Dentysta!

www.estetika.com.pl
Do żadnego innego dentysty więcej nie pójdę. W Estetice wyleczyłam się z lęku przed dentystą :)

Cytat :
… natomiast w estetice jeszcze nie bylam jak tam jest z cenami? i duzo wczesniej sie trzeba rejestrowac?

Na wizytę czeka się max tydzień, a jeśli chodzi o ceny to tez nie są niskie, np. jedno wypełnienie 100zł + 30zł znieczulenie, leczenie kanałowe 400zł, ale ja uważam, że jeśli chodzi o leczenie zębów to nie należy oszczędzać, zwłaszcza w takich warunkach, jakie oferują nam w Estetice – wygodny fotelik, poduszeczka, muzyczka – aż się wstawać nie chce :)
Aha – jeśli chodzi o znieczulenie, to nie mają tych wstrętnych strzykawek, przed którymi drży większość pacjentów, tylko takie "magiczne różdżki", które w ZUPEŁNIE BEZBOLESNY sposób znieczulają ząbka :)

http://www.primadent.pl/index2.php polecam

czy ktos moze polecic jakiegos dobrego stomatologa, chodzi mi o stomatologie estetyczna pytalam kilku co da sie zrobic na moich zebach i zdania sa podzielone prosze o pomoc jesli znacie jakiegos dobrego fachowca z rzeszowa pozdrawiam :smile: i czekam na odpowiedz

dzieki o promadencie slyszalam i faktycznie robi wrazenie ale ceny tez sa dosyc wysokie natomiast w estetice jeszcze nie bylam jak tam jest z cenami? i duzo wczesniej sie trzeba rejestrowac?

[ Dodano: 2007-03-10, 19:00 ]
dzieki o primadencie slyszalam i faktycznie robi wrazenie ale ceny tez sa dosyc wysokie natomiast w estetice jeszcze nie bylam jak tam jest z cenami? i duzo wczesniej sie trzeba rejestrowac?

2 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

  1. Magdalena pisze:

    Polecam klinikę stomatologiczną Premium Dent na ul. Litewskiej. Poleciła mi ten gabinet koleżanka. Bardzo miła pani w recepcji pomogła mi wybrać dentystę idealnego do moich problemów. Poszłam do Pana dr. Jarosława Paśniczek. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalizm, delikatność i 100 % nastawienia na potrzeby pacjenta. Polecam

  2. Aneta pisze:

    Ja za to mogę bardzo polecić gabinet Taszakowscy na ul. Podkarpackiej :) Prawdziwi profesjonaliści i dentyści z powołania – wiedzą co robią :D

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top