JAKA JEST SZANSA ZE RESMAN OBLOKUJE PORTY DO GIER…?

Prosze państwa.

Poniewaz coraz wiecej jest problemow z tzw darmówka Rzeszowska, czyli Resmanem postanowiłem stworzyć portal który bedzie miał na celu pokazac Szanownemu zarządowi resmana co sie dzieje u nas. Czyli to co sie nam nie podoba a co sie podoba.

Moze wtedy zareaguja na nasze problemy.

Adres portalu to : www.ResmanPort.yoyo.pl

Wszyscy ktorzy chca polepszyc dzialanie Resmana niech sie rejestruja !!!

Lort to moze cie zdziwie.

Wykonalem telefon w marcu badz kwietniu : 017 875 449 1 do siedziby resmana w rzeszowie czyli UW.

Dowiedzialem sie ze w ciagu 3 miesiecy zostana odblokowane porty na zaszadzie podobnej rejstracji jak do odtrzymania pinu.
Tu bedziesz mugl odblokowac sobie porty w postaci portow csa mu i innym tym podobnych.

Nie wierzysz ze to prawda zadzwon na nr ktory podalem wyzej. :)

Tak pozatym wejdz na strone i pomoz mi ja rozruszac. Moze wtedy cos razem ( rzeszowienia ) zdzialamy.

Pozdrawiam wszystkich

Nie sądzę, żeby zareagowali i odblokowali porty. Ta sieć ma służyć głównie urzędom i instytucjom. Mieszkańcom Rzeszowa jest udostępniona przy okazji. Nie liczcie na to, że odblokują porty bo z założenia miał być dostęp jedynie do www, poczty i ewentualnie jakiś komunikatorów. Chcecie mieć odblokowane porty? Załóżcie sobie płatne łącze u któregoś z dostawców – jest ich teraz multum na rynku i jest w czym wybierać.

Jak w temacie jaka jest szansa ze RESMAN odblokuje porty do gier ostatnio zauwazylem ze nawet zdjecia z imageshack sie nie ladują ?????

A moze ktos dzwonil z tą sprawą jezeli tak to prosze powiedziec co powiedzieli :(

No właśnie z tym zablokowaniem imageshack to… brak słów… Przecież to podstawa :?

Rozumiem blokowanie portów gier (sorry dla tych co grają), ale imageshack?? Mam nadzieję, że go odblokują…

haha.. to fakt.. mnie tez rozwalilo to zbanowanie imageshack a.. no i ostatnio z icq tez mnie nie laczy : /
a co do portow gier.. mogliby je odblokowac chociaz w nocy (w dzien i tak sie nie dalo grac, bo pingi kosmiczne, a w nocy nie bedzie to obciazac zbytnio sieci, bo wiekszosc ludzi nie korzysta wtedy z interneu)

dobrym posunieciem natomiast bylo zablokowanie stronek xxx (chociaz to jak i imageshacka mozna przez http://odblokuj.pl/ ogladac ; )

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top