Gimnazjum Nr 11

Siedziba

Adres: 35-508 Rzeszów, ul. Starzyńskiego 17
Telefon: (0 17) 85 614 68
Strona WWW: http://www.gim11.neostrada.pl
E-Mail: gim11-rzeszow@oswiata.org.pl
Godziny pracy: 7:30 – 15:30

Dyrektor

Imię i nazwisko: Stanisław Żyracki
Siedziba: 35-508 Rzeszów, ul. Starzyńskiego 17
Telefon: (0 17) 86 367 98
E-Mail: gim11-rzeszow@oswiata.org.pl
Kompetencje: Zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z 1991 roku dyrektor:
– kieruje działalnością szkoły i reprezentuje ją na zewnątrz,
– sprawuje nadzór pedagogiczny,
– sprasowuje opiekę nad uczniami oraz stwarza im warunki do harmonijnego rozwoju psychofizycznego,
– realizuje uchwały rady pedagogicznej,
– zarządza budżetem szkoły,
– zatrudnia i zwalnia pracowników,
– wykonuje inne zadania wynikające z przepisów szczegółowych;
– przewodniczy radzie pedagogicznej,
– pełni rolę przedstawiciela administracji publicznej.
Zgodnie z Kartą Nauczyciela dyrektor jako kierownik zakładu pracy:
– jest przełożonym służbowym wszystkich pracowników szkoły;
– odpowiada za poziom dydaktyczny i wychowawczy placówki;
– zobligowany jest do tworzenia warunków do rozwijania samorządnej i samodzielnej pracy uczniów i wychowanków oraz zapewnienia pomocy nauczycielom w realizacji ich zadań i doskonaleniu zawodowym;
– zapewnia, w miarę możliwości, odpowiednie warunki organizacyjne do realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych szkoły.
Ponieważ przy Gimnazjum działa gospodarstwo pomocnicze – Pływalnia "Muszelka" przy Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie, dyrektor:
– kieruje działalnością Pływalni za pośrednictwem kierownika Pływalni
– jest przełożonym służbowym wszystkich pracowników basenu.
Godziny pracy: 7:30 – 15:30

Ja tez skonczylem ta szkołe , bylem 1 rocznikiem gimnazjum . Jakos nie narzekalem :D
Ludzie fajni byli bo w sumie sami moi starzy znajomi :D A dyro jak dyro :) ja sie go nie balem :P

Cytat HubertBaran :
my Lewy brat skończył tą szkołe :D A starszy kiedyś w niej uczył :D Ogulnie to byłyy zamierzchłe czasy bo mój brat ma teraz 27 lat :D Ale to co on tam wyprawiał…. ojciec co chwile był wzywany przez dyrektora… Nawet ja taki dobry nie jestem …

Tak sie sklada ze to instytucja zwana gimnazjum ( w obecnej formie ) istnieje jakies 7 lat ;) Wiec nie wiem jak to mogly byc dawne czasy :)

PIrek Maja i jego niezniszczalny portwel :D :razz: Ogolnie gosc zajefajny ;) :D
Teraz nie iwem jak tam kadra wyglada ;) kiedys byli swietni ;) :D

Coda , ja wiem jak mialy poprzednie roczniki :D :D A.Zając była moją wychowawczynią chyba od 4 klasy , pozniej w gimnazjum :D Wcale nie wspominam zle ,wrecz przeciwnie . Czasami sie czepiala ale wiem , ze potrafi nauczyc . Wypracowania na zadanie z dnia na dzien zaprocentowały w szkole sredniej :) serio mowie :) Jedna z lepszych polonistek .

hmm bójcie sie dyra – strach o nim myśleć – szkoła trochę toksyczna, cieszę się, że ją dawno temu skończyłam, gdyby nie ludzie to nic ciekawego by w niej nie było

ja tez bylem pierwszym rocznikiem w 11 gim. fajnie bylo…szkoda ze niektorzy nauczyciele juz z tamtad wybyli jak np. legendarny pirek maja =]

Dyrektora wszyscy powinni sie bać, ale dzieki temu, że jest taki surowy ta szkoła pożadnie wygląda i nauczyciele są pożadni i b sympatyczni (ale zauważyłam to dopiero po zakończeniu tej szkoły :P)
Szczególnie polecam dzien wiosny, kiedy to pojawia sie Władek z 1 lo :P :D:D

Pozdrawiam całe szpołeczeństwo szkolne!! :)

