FRYZJER

ja wczoraj byłam w super salonie "TREND line"
ul. Słowackiego 6/1
tel. 862 52 03
www.trendline.ipr.pl

wchodzi się od Grunwaldzkiej, jak się idzie od Sphinxa w strone rynku to po prawej za budka z hamburgerami jest brama….
Polecam :) Za strzyżenie zapłaciłam tylko 23zł

Ja mieszkańcom Baranówki 4 i nie tylko gorąco polecam nowy salon fryzjerski na ulicy Ślusarczyka 2. Właścicielką i jak na razie jedyną fryzjerką jest Regina, jest fantastyczna i bardzo niedroga, w związku z tym ma bardzo dużo klientek, więc trzeba się ze dwa dni wcześniej umówić. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę o numer telefonu zapytać…

a ja ostatnio byłam w Ce-Ce i już tam zostanę

a gdzie to i co to? :p ile biora za ciecie?

ja polecam pana Rafała z VOGUE http://www.voguestudio.ipr.pl/

Czy mozna jakis namiar dostac do Villa Park i do kogo polecacie ?

Dziewczyny, bo wiadomo ,że lepiej się na tym znamy…..chce koniecznie zmienić swojego fryzjera…..tylko nie wiem , na jakiego i gdzie ?????? Ostatnio byłam w Studiu Galin i nie będę się wypowiadała jak jestem zadowolona. Cały czas słyszę reklamy Vila Park i Pariset. Ktoś coś wie na temat tych salonów??????? BLAGAM MUSZĘ WIEDZIEĆ…POMOCY

:wink: Polecam villa park…sama tam często chodze i jestem naprawde zadowolona z ich uslug…

Villa Park miesci sie na Nowym Miescie Na ul. Pelczara niedaleko hipermarketu Tesco..

ja tez chodze do Villa Park i serdecznie polecam ! Sa tam mlodzi ludzie ktorzy potrafia swietnie dobrac fryzure. Szczegolnie polecam Ci stylistke Ewe – naprawde ma talent fryzjerski :)

a gdzzie miesci sie ten salon Villa Park? nie jestem z rzeszowa wiec nie orientuje sie.potrzeba mi jakas fajna slubna fryzurke na krecone wlosy:-)

fajna fryzjerka jest na rejtana koło respanu , pani ula, moja kolezanke swietnie obcieła za chyba 26 zł, ma to cos w rekach:D:D:D

Polecam PLAZE na pelczara, naprawde swietni fryzjerzy i fryzjerki, jeszcze nigdy nie wyszlam z tamtad zawiedziona, zawsze na plus

czesc słyszałam ze w reducie jest fajny fryzjer :smile: prwadzi salon marios styl jest stylistą moze zna ktoś numer telefnu do niego potrzebuje pilnie :)

Czesc wszystkim mam super salon fryzjersko- kosmetczny super obcinaja i jest naprawde nie drogo. Nazwa się BIO- NATURA na ul.Krośnieńskiej na osiedlu PROJEKTANT. To jest dopiero co otwarty salon i jest naprawde super. POLECAM!!!

GORĄCO POLECAM :!: :!: :!: FRIZZ STUDIO FRYZUR RZESZÓW, UL. OSMECKIEGO 4F TEL. 017 86 36 477 www.frizz.pl nowo otwarty salon fryzjerski – najwyższa jakość usług przy użyciu profesjonalnych kosmetyków ZAPRASZAMY :grin:

W Rzeszowie narazie bylem u 4 fryzjerow i musze przyznac ze villa park z tych 4 jest najlepszy – mlody zespol do tego bardzo przyjemna atmosfera aczkolwiek ceny troche wygorowane ceny jak na umiejetnosci fryzjerek. Dziewczyny ogarniaja ale srednio. Jesli juz cos doradzaja to w kierunku swoich umiejetnosci. Tzn nic nowego nie wymysla. Jesli ktos chce miec zwylka fryzure srednio pasujaca do reszty ciala i troszke przeplacic to villa park jest najlepszy. zostalo mi szukanie dalej kogos kto sprawnie i z polotem porusza nozyczkami.

