tenis stołowy

Cytat nati :
czy gdzies w Rzeszowie sa jakies kluby do których mozna sie zapisac zeby pograc w ping-ponga?

najbliższy kluib jest chyba w Stalowej Woli, ale nie dam sobie ręki uciąć…

Cytat nati :
czy tam jest jakis klub? czy tak mozna sobie przyjsc z kims i pograc? czy cos sie płaci ?

nie wiem czy jest klub….
ale są wystawione stoły…
można przyjść i pograć…
dookoła stołów jest dużo miejsca…
więc ratowanie ścin na szczupaka też wchodzi w grę… :D

zeszłą zimę chodziliśmy ze znajomym…
i w tym też zamierzamy…

Ps. Sojka…
może oprócz darta pogramy też w pingla… :D ?

Cytat Rince :
te stoly wystawione sa codziennie? i w jakich godzinach?

nie wiem…
myśmy chodzili wieczorkiem…

zresztą tylko wtedy mam czas…. :P

przyjmuję wyzwanie…

ja smigam na pingla na hale na podpromiu, moze kiedys Cie ogram ;)

mozna zrobic mistrzostwa forum ;)

no to juz mamy 4 osoby :)

http://www.eforum.rzeszow.pl/l-mistrzostwa-forum-w-tenisie-stolowym-vt2783.htm
w tym temacie zbieram zapisy

No ja na meczyk też się łapię, dart mi się powoli nudzi ;)

łał, dziwczyna dobrze grajaca w ping ponga :D osobiscie jeszcze nigdy takiej nie widzialem ;p
co do PP w rzeszowie to we wtorek byly zawody, nie wiem jak inni ale ja wyszedlem po 1 secie :) jakos nie rkeci mnie ogladanie tego, chociaz sam grac lubie ;]

dolaczam sie do pytania :D

btw. okrutnie zazdroszcze stolu w domu :D

i ja! i ja! :D

te stoly wystawione sa codziennie? i w jakich godzinach?

dobry pomysl, jestem za ;]

moze mistrzostwa w obiegusa?

Cytat nati :
a pochwala od takiego zawodnika coś znaczy.

rodzina zawsze chwalila moj talent malarski, ktorego nie mam zagrosz wiec jak bym sie tak nie sugerowal zdaniem czlonkow familii ;)

hejka uwielbiam tenis stołowy, czy gdzies w Rzeszowie sa jakies kluby do których mozna sie zapisac zeby pograc w ping-ponga? mysle ze jestem z niego całkiem niezła choc nigdy nie chodziłam na zawody. prosze o jakies informacje.

nie wiem czy az tak dobrze grająca(trzeba by to sprawdzić) napewno sa lepsi, ale mam stoł ping-pongowy w domu kiedys dosc pogrywalam a potem nadeszły takie czasy ze nie było z kim no i była nauka, nie pamietam nawet kiedy zaczęłam grac i kto mnie uczył:P wiem ze szkolił mnie mój wujek jakis tam puchar ma (moze z zawodów ogólnopolskich nie wiem) ale jest very good i jeszcze ostatnimi czasy jeździł z drużyną na zawody i chodził do klubu na treningi. Mam nadzieje ze w rzeszowie na uniwerku na wuefie bedzie mozliwosc pogrania :) stęskniłam sie za tym :)

czy tam jest jakis klub? czy tak mozna sobie przyjsc z kims i pograc? czy cos sie płaci ?

ja jutro bede miala okazje pograc w ping-ponga znaczy to jest taki turniej a zapisalam sie bo chcialam pograc:D dobrze ze wczesniej bedzie mozliwa rozgrzewka bo inaczej to bym sie nie zapisala ;P zobaczy jak bedzie, mam nadzieje ze nie bede ostatnia :D

ja w takim towarzystwie chyba szans bym nie miala,tak bez treningu porządnego… musze sie dowiedziec czy w moim miescie na hali tez mozna tak sobie grac,pogralabym sobie z wujkiem to wtedy cos by z tego wyszlo,kiedys czesciej z Nim gralam i nawet mnie chwalił:D a pochwala od takiego zawodnika coś znaczy.

Cytat Rince :
Cytat nati :
a pochwala od takiego zawodnika coś znaczy.

rodzina zawsze chwalila moj talent malarski, ktorego nie mam zagrosz wiec jak bym sie tak nie sugerowal zdaniem czlonkow familii ;)

fakt czlonek rodziny ale nie tylko bo byl On mistrzem moze nie Polski ale powiatu kaliskiego (choc do Kalisza to daleko) i jeszcze jakiegos innego ale w tej chwili sie nie orientuje. I nadal jeźdxi z druzyną na zawody.

Ja tam byłem kiedyś na podpromiu no i widziałem te stoły i nie wiedziałem ze tak na legalu można se pograć :P to co wybrał by sie ktoś ??

no to iwdze ze rozpoczołem mistrzostwa :P

n o a l e n a r a z i e i t a k n i c n i e w y p a l i ł o :(

Cytat sojka :
mozna zrobic mistrzostwa forum ;)

A to, to ostatnio Sojka to w ramach rogrzewki przed zawoadmi?:]

6zł za 1h sie płaci na podpromiu.

Jesli tak okolo 18 to moge wpasc bo mam prawie zawsze po drodze :]

hehehe..to ja sie zapisuje na liste :D :D :D

to jak naprawde wypali to ja bede napewno :) :) :)

Tez jestem (a raczej byłam, bo niewiem jak jest teraz :P ) dobra w pingponga :P . Dawno nie grałam, ale mam zamiar wybrac się gdzieś zobaczyć, czy cos jeszcze pamiętam ;)

wiecie gdzie można trenować ping ponga? jakieś kluby? podobno jeste na resovi. to prawda?

6 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

  1. Justyna pisze:

    Czy ktoś jest chętny do gry?
    Pozdrawiam,

  2. franek pisze:

    koniec końców nie wiadomo gdzie można zagrać w ping ponga – nagadaliście się i nic z tego nie wynikło

  3. Bruno pisze:

    Szukam sparing-partnera/ki/ do gry w pong-ponga. Opłacam wszystkie koszty pobytu na hali.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top