Alunia :D:D:D:D To była dobra zawodniczka :D:D Ale z tego co mi wiadomo przez ten rok szkolny ona ostro wyluzoawała. Ale skoro nadal uważasz, że nadal jest wścibska to wyobraź sobie co miały wcześniejsze roczniki :P
Pamiętam jak kiedyś okrzyczała mnie że weszłam do klasy bez mówienia DZIEŃ DOBRY. A najciekawsze jest to ze ja powiedziałam dzień dobry tak, że cała klasa słyszala ;) :P :D :lol:

my Lewy brat skończył tą szkołe :D A starszy kiedyś w niej uczył :D Ogulnie to byłyy zamierzchłe czasy bo mój brat ma teraz 27 lat :D Ale to co on tam wyprawiał…. ojciec co chwile był wzywany przez dyrektora… Nawet ja taki dobry nie jestem …

www.gimradio.prv.pl – Radio Gimy 11 narazie nie gra ale zamierza grać :twisted: :twisted: :twisted: http://kawexxx.webd.pl/radio/forum/ – forum tego radia najlepiej rejestrować się i pisać posty to moda dostane ^^

o gimnazjum krótko:
Spoko szkoła, spoko ludzie, spoko nauczyciele, spoko wszystko :D

Elo ja własnie skończyłem Gima 11 no icóż troche mi smutniutko bo Gim zajefajne … fakt Dyr trzytmałrygor ale dzieki temu panował spokuj i nie było rozrób …
a nauczyciele tez nie którzy udani np ma była wychowawczyni d o domów dzwoniła jak nie było cie dłuzęj w szkole i na wakcjach tez dzowni i sie pyta czy mnie przyjeli …
moze wam sie wydawac ze ona miła jest ale tak naprawde to jest łupia krowa i wszedzie musi wepchac swsój krzywy nos

o kim mowię??

Alicja Zając
Boguchwała
Tam się Ala wychowała…

Heh to tak samo było unas Myslisz ze byl;ismy dla niej potulni ??
Babka sie wszystkiego czepiała …
tak jak u ciebie ze nie powiedziałeś dziendobry :P
tak samo było umnie … darła sie ze nabrudziłem pod ławką choć w cale tego nie zrobiłem i kazała mi pójsc po zmiotke do klasy obok ja poszłem ale nie po zmiotke tylko zróciłem do klasy bo miałem matme no i babka zadzwoniła do mego domu by t powiedzieć matce …./

pełno było takich akcji ….
np dostałem od niej taką uwagę …
ja przyszłem do szkoły ale troche mnie bolała głowa i sie musiałem zwolnić z lekcji no i na następny dzi eń wpisała mi uwagę cyt: Matka puściłaa syna chorego do szkoły " <lol>

pod względem nauki to tak ale pod względem wychowawstwa to masakra … wiem z własnego doświadczenia … z doświadczenia mojego i moich bliskich ,,,

zboczke… czyżbyś był nauczycielem? LoL
Nie mogłam się powstrzymać…
A to tacy w ogóle istnieją?
A no fakt.. Istnieją… moja polonistka… Oh yeah…

nom pan Rak is cool :P hehe i ci nauczyciele :) toi były czasy nie tak jak teraz w liceum ze tylko uczyć każa i tyle i zero smiechu … :)

szyderka była jak kumpela z mojej klasy popisała mu samochód :D:D miał brudny to na brudzie pisłąła no i on ją na kamerce szczajił :D:D

Nasze Gimnazjum jest super…. Fajowy Dyrrektor, dzieki nie mu, jest spokój w ten szkole, jesli chodzi o nauczycieli- wszyscy sa spox,,,

Gim całkiem fajne :) kilka(nascie) osob by sie wytepiło i bylo by naprawde świetne :)

gimnazjum co się w nim nie robiło :) szydera i szydera, i ten mit, ze najlepsze gimnazjum nie tylko w Rzeszowie. Ci nauczyciele tacy nie kumaci, ze takie wały się robiło, ze z perspektywy czasu, nie wiem jak tego dokonywaliśmy (przynajmniej moja klasa :P)

AAAowcy najlepsi :) to mówię ja absolwent :D

ps: wycieczki to mieliśmy zajebiste :lol: :lol: 3 klasy i żaden wyjazd, bo oczywiście naszej wychowawczyni nigdzie nie chciało się jechać i to tłumaczenie, ze najgorsza klasa w szkole :lol: :D Pozdrawiam moją byłą klasę, udziela się tu ktoś na tym forum z was :P

ps: jedynie kogo miło wspominam to Zibiego Raka, nauczyciel z jajem, takich wam życzę z całego serca i dyscyplina ale także poczucie humoru, no i dzięki niemu jeździliśmy na prawie wszystkie zawody w piłkę nożną jakie były…

ps: niechwaląc się to my (rocznik 90) przez niego był wspominany najlepiej cytuje " takiego rocznika jak wy to nie widziałem dawno"

ps2: 1 klasa na zawody jeździ 1 klasa, 2 klasa na zawody jeździ 2 klasa, 3 klasa na zawody jeździ 3 klasa :mrgreen: to się pamięta…

ja w sumie nie chodziłam do tej szkoły ale miałam język polski z dyrektorem w sumie na lekcjach był wymagający ale np na wycieczkach był super bardzo go lubiłam i miło wspominam pozdrawiam dyrektora :)

Gim 11:D:D genialna szkoła…najfajniejsze co mi utkwiło w pamięci to to jak dyro przyjeżdżal do szkoły rowerem 8) 8)

90 rocznik najlepszy :twisted:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top