Siatkówka Plażowa

na 8 lo pelno dresiarstwa siedzi ;], w miare spokojnie na polibudzie tylko tam piasek jest taki z dupy

przy VIII LO jest boisko. Moze bym zagral, ale nie wiem czy znajde partnera ;] plazowka to 2 osoby w druzynie si? :P

o, z absolwentkami 8 lo zawsze chetnie :)

Ja bym bardzo chętnie zagrał w plażówke (najlepiej na Nowym Mieście). Wielkiego poziomu nie prezentuje :grin: ale grałem w dwóch Turniejach Kibiców Resovi.
Proszę o kontakt na gg 1846237

Na Projektancie jest super bosiko do siatkówki plażowej.Mieści się ono obok bloku przy Krośnieńskiej 15.Siatke wypożycza się w budynku administracji osiedla na Krynickiej,za okazaniem dowodu osobistego.Polecam :)

ja se gram w plażówke na rosirze :D:D fajnie jest i zawsze jakies panienki w bikini sie dołączą :D:D:D <joke>

a wlasnie mamy sie wybrac z dziewczynkami ( absolwentkami 8LO) pograc w siatke tylko jakos nie mozemy sie zebrac…sesja i te sprawy a pozniej baaardzo chetnie zapraszamy do towarzystwa:):):)

boisko z piasecziem eleganckie jest tez kolo kosciola opatrznosci borzej za blokiem na ul swiadka

Witam!! Potrzebuje informacji, czy? i gdzie się? mieszczą w Rzeszowie boiska do plażówki. Czy można wynająć boisko, i jaki jest koszt. Poszukuje również chętnych by mile spędzić czas na grze w plażówkę ;). Chętnych zapraszam o zgłoszenie się pod numer gg 1535548. Pozdrawiam

Witam!! Tak tak masz racje, gra się dwóch na dwóch ;-). Tez się dowiedziałem że jest boisko do plaży przy basenie Rosir ;-). Mam nadzieje że się znajdą jeszcze osoby chętne wtedy będzie można pograć.

Super!! Czekam więc na informacje gdzie i kiedy gramy ;) Będzie można w końcu poszaleć na piasku?? A zabawki do piaskownicy macie?? :P hehe czy mam wziąść ze sobą hehe, dobra taki mały żarcik. Już się nie mogę doczekać gry:D pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top