dobry ginekolog

ul Szopena 25A/2L
Tomasz Kluza
pon 15.00 – 19.00
śro 15.00 – 19.00

tel (17) 8530688 po 9.00

ps zapisane z wizytówki

w sumie jescze nie byłam u ginekologa, który byłby miły, uprzejmy i nie patrzyłby na mnie jak na idiotkowata małolatę, podobno Pan Skoczyk – Janicki jest dobry, wiem jedno: Pani Z. (żeby nie wymienić nazwiska) jest niemiła, prawi kazania, jakby była co najmniej moją babcią, nieuprzejmie sie rozmawia – nie polecam, panowie są delikatniejszy, bo niektóre kobiety, chyba żeby sie wyżyć robią badanie tak, żebyś czuła się tak jak ona!!

możecie polecić dobrego ginekologa w Rzeszowie? od razu mowie ze nie chodzi mi o kogos kto poprowadzi ciaze tylko kogos dla mlodej dziewczyny (okresowe badania, przypisywanie pigulek) i najlepiej zeby mial podpisany kontrakt z NFZ;)

ja chodzilam do PANA KTORY NAZYWA SIE PARKOT (pierwsza wizyte u niego mialam w wieku 18lat ) UWAZAM ZE JEST GODNY POLECENIA ZE WZGLEDU NA WIEDZE JAKA POSIADA.nie wiem czy przyjmuje gdzies w przychodni bo ja chodzilam zawsze prywatnie-zaznaczam ze sa to dosc drogie wizyty

Z czystym sumieniem polecam dr. Tomasza Kluza, poprostu rewelacja !!! Wiem, bo prowadzil moja ciaze. BEZ ZASTRZEZEN !!!

a czy mozecie polecic jakas kobiete-ginekolog bo raczej wole wybrac sie do jakiejs pani :)

Cytat wenja :
olimpia mora janiszewska na lisa kuli przyjmuje fajna babka

a mozesz podac jakies dokladniejsze namiary nr tel i gdzie dokladnie przyjmuje?

Mam pytanko. A czy ten doktor Tomasz Kluze przyjmuje prywatnie czy na kase też? I ile ewentualnie wizyta kosztuje ?
Z góry dziękuje za informacje

Ta ginekolog przyjmuje w medyku na Lisa Kuli. Ja tam chodze do dr E. Piotrowskiego. I chyba w określonych godzinach przyjmuja na kase (do niej podobno trzeba bardzo długo czekac jak na kase chcesz isc)

Jeśli chodzi o Piotrowskiego to na pewno nie jest lekarzem idealnym (o ile taki istnieje). Na początku jak zaczełam do niego chodzic to nawet byłam zadowolona ale teraz jestem na etapie szukania nowego ginekologa. Kilka rzeczy mnie u niego denerwuje, np.upominanie sie o zrobienie cytologii..
Ale mam koleżanke co u niego prowadzi ciąze i jest zadowolona.
Chciałabym wkońcu znaleźć jednego dobrego gina i najlepiej żeby przyjmował na kase albo nie życzył sobie za wizyte aż 100 zł :)

W moim przypadku to ja sie upominałam o tą cytologie a nie on:) A to chyba lekar powinien wyjść z taką inicjatywą.

a gdzie ten kluz przyjmuje i na jakich zasadach?/

Tez polecam Tomasza Kluza.Jest naprawde mily i dobry lekarz.

Namiary na swietna pania ginekolog tutaj, telefon, adres, godizny przyjec

olimpia mora janiszewska na lisa kuli przyjmuje fajna babka

jest to telefon do medyka na lisa kuli 178539941.
jednak w tym roku juz nie mozna sie dostac na kase. aby umowic sie na rok nastepny mozna dzwonic juz w ostatnim tygodniu grudnia. niestety albo sie placi albo sie czeka w kolejce. wiem bo sama chcialam sie dostac na kase. a prywatnie to 60 zl kosztuje. :?

Tomasz Kluz jest świetnym gin. chodzę do niego i polecam bierze 70zł

[ Dodano: 2008-02-04, 17:49 ]
aha i Tomasz Kluz przyjmuje na Szopena 25A/2L
poniedziałek 15:00-19:00
środa 15:00-19:00
tel 609 546 450 lub 017 853 06 88po godz 19:00
Przepisałam z wizytówki
POLECAM

A czy któraś z was słyszała o p.M. Dobrowolska-Kwiatek ?? polecają ją na innym forum, podobno przyjmuje na Jałowego, tylko nie wiem czy prywatnie czy normalnie ??

Nigdy więcej wizyty u tego ginekologa, najszybciej (5 min wizyty) wydane 100 zł, czułam się jak jakaś… to miało być badanie? Dziewczyny zastanówcie się kilka razy, czytałam wcześniej o nim same superlatywy, najczęściej wymieniano dobry, miły, rozumie, poświęca czas-BZDURY!!!! Żądza pieniądza i nic więcej, mam nadzieje, że w końcu trafię na jakiegoś doświadczonego ludzkiego lekarza, z pewnością nie jest nim lek. med T. Kluz

W związku z powyższą wypowiedzią, chodzisz do Piotrowskiego i jesteś zadowolona??? Czy tylko ja mam takie nieprzyjemność u wymienionych lekarzy, a co do jeszcze wcześniej wymienionej Pani gin. chętnie spróbowałabym wizyty u wyrozumiałej kobiety, która potrafi wysłuchać i ma konkretną wiedzę

Tak Pani dr przyjmuje w Centrum Medyk na ul. Lisa kuli wt.14.30-16.00 czw.10.30-12.00, 17.30-18.00 tel. 17 8539941 -wyczytałam z ulotki :) daj znać jak będziesz po wizycie ok?

Powiem tak, dobrze, że namawia Cię na cytologię, bo to jest ważne badanie dla kobiety jak wiesz. Ja właśnie u niego robiłam cytologię na pierwszej wizycie, uściślając to była moja 3 cytologia w życiu i nigdy wcześniej nikt nie wykonał jej tak jak w/w dr JAK RZEŹNIK, z płaczem zeszłam z fotela, a po wynik zgłosiłam się pod jego nieobecność, nigdy więcej

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top