Edit: Bylem u 5 fryzjerow dzis odwiedzilem Salon Fryzjerski "Monika" na Hetmanskiej – Pani fryzjerka bardzo bardzo ladna i sympatyczna i to tyle plusow – nadal najlepszy jest Villa Park…

Teraz pytanie o fryzjera męskiego – gdzie jest jakis dobry fryzjer ktory ladnie stzryze chlopcow i umie robic wzorki?

Cytat Eti :
wstydził bym się znając odpowiedź na tak postawione pytanie

Proszę jasniej??!! Co jest nie tak z tym pytaniem? :shock:

Cytat TearsBlink :
ja polecam pana Rafała z VOGUE http://www.voguestudio.ipr.pl/

Również polecam Pana Rafała, jestem Jego stałą klientką, nigdy nie byłam rozczarowana!

gdzie dobry fryzjer od robienia fryzur na studniówkę? i jakie ceny?

hmm co do villa park to nie jest tanio, włosy obcinają całkiem nieźle ale modelowanie jest obowiązkowe, wiec jest to koszt 38 zł…

O Mamo… 4 dychy za cięcie? …faktycznie okazja (jak to dobrze nie być kobietą :) )

A tak swoją drogą to ile kosztuje najdroższe w Rzeszowie strzyżenie? Z ciekawości pytam…

chm… wstydził bym się znając odpowiedź na tak postawione pytanie :razz:

Witam zgadzam sie z moną ja tez chodze do SUTDIA URODY bio natura na ul. Krośnieńskiej to jest na osiedlu PROJEKTANT i jestem naprawde bardzo zadowolona!! Jeśli ktos jest zainteresowany www.bio-natura.com.pl POLECAM !!

muszę podzielić się z Wami moją historią :)
jestem w Rzeszowie nowa i w związku z tym miałam problem ze znalezieniem dobrego fryzjera ale właśnie na tym forum przeczytałam o villa park i o fryzjerce Ewie, razem z przyjaciółką postanowiłyśmy się do niej wybrać tylko że jak już tam byłyśmy to się okazało że jeśli ma nas obciąć Ewka to minimum dwa tygodnie trzeba czekać no cóż postanowiłyśmy że obetnie nas ktoś inny, oczywiście nie odrazu bo miejsc też już nie było ale na drugi dzień byłyśmy umówione z panią Zosią :) – muszę się przyznać ,że trochę spanikowałam – Zofia? – pomyślałam to ile ona ma lat?! Ale raz kozie śmierć – poszłam i wiecie co?! Zosia okazała się bardzo młodą i sympatyczną dziewczyną i co najważniejsze z talentem fryzjerskim :). Nie chwaląc się wyglądam super , naprawdę profesjonalnie i modnie mnie obcięła i doradziła bo idąc do fryzjera zupełnie nie wiedziałam jak chce być obcięta. Moja przyjacióla też wyglada rewelacyjnie! Dlatego polecam wszystkim nie tylko Ewę o której sama słyszałam ,że jest bardzo dobra ale także Zośkę która mogę powiedzieć z własnych doświadczeń że jest super :)

villa park mieści się niedaleko tesco, na ul. Pelczara 9 , jest dość duży bilboard i strzałeczki jak trafić :). A jeśli chodzi o ceny to chyba nie jest tak najgorzej ,byłam przygotowana na więcej a zapłaciłam tylko 39 złoty – siedziałam na fotelu ponad godzinkę (mycie, cięcie i modelowanie)

nie wiem jak w Rzeszowie bo mieszkam tu od niedawna i to był mój pierwszy raz u fryzjera :) ale w Bydgoszczy gdzie wcześniej mieszkałam to "udało" mi się zapłacić 80 złoty :cry: – za zwykłe cięcie + modelowanie

a co powiecie o Romanie Pięcie? byłam raz- bardzo zadowolona, ale jakoś szybko mnie obciął…. około 20 min…. byłyście u niego i u innych? chodzi mi jakieś porównanie z innymi fryzjerami…..

