Drabinianka

Na Cichej ? … mam tam chyba kolege … Mariusz sie nazywa ;] znasz ? :)

ja tam mieszkam a dokladniej na Cichej i jest bardzoo fajnie :) Zadowolona jestem z osiedla!

graniczna

Ale to będzie "inny" hipermarket.To znaczy nie spożywczy ale ogrodniczo-budowlany.Zresztą to miejsce nie jest odpowiednie na ogródki działkowe więc ja się cieszę.

ja miałem kiedyś przyjemność sylwestra na cichej… i rakieta latała po pokoju. o!

rece precz od Naszego Gaju :evil:

http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34961,3873796.html

Ta cicha to wcale nie jest taka cicha czasami :roll:
ale osiedle jest fajne, szkoda tylko ze chca nam wsadzic w miejsce Nasz Gaj-u jakis kolejny hipersmarket :evil:

Cytat fredka :
Kolejny hipermarket?! I to na miejscu Naszego Gaju?? Mało prawdopodobne… Informacja chyba nie jest potwierdzona…?

niestety takie sa plany prezydenta naszego miasta :?
Nasz gaj

A wg mnie nie jest to odpowiednie miejsce na hipermarket. Nowe bloki? moze szeregówki? albo jakies budynki biurowe to wtedy jestem jak najbardziej za!

ps. Kurcze podpowiedzcie jak sie wstawia linki ?? bo cos mi nie wychodzi. :?:

prosze może tu cos znajdziesz WSK

Kolejny hipermarket?! I to na miejscu Naszego Gaju?? Mało prawdopodobne… Informacja chyba nie jest potwierdzona…?

Cytat Yasmine :
A wg mnie nie jest to odpowiednie miejsce na hipermarket. Nowe bloki? moze szeregówki? albo jakies budynki biurowe to wtedy jestem jak najbardziej za!

Byłabym za szeregówkami! ;) Drabinianka osiedlem szeregówek! :D
W ostateczności mogą być też bloki :P
;]

Od początku mi się wydawało że jest to nieodpowiednie miejsce na kolejny hipermarket czy hipermarketopodobne cuś. I naprawdę wierzyć mi się nie chce, że chcą pozbawić tych wszystkich ludzi (przede wszystkim starszych ludzi) działek. No chociaż teraz to chyba jest mi już obojętne. Nie wiem co lepsze.

witam, zmieniając temat to czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat przedsiębiorstwa produkującego części dla lotnictwa WSK "PZL- Rzeszów" na Hetmańskiej- tak od kuchni. chcę starać się o staż a nie wiem czy mam szanse i jak trzeba stać z językiem i jak wygląda rekrutacja. jestem z Polski centralnej. z góry dziękuję za informację

[ Dodano: 2007-02-04, 21:33 ]
halo, jest tam kto? :607:

dziękuje. Bedę wdzięczna za każdą wiadomość.

Ja tez mieszkam na drabiniance :) Bardzo fajne miejsce :)

ja tam mieszkalam ale troszke dalej od cichej ale za to na cichej chodzilam do przedszkola :D heh :P nie zapomne tych czasow :P

Drabinianka życiem tętni… proste! Graniczna!

Portal osiedla Drabinianka: Osiedle Drabinianka – Rzeszów

Cytat terelka;10021 :
Ja tez mieszkam na drabiniance :) Bardzo fajne miejsce :)

No rzeczywiscie miejsce fajne ,ale te ostatnie naklejki na blokach – sprawdzanie legalnosci oprogramowania, stały sie troche przerazajace.

Noo ja to Kwiatkowskiego :P

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top