Dawny "Chemik".

Niewiele się dowiedziałem ale zawsze coś.

Na przemysłowej jest stara firma która obecnie nazywa się "Chema Elektromet" i zajmuje się nadal produkcjią jakichś chemikalii. Nie wiem natomiast jak się dawniej nazywała ta firma … ale to moze być strzał w 10. Firma znajduje się w głębi ulicy przemysłowej obok ( lub naprzeciwko ) jakiejś stacji benzynowej

Natomiast co do Chemi – rzeszów to zawsze była jednostka handlowa jednak kiedyś była tu również rozlewnia różnych kwasów.

Najstarszy pracownik ( a właściwie pracownica ) którego mi się udało złapać pracuje w Chemi – rzeszów od 1982 roku więc nie bardzo pamięta tutejsze lata 70-te

to tyle odemnie życzę szczęścia w szukaniu firmy

pozdrawiam

ech to może jednak nie chemia rzeszów ( choć wsumie też niedaleko DAWNEJ polfy – teraz to valleant ) bo dzisiejsza chemia -rzeszów to firma handlowa – choć kto wie co robiła w latach 70.

Jak nie zapomne to zapytam "starych" pracowników chemi – rzeszów bo pracuje niedaleko

a gdzie niby ów chemik miał siedzibę ? Może to dzisiejsza "chemia – rzeszów" na boya żeleńskiego 15 ? – ale tylko tak strzeliłem

Bardzo Ci serdecznie dziękuję!
Pozdrawiam!

Ogromnie Ci dziękuję!
Patrzyłem na tę "Chemię Rzeszów" w internecie i jest to firma przekształcona z państwowej.Istnieje od 1945 roku a przekształcono ją w 1994 roku.
Ale zapytaj jeszcze.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

P.S.Co do tego,że na Przemysłowej to na 100 procent nie jestem pewien…

Żebym to ja wiedział…?
To była Spółdzielnia Wytwórczo-Usługowa…
Prawdopodobnie to było obok dzisiejszej "Polfy" na ul.Przemysłowej, ale nie wiem na 100 procent.

Mam pytanie do osób mieszkających w Rzeszowie.

Mój ojciec w latach siedemdziesiątych XX wieku pracował w Spółdzielni "Chemik"-tak się wtedy nazywała.

Czy ktoś się orientuje czy jeszcze istnieje?

Z góry serdecznie dziękuję!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top