POMOCY!!!!! ja szukalam frzyjera i trafilam na plac wolnocsci, lumire czy jakos tak do aski ciupak, i to jeszcze z polecenia :(((( porazka, mam farbe na glowie tydzien i juz mie sie splukal kolor
w dodatku byla bardzoe nie mila……. i odnioslam wrazenie ze tam fryzjerki wogole nie sterylizuja narzedzi???? po wizycie u nich mam lupiez i jakas luszczyce na glowie….i nie wiem co mam robic bo wstyd mi isc z tym gdzies:(((( prosze o pomoc gdzie moge pusc??? :((((

można prosić o numer telefonu do villa park:>? i czy polecacie tego fryzjera w celu ulozenia wlosow a nie scinania:>

Polecam salon Diuna na Rejtana 53a koło Respanu! http://salonfryzjerskidiuna.pl

Powiem szczeże,że Ewa w Villa Park na Pelczara jest strasznie nie miła byłam u niej kiedyś i nie byłam zadowolona. Była arogancka i wciskała mi pełno kosmetyków których nie potrzebuję. Nie miło wspominam. :x

Witam kiedys szukałam dobrego fryzjera i wyczytałam na tym forum, że salon fryzjerski Villa Park jest bardzo dobry więc tam poszłam jak polecacie do pani Ewy na początku zrobiła na mnie dobre wrażenie ale jak mnie ścieła to była po prostu masakra w żadnym salonie nikt mnie tak fatalnie nie obciął BEZNADZIEJA jeszcze w trakcie ścinania pani Ewa chcaiła mi wcisąć jakieś nie potrzebne kosmetyki do zakupu. Najgorszemu wrogowi nie polecam tego salonu !! Nie mogłam patrzeć na swoje włosy musiałam isc do jakiegos salonu w którym naprwde dobrze obcinają więc wyczytałam też na tym forum, że polecacie STUDIO URODY bio natura na ul. Krośnieńskiej na osiedlu Projektant więc tam poszłam zapisałam się na drugi dzień bo odrazu nie maieli miejsc zapisałam sie do pani Asi i z ręką na sercu moge powiedzieć, że nikt mnie nie obciął tak dobrze jak pani Asia w BIO NATURA od tamtej pory chodze tylko do pani Asi i za kazdym razem jestem naprawde zadowolona.

Ja chodzę do Villa Park i jestem strasznieee zadowolona :) ścinam sie i farbuje u p.Eweliny zawsze umie mi coś doradzić i za każdym razem mam coś innego chociaż mam krótkie i cienkie włosy a inni fryzjerzy mówili ze nic sie nie da z nimi zrobić A polecam p.Ewelinke bo byłam u innej Pani raz i tez było dobrze ale już nie aż tak Jest super

Polecam panią Irminę, fryzjer na ul. krakowskiej, tel. 17 8538085 naprawdę świetnie obcina włosy.

Pan Rafał z salonu Vogue jest naprawde dobry.Potrafi doradzic i wogóle.Jednak czasami trzeba czekac nawet tydzien aby umówić się na strzyżenie

a jak sie maja ceny w villa park u p. ewy (jesli to jakas roznica?)? chce zrobic strzyzenie na sr dl wlosach i kilka pasemek oraz balejaz na krotkich wlosach.

a jak wygląda cenowo zwykłe podcięcie w salonie Vogue ?? :-)

Ja też polecam salon BIO – NATURA jest naprawdę fajny profesjonalne obsługa fryzjerska i kosmetyczna gorąco POLECAM! no i jeszcze mają super solarium

Polecam nowy salon fryzjerski K&S. Jest przy Miachała Archanioła 2C – Salon Fryzjerski K&S

Fantastyczne fryzjerki, dobre kosmetyki EMMEBI i dobre ceny:)

W K&S jest teraz fajna promocja. Do każdej koloryzacji, strzyżenie za 5 zł.
Strzyżenie za 5 zł w K&S

Cytat kalorina11;5168 :
fajna fryzjerka jest na rejtana koło respanu , pani ula, moja kolezanke swietnie obcieła za chyba 26 zł, ma to cos w rekach:D:D:D

