szkoła średnia liceum technikum

profil jezykowy i humanistyczny …hmmmm musisz sie uczyc dobrze jezykow obcych, polskiego, no i historii:) no bo bez tych przedmiotów ani rusz na dziennikarski hehe;p ale nie odpuszczaj innych przedmiotów… najlepsze licea to I, II, III, IV…. ja skończyłam ekonomik i nie narzekałam na tą szkołe:) mi się podobała:)

musze wiedzieć do jakich przedmiotów mam sie przykładać w ostatniej klasie gimnazjum. ucze sie srednio…srednia powyzej 4 i taką myslę utrzymać…nie mam konkretnego zainteresowania, więc technikum odpada. chciałabym raczej liceum i jakis profil językowy lub dziennikarski…wogóle coś humanistycznego, lecz w najgorszym razie z naciskiem na historie!jakie proponujecie mi szkoły średnie? VIII liceum jest dla mnie ostatecznością…czy ze srednimi ocenami mam szanse dostać sie (I DAĆ SOBIE RADE) np. w VI liceum? doradźcie coś:_usmiech:

wiecie chodzi o to żeby mozna tam sie było coś nauczyć, ale też bez przesady żeby całymi dniami w ksiazkach siedzieć:)
Jeśli chodzi o języki, to szybko mi do głowy wchodzą, więc myśle że powinnam dać rady, szczegolnie że teraz bez przynajmniej jednego języka obcego kiepsko nawet o prace sprzątaczki…:/
Z tą historią to kiepsko będzie…będę musiała wziąść się za siebie…:/
A o dziennikarstwie też myślałam, bo widziałam różne ciekawe zajęcia dodatkowe, takie wśród ludzi, czyli to co lubie najbardziej – żeby nie było monotonnie i cały czas coś się działo
ok, kończe ten mój rachunek sumienia i czekam na dalsze opinie:)

na samych ocenach też za bardzo nie pociagniesz :) oczywiscie licza sie ale w srednich szkolach patrza rowniez na egzamin. Mysle ze z taka srednia jak masz teraz powinnas sobie poradzic w liceum:) i nie sluchaj niektorych ktorzy mowia ze najlepsze to II albo III bo teraz wszystko sie zmienilo i nawet V bardzo poziom podnioslo

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top