i oddziela się już wypełnienie i jest próchnica znowu Estetyka straszna .

  15. Pacjentka pisze:

    Przestrzegam przed korzystaniem z usług stomatologa Magdaleny Zelent- Strzelczyk przy ul. Solarza w Rzeszowie!!!!!!!! Ceny z kosmosu, a jakość beznadziejna!!!!!!!

  16. Anna pisze:

    jeśli ktoś szuka na nowym mieście tak jak ja kiedyś, kiedy jeszcze sie tułałam od gabinetu do gabinetu bo trafiałam na ogólnie mówiąc kiepskich specjalistów aż trafiłam na moją panią doktor którą naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić to warto udać się do Modentus do dr Moniki Szałajko, nowy gabinet ceny dobre a ja jako stała pacjentka juz od 3 lat zawsze dostaje jakąś zniżkę, pani doktor jest bardzo wyrozumiała i nawet jak jest bardzo zajęta to dla pilnych przypadków znajdzie zawsze czas.

    • makayadak81 pisze:

      Polecam Stomatologię Almadent z Rzeszowa. To dobrzy specjaliści, na których zawsze można polegać. Jeżdżę tam specjalnie 10km, ale naprawdę warto, bo jak do tej pory nikt jeszcze nie zaopiekował się tak moimi zębami jak oni. :)

  17. Krystyna pisze:

    Jeżeli chodzi o implanty zębowe, to mogę polecić Pana Paradowskiego, wprawdzie ten dentysta przyjmuje w Lublinie w Aldent, ale dla mnie akurat to nie miało znaczenia, najważniejsze było to, żeby zęby zostały zrobione, jak należy. Stomatolog został mi polecony przez znajomego, który wstawiał u niego implanty, był bardzo zadowolony, także zdecydowałam się na wizytę i nie żałuję. Teraz cieszę się z pięknego uśmiechu, efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania.

  18. Pacjent pisze:

    Ja chodzę do kiwi dental niedaleko Gerbera. Tam przyjmuje dr karolina dranka. Fajne w tym gabinecie jest to, że z bolącym zębem przyjmuje bardzo szybko. Rozbolał mnie ząb w sobotę i stwierdziłem, że zaczekam do poniedziałku, ale w niedziele była taka masakra, że musiałem się jakoś ratować. Przyjęła mnie mimo, że w niedzielę gabinet był nieczynny. Ulga od razu. Ceny też są normalne w porównaniu do tych wszystkich klinik, gdzie jak tylko wyjdziesz z wizyty, to już nikt o tobie nie pamięta. Jak ktoś się boi, to tam da radę ;)

  19. miko92 pisze:

    Szczerze to mogła bym polecić gabinet stomatologiczny nzozalmadent. pl znajduje się on w Rzeszowie i jeżdżę tam już od bardzo dawna. Bardzo przyjemni stomatolodzy, nigdy nie mam obaw przed wizytą, czy problemów z zębami po niej.

  20. pacjenta pisze:

    Ja osobiście polecam doktora Wróblewskiego z Model Smile przy Marszałkowskiej w Rzeszowie. Szczerze, pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem od strony lekarza. Ząb, który mi wyleczył wygląda tak naturalnie, że szok. Bólu zero i ogólnie przesympatyczny człowiek.

  21. pacjent pisze:

    Dentyści to loteria.

  22. Grzegorz pisze:

    Polecam wszystkim gabinet stomatologiczny Kiwi Dental i Panią Doktor Karolinę. Przemiła osoba, znika cały strach związany z wizytą w gabinecie. Zawsze w jakiejś trudnej sytuacji typu ból zęba czy jakieś złamanie mogłem na Panią Doktor liczyć. Nigdy nie odmówiła mi przyjęcia nawet mimo braku czasu gdyż ma bardzo dużo pacjentów.Zawsze wszystko jest zrobine bardzo dokładnie, Pani Doktor tłumaczy co robi a co najważniejsze zawsze jest bezboleśnie!

  23. Mirek pisze:

    Ja osobiście polecam doktor Karoline Ziemba , przyjmuje na Staromiejskiej 1 w Rzeszowie . Wiecej szczegółow i zdjeć na profilu facebookowym Stomatologia na Plus .

  24. Adam pisze:

    Moim zdaniem najlepiej sprawdza się Filldent na Gromskiego.

  25. Daria pisze:

    Byłam ostatnio na przeglądzie, potem na zabiegu w gabinecie Filldent w Rzeszowie i muszę przyznać, że bardzo przyjazna i profesjonalna obsługa, polecam filldent.pl!

  26. kolorowyptak pisze:

    Ja niezbyt lubię dentystów i lekarzy w ogóle. Szczerze mówiąc, to idę dopiero jak mój stan jet na prawdę zły. Ostatnio musiałem założyć aparat na zęby i zdecydowałem sie na invisalign w dental care u doktor Pniok. To było jedne z milszych leczeń w moim życiu, (przynajmniej do tej pory). Jeśli zajdzie potrzeba wizyty u dentysty, pójdę właśnie tam.

  27. Ptak pisze:

    Ja chodze do ortodonty do dr Pniok w dental care tychy. Robiła mi invisalign i jestem bardzo zadowolony. Nie mają chyba na NFZ, ale słyszałem, że można na raty leczenie rozłożyć.

  28. danutagie pisze:

    Ja od wielu lat chodzę do gabinetu Taszakowscy taszakowscy.pl :) Kontrole co pół roku i dzięki nim mam już wszystkie zdrowe zęby. :) Polecam!

  29. HopeSo pisze:

    W zasadzie do każdego rodzaju zabiegów polecam Elektoralną w Warszawie, świetni profesjonaliści, wykonali mi implantologie i nie mogę się nacieszyć.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top