Dziewczyny nie polecam tej fryzjerki i całego zakładu…. :wnerw:
Czesałam się na wesele u tej całej pani uli – na szczęście nie moje wesele – i już w trakcie czesania czułam, że mi za słabo spina włosy. Zwróciłam jej uwage, żeby mi łapała mocniej, po czym usłyszałam, że od 20 lat czesze włosy i nie bede jej mówic jak ma to robić, zresztą w jej fryzurach dziewczyny chodzą po pare dni… I ZGADNIJCIE CO??? Fryzura ledwo wytrzymała do północy – a między czasie była pare razy poprawiana – tragedia!!!! Dodam, że nie robiłam szpagatów na parkiecie i nie pierwszy raz miałam włosy upinane!!!
W moim odczuciu kobieta bardzo niemiła, robi z siebie gwiazdę na cały salon i potrafi tylko zedrzeć z człowieka kase za coś co jest nie warte tych pieniędzy!
Niestety za mało mi było i przypadkiem (bo ktoś odstąpił mi termin na czesanie na kolejne wesele) znowu trafiłam do tego salonu – tym razem do młodszej kobitki – liczyłam na lepszy efekt niż poprzednio, ale było jeszcze gorzej niz u gwiazdy, bo sama czesała kogoś obok wtrącając komentarz do moich sugestii dotyczących mojej fryzury!!! Więc wszystko ma być tam tak zeby jej sie podobało, a nie klientce – AMATORSZCZYZNA!!!

Dlatego jeżeli ktoś może polecić kogoś kto robi fajne fryzurki w przyzwoitych pieniądzach to bardzo proszę o namiar, bo we wrześniu mam kolejne wesele, a wiem, że dobre fryzjerki mogą juz mieć terminy zaklepane.

Cytat Napisał mgpoland85 Zobacz post
Polecam salon Diuna na Rejtana 53a koło Respanu! Salon Fryzjerski Diuna w Rzeszowie – Stylizacja Paznokci, Fryzury Okolicznosciowe, Solarium, Kosmetyczka

zupełnie nie polecam ;/ pomimo niskiej ceny…moją fryzurę inna fryzjerka poprawiała 2 godziny ;/

POTWIERDZAM W 100%%%%%%%%%%

Niestety znowu musze podzielić się niefajną informacją o kolejnej żenującej fryzjerce, która czesała mnie na wesele!!!!! "Salon" a raczej "Salonik" mieści się w wąskiej uliczce w okolicach Salonu Ery na 3 maja lub od Domaru z drugiej strony, dokładnie ulica Fircowskiego. Wesele miałam we wrześniu, ale niedawno ochłonęłam i jestem wstanie napisać komentarz bez używania słów łacinskich!!! Otóż humorzasta paniusia, która dopadła mnie w któryś piękny sobotni dzień nie wiedziała co ma tak naprawde ze mną zrobić… nie specjalnie docierały do niej moje sugestie (bo to kolejne moje czesanie, wiec znam swoje włosy i kształt głowy na tyle, żeby wiedzieć w czym wyglądam dobrze)…. nie będę wdawać sie w szczegóły i podosić sobie po raz kolejny ciśnienia, ale efekt końcowy był TRAGICZNIE TRAGICZNY!!!!!!! Tylko sie pochlastać!!! Nie miałam niestety czasu na umycie włosów przed imprezą wiec fryzure poprawiał w toalecie mój mąż!!!! Zadanie niestety przerosło ta pseudo fryzjerke i dlatego nikomu nie polecam, a zapłaciłam za fryzure jak w "za mokre zboże"…bo przeciez sie artysta wyceniła za takie dzieło… Szkoda,że nikt nie wkleja zdjęć… chętnie bym pokazała tą amatorskie dzieło!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!

