RESMAN

stochlik, w jakie mmorpg grasz?

Działa przecież

proponuje czepić sie lepszych rzeczy niż MU ;] a tak po za tym to wina sieci raczej nie jest :P
Ale może firewall wyłącz, albo ściągnij z ;;kądś inond;; <–<lol>(innej strony) tą gre to może zadziała ;]

możliwe że wina serwera gry :P a jak nie to, a net i wszystko Ci działa normalnie to jakieś cuda sie dzieją :twisted:

Nie rozumiem czego się ludzie spodziewacie po darmowej sieci? Chcecie sobie pograć przez internet to załóżcie sobie jakieś komercyjne łącze i wtedy rzeczywiście będziecie mogli rościć do administratorów pretensje o to że coś Wam nie chodzi.

Z tego co wiem Resman z założenia miał być siecią w której miały być dostępne jedynie usługi www, poczta i komunikatory internetowe. Wszystkie porty oprócz tych koniecznych do działania wyżej wymienionych usług miały być poblokowane tak aby ludzie nie obciążali łączy programami p2p czy grami.

Witam

Mam ściagnięte gry online typu Mu itp i od dwóch dni caly czas rozłancza mnie z serwerem gry.. wczesniej bylo wszystko dobrze ale teraz we wszystkich grach mnie rozłancza sygnal mam super i net chodzi spoko no ale te gry… Czym to może byc spowodowane czy RESMAN wprowadzil jakies blokady ..??? prosze o szybką odpowiedz ..

firawar juz wyłanczałem i nic … A po za tym nie myśl ze jestem jakimś nałogowcem xD gram tylko dla rozrywki ;)

Więc RESMAN wprowadził blokady bylem jeszcze wczoraj u przyjaciela i tez mu nie chodzi :/

No to więc co trzeba zrobić wiem że napewno wielu z was grało w cos online i was to też denerwuje a email od resmana nie otrzymuje juz z 3 tygodnie :(( Np. ostatnio sobie kupiłem diablo 2 orginalne bo chce grać na battle necie no ale nie moge grac bo mnie nie połączy przez internet RESMANA no i oczywiście straciłem 70 zł :((

No więc co teraz.. Po prostu trzeba czekac ? :P
Pisałem już do Administracji ale nie odpisują :(

[ Dodano: 2007-04-24, 19:35 ]
Z tego co rozumiem RESMAN zalokowal porty czy da sie cos zrobić i zmienić tak jak było wczesniej bez zadnych blokad :/ ?

zadna gra online nie chodzi i to nie jest wina firewall tylko neta

Resman nie wprowwadził blokady tylko ( przynajmiej tak mowia) po tym własmie na servery zablokowali wszystkie porty … nie tylko gry online nie chodziły morpg tez nie nawet miRc ( juz go odblokwali )

Dnia 2-04-2007 o godz. 7:56 hotspot napisał(a):
> > > > tak jest to spowodowane wprowadzeniem nowych zabezpieczen na hotspotach,
> > > > Jesli akies uslugi nie dzialaja to prosze o onformacje na jakich
> > > > poartach dana usluga sie komunikuje
> > > >

Wiec trzba im wywslac na jakich portach gra dziala…

Tyle ze ja wysylaem , dzownilem tam juz chyba z 3 razy … za kazdym razem mowia ze odblokuja ale kiszka jak narazie

heh no zablokwoali nawet to … :> hmmm ciekawe kiedy cos oglosza na ten temat

No ale gry Morpg dalej nie chodza.. :>

Sojka a w jedna taka stara 2D helbreath.org:P przed zablokowaniem postow gralem ejszcze w WOW-a prywatenego… ;) no ale teraz to kurnik mi pozostal :D

Czyżby Resman zablokował kurnik.pl? Jeszcze wczoraj grałem, a dziś "łączenie zakończone porażką".

Czy ktoś, kto używa Resmana, mógłby się wypowiedzieć, czy działa mu kurnik?

edit: na jaki mejl można do nich pisać w sprawie tych portów?

No mi też już działa, także nie wiem co to było… Nic przez ten czas nie zmieniałem w firewallu ani javie czy przeglądarkach…

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top