Za to pozytywny akcent: od jakiegoś czasu obcinam się na górze w Grafice w salonie Brigitte u właścicielki i jestem bardzo zadowolona – koszt ok 50 – 70 zł., ale wart tych pieniędzy bo fryzurka pózniej przez długi czas fanie sie układa… po prostu dobrze ścięte włosy!!!!!! I całe szczęście, ze nie mam już zadnych imprez w najbliższej przyszłości bo chyba by mnie mąż poczesał ;)

tak zgadzam się z karolina 11 co do tego zakładu i pani uli w 100%. Ja bardzo bordzo polecam salon INSPIRACJA na Popiełuszki 10 tam czesze bardzo dobrze Pani Sabina . Salon mieści się tuż za komenda policji przy Rejtana na osiedlu Nowe Miasto . To nowy bardzo fajny salon zawodowa fryzjerka i kosmetyczka . P R O F E S J O N A L I S C I !!!
Polecam szczególnie czesania na wesela i farbowania .

polecam salon INSPIRACJA na Popiełuszki 10 a tam fryzjerkę Sabinę . SUPER FACHOWIEC ceny dla ludzi i w ogóle jest tam ok . 887 722 772

Ja byłam w studio fryzur " Renee " na ulicy Targowej w Rzeszowie, naprawdę kobity maja talent fryzjerski, polecam :_usmiech:

Aniu, ja w reducie u Mariusza byłam 2 razy, za 1 ścią mnie super, wysłałam też moją mamę, ale…. idąc kolejny raz myslałm, że się rozpłaczę, mama też się zawiodła… gość sie postarał tylko raz.. nie polecam, byłam za to na targowej w studio fryzur Renee – i szczerze polecam!!!!

Cytat mgpoland85;14503 :
Polecam salon Diuna na Rejtana 53a koło Respanu! Salon Fryzjerski Diuna w Rzeszowie – Stylizacja Paznokci, Fryzury Okolicznosciowe, Solarium, Kosmetyczka

zupełnie nie polecam ;/ pomimo niskiej ceny…moją fryzurę inna fryzjerka poprawiała 2 godziny ;/

siemanko polecam BIO-NATURE na os.PROJEKTANT super salon super solarium przyjemna atmosfera no i oczywiscie suer wykonywane uslugii fryzjerskie polecam wszystkim super taka mloda ladna fryzjerke :z_jezorem:

Serdecznie polecam salon fryzjerski Prestige przy ul. Fredry 8. Nowy salonik bardzo przyjemny super fachowa obsługa i przystępne ceny.

a ja odkryłam świetną stylistkę, która zrobiła mi rewelacyjną fryzurę i kolor.Super doradza.Widać ze się zna na swoim zawodzie.Przyjmuje w solarium "Rajska plaża" na 3 Maja.Salon nazywa się Mecie sie opalić. NAPRAWDĘ POLECAM!!

Odwiedziłam ten salonik PRESTIGE na Fredry i jestem bardzo zadowolona w końcu zaproponowano mi coś w czym naprawdę dobrze się czuję, super na pewno będę tam wracać. Szczerze polecam.

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi w rozsądnej cenie polecam salon PRESTIGE przy Fredry 8. Odwiedziłam ten salon za namową koleżanki i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Super obsługa fachowe doradztwo i przystępne ceny nie to co w Ce-Ce i VillaPark a obsługa według mnie lepsza.

Szczerze POLECAM!!!

szczerze odradzam salon Loreala Twoj Styl przy ulicy wincentego pola w rzeszowie.kilka tygodniu temu dalam sie namowic pani fryzjerce(dorota chybamiala na imie)na sciganie koloru. niestety mocno sie przeliczyla.po scignieicu koloru wlosy byly pomarnczowe. scignela wiec drugi raz , co rowniez nie wiele dalo.spedzilam w salonie 5.5 godziny.efekt byl taki, ze caly wieczor przepkalam ,a na drugi dzien pobieglam sciac wlosy.za takie eksperymenty nieudane skasowli 340zl do tego po powrocie do domu okazalo sie , ze pani fryzjerka zniszczy mi rowniez ubranie farba….

Polecam Romana Piete na Pilsudzkiego.

Z poleceniem mojej koleżanki odwiedziłam salon Prestige przy Fredry 8, bardzo przyjemny salonik. Super fachowa obsługa przed strzyżeniem pogadałyśmy sobie jak ja to widzę a później otrzymałam kilka propozycji super doradztwo. Po wszystkim byłam zachwycona i na pewno będę tam wracać za każdym razem.
Szczerze polecam co do cen bardzo przystępne i tu tez duży plus. Wiesz za co płacisz.
Pozdrawiam i zachęcam

Mam zamiar wybrać się do salonu fryzjerskiego "Goya" albo do "Beauty sense" na ul. Cichej? który polecacie albo odradzacie :)

Polecam salon Ce-Ce. Kapitalny wystrój, miła obsługa. Poniżej link do bonów rabatowych dla Panów.
gruping.pl – Kupon o wartości 35 zł za jedyne 15 zł na strzyżenie męskie w ekskluzywnym salonie fryzjerskim Ce-Ce w Rzeszowie!

ja mogę szczerze polecić salony Twój Styl…dogodne lokalizacje oraz bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa….wg mnie najlepszy fryzjer w rzeszowie

Cześć,
Chciałabym się podzielić opinią na temat "fryzjera" z ul. Okrzei-pana Damiana. Poszłam, ponieważ poleciła mi go koleżanka i na dodatek przeczytałam dobre opinie na necie. Włosy miałam długie, prawie do połowy pleców. Chciałam je pofarbować i pozbyć się zniszczonych końcówek. Nie zależało mi, żeby włosy zostały bardzo długie, więc gdy siadłam na fotel wskazałam konkretny kolor i poprosiłam o jedno: żeby moje włosy dało się związać w kucyka, ciąć mógł jak chciał. Włosy pofarbowała mi jego przesympatyczna asystentka-z koloru jestem bardzo zadowolona. Natomiast cięcie to po prostu KOSZMAR!!!! Obciął mnie na krótko, a o związaniu włosów będę mogła pomyśleć za jakieś 1,5 roku. Najpierw przyciął je do ramion, i potem zaczął cieniować w jakiś dziwny sposób, ponieważ najdłuższe włosy jakie zostały to ok. 10 cm. Najgorsze, że dosłownie połowę z nich (na całej głowie) obciął na 3cm, tłumacząc, że się będą puszyć. Szkoda tylko, że nie zauważył, że mam cieniutkie włosy. Po wyjściu wyglądałam jakbym miała "3 pióra" na głowie. Wziął 200 zł…
Uważam, że jak nie wiedział jak mnie obciąć, lub nie miał na to pomysłu, to mógł mi tylko podciąć końcówki a nie oszpecać mnie. Reakcja rodziny i znajomych: Kto ci to zrobił!? Masakra!! W konsekwencji przedłużyłam włosy, co kosztowało mnie oszczędności, które chciałam przeznaczyć na wakacyjną wycieczkę za granicę.
Życzę trafnych wyborów!!!

15 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

  1. Katarzyna pisze:

    Salon Mateusz Marek ul.Hetmańska-Rzeszósw.Radzę unikać tego salonu,jedno wielkie krętactwo i oszustwo.Bylam tam w sobotę na czesaniu okolicznościowym.Zapłaciłam 180zł za uczesanie.Niekompetentna i zapewne z chorymi oczami Pani z recepcji stwierdziła że mam długie włosy a moje włosy nawet nie zakrywają szyi.Cena wynosi razem z umyciem,jakbym wiedziala ze za umycie wlosów zaplacę tam 70zł to w zyciu bym si nie zgodziła.Zarozumiały szef powiedzial ze przeze mnie pracownik stracil czas oraz kosmetyki ktorymi myl mi glowe.Chamstwo.A mój czas się nie liczy.Przyszłam o 9.10 a wyszłam o 11.Chwalą się że używają igly i nitki do podpiecia zamiast wsowek a moja fryzura juz sie zepsula w drodze do domu.Nie polecam!!

  2. pw pisze:

    Diuna Rzeszów przy Respanie NIE POLECAM! tekst fryzjerki ” Co ma Pani dwa latka że głowy nie utrzyma w jednym miejscu” raczej niestosowne! Poza tym arogancka! Chciałam mieć średni brąz a mam prawie czarne. Włosy przy głowie również ciapnęła farbą której nie zmyła więc skończyło się na zgoleniu ich maszynką do skóry!

  3. Aaron pisze:

    DIUNA? chyba żartujecie. Ten salon i p. Ula to jakaś kpina. Kobieta nie potrafi odwzorować
    pokazanej jej fryzury, narzuca swoje „widzi mi się”. Wyszłam od niej w fryzurze tak ulizanej że prawie włosów mi nie było widać. Poza tym wulgarna i niesympatyczna. Fryzury robi niechlujnie. Odradzam. Zaliczka 50 zł przy umawianiu się na fryzurę i nie zwraca jak zrezygnujesz z usług!!!!!!!!!!!!! Oszustwo.

  4. Asia pisze:

    Polecam salon Awangarda, który znajduje się w Hotelu Prezydenckim ul. Podwisłocze 48. Wiele osób nie wie, że tam w ogóle jest jakiś salon fryzjerski (a do tego jeszcze tania strefa SPA!). Bardzo spodobał mi się nowy kolor włosów mojej koleżanki ze studiów i okazało się, że zrobiła go sobie właśnie w Awangardzie. Więc stwierdziłam, że i ja się wybiorę, bo bardzo chciałam zejść z ciemnych włosów na coś ciekawego, a’la czerwień czy rudy. Umówiłam się więc do jednej z fryzjerek (jest ich tam, aż 5), którą polecono mi jaką najlepszą w koloryzacji, Pani Madzia. Nie dość że wyszłam z super kolorem (kasztanowy), to jeszcze dałam namówić się na podcięcie włosów, a do tego regeneracje ampułką po rozjaśnianiu, a jeszcze jako studentka otrzymałam10% rabatu i na wstępie kartę stałego klienta :) Więc teraz chodzę już tylko do Awangardy i szczerze polecam!

  5. Aga pisze:

    Poszukuje pracy w zawodzie fryzjera najlepiej od 01.03.2015r. Może ktoś słyszał czy gdzieś potrzebują fryzjerski do salonu w Rzeszowie . Ja pracuję do końca umowy -28 luty . Proszę o kontakt i zgóry ślicznie dziękuję – sylmak24@wp.pl

  6. marta pisze:

    Obiecałam sobie, że napiszę ten komentarz ponieważ długo szukałam fryzjera z którego usług byłabym zadowolona. W maju miałam imprezę integracyjną. Zdecydowałam się iść w ostatniej chwili. Na tym forum przeczytałam o p. Zosi z VILLA PARK. Pracuję na Rejtana więc było mi tam najbliżej. Zadzwoniłam Była wolna o 13-stej. Miała 30 minut na ścięcie. Wyrobiła się (40 min)! Fryzura była fajna. Pomimo mojego wieku 40+++ wyglądałam jak 40 – – -, a może nawet jak 30-stka :-). Nie każde nożyczki pasują do każdych włosów. Ale ja ze strzyżenia p. Zosi jestem zadowolona. Dlatego piszę ten komentarz bo uważam, że zasłużyła na pochwałę choć obawiam się, że za chwilę trudno będzie się z nią umówić. Do dzisiaj (prawie miesiąc) nie mam problemów z fryzurą i dobrze wyglądam. Jeśli chodzi o cenę – cóż płaciłam więcej. Płaciłam też mniej. Ale już dawno nie byłam zadowolona z fryzury.

  7. Feniks0508 pisze:

    Zdecydowanie nie polecam Firmy Fryzjer Expert CH Europa II, pracuje tam szczupła farbowana blondynka, po prostu koszmar teraz przez tydzień nie będę wychodzić z domu jeśli chcecie sobie zagwarantować urazę do fryzjera wystarczy obciąć się u tej kobiety. Już tam nigdy nie pójdę.

  8. Łukasz pisze:

    Rzadko poświęcam swój czas na odszukanie firmy w Internecie i wystawienie jej stosownej opinii.
    Tym razem jednak, w myśl zasady „dobre polecać, przed złym ostrzegać” postanowiłem napisać opinię o salonie fryzjerskim Diuna w Rzeszowie (ul. Rejtana).

    Korzystałem z usług Diuny kilkanaście razy (zwykłe męskie strzyżenie). Zwykle strzygły mnie pracownice Właścicielki salonu (dwie starsze stażem, przemiłe panie – nie pamiętam niestety imion).
    Nie mam żadnych uwag co do jakości strzyżenia, zachowania czy obsługi wspomnianych pań. Każda wizyta była szybka, fachowa i przede wszystkim przemiła – dlatego właśnie wracałem do tego salonu mimo iż po drodze mijałem wiele innych.

    Niestety kilka razy miałem wątpliwą „przyjemność” bycia klientem salonu podczas obecności właścicielki. Pani właścicielka (p. Urszula?) odnosiła się wielokrotnie bardzo arogancko w stosunku do swoich innych pracownic (stażystek/praktykantek). Wyjątkowo nieprofesjonalnie zwracała im uwagę, wytykała niewiedzę i obrażała przy klientach(!). Bardzo niemiło się tego słuchało, współczułem tym dziewczynom i dziwiłem doświadczonym super-paniom że to znoszą. Jak, chcąc prowadzić poważny biznes można sobie na coś takiego pozwalać?! Kilka razy rozmawiałem na ten temat ze znajomymi i niestety Ci powiedzieli mi to samo. Wstyd.
    Reasumując: nie polecam ze względu na fatalne podejście najważniejszej osoby w lokalu – właścicielki.

    Na koniec mały cytat – do powieszania na ścianie i wcielenia w życie.
    „Ludzie pracują za pieniądze, ale pójdą za tobą dodatkowy szmat drogi, jeśli okażesz im szacunek, nagrodzisz pochwałą i uznaniem”. Andrew Carnegie

  9. Klami pisze:

    Witam
    z czystym sumieniem mogę polecic Pracownie Fryzjerstwa Natalii Falandysz w kamienicy po drugiej stronie ZUSu. Chodziłam do różnych fryzjerów raz byłam zadowolona innym razem juz nie. U Natalii byłam juz dwa razy (m ciagu 2 mies.) i jest świetna. Dużo uwagi poświęca klientowi i cena mega przystępna.

  10. maniakfryzjerski pisze:

    Polecam salon #FRYZJERZY. Młody i zdolny zespół świetnie wyszkolonych fryzjerów którzy mają duże doświadczenie w tym co robią. Oprócz tego korzystają z świetnych produktów a na koloryzowaniu włosów znają się jak nikt inny.

    • strzalka pisze:

      Radzę UNIKAĆ ul niepodległości Fryzjerzy włosy ścięte nierówno reklamacja przyjęta bez słowa przepraszam według pani Izy powinnam być zadowolona że fryzjer poprawił mi cięcie więc już nie ma potrzeby przepraszać i przyznawać się do błędu
      Kolor porażka weszłam jako blondynka a wyszłam jako szatynka a prosiłam o popielaty blond
      UWAGA do paragonu doliczają tzw. Pielęgnacje za jedyne 110zł o czym nie informują klienta

  11. Dorota pisze:

    Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje Ewa która wcześniej pracowała w Villa Park ? Niestety nie mogę znaleźć fryzjerki która dobrze obetnie moje włosy, Ewa była w tym perfekcyjna.

  12. Piękna Beata pisze:

    Dziewczyny ja polecam salon Inspiracje na Paderewskiego czuje się bosko!!! Dodałabym wam foto przed i po.Farby francuskie ,włosy pięknie pachną po tych kosmetykach do stylizacji wyglądam pięknie!!Jestem zachwycona!! Szczerze wam polecam!!!

  13. Judyta pisze:

    Ja byłam na dekokkryzacji z czarnego już 3 raz w Glam Klinice Piękna na Jagiellońskiej i powiem Wam, że ich fryzjerka wie co robi. Nie dość, że moje włosy są jak przed rozjaśnieniem, co wydawało mi się niemożliwe, to kolor mega rownomierny. Widać, że dziewczyna mimo, że młodziutka to ogarnieta I pewnie inwestuja w szkolenia bo nakladala za ktoryms razem rozjasniacz gabbeczka. Wybieram się kolejny raz bo chce jeszcze jaśniej ?

  14. romanek pisze:

    Jak mam polecać to tylko Rebell Studio – profesjonalizm przede wszystkim. :) To nie tylko salon fryzjerski ale również sprawdzeni barberzy. Świetni ludzi i klimat!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top