Jak ściągac w RESMANie?

Witam.
Wiele kontrowersji wzbudza fakt, ze uzytkownicy Resmana maja zablokowane porty, m in. do gier on-line czy sciagania z sieci p2p.
Ja zajme sie ytm drugim, bowiem sciagam z sieci wiele rzeczy, a blokowanie tego w dobie tak wielkiego postepu technicznego jest bzdura i glupota.

Alternatywa dla sieci p2p jest siec p2m (www.ufs.pl, www.moorhunt.pl, www.p2m.pl, www.rapidteam.net). Chodzi tu o „kawalkowanie” plikow i umieszczanie ich na skrzynkach pocztowych. Zachecam do obejrzenia tych stron, ktore podalem, na www.moorhunt.pl znajduje sie b. dobry, polski program, dzieki ktoremu bedziemy mogli sciagac z tych stron, ktore podalem.
FAq znajdue sie na kzdej stronie. Zycze wysokich transferow ;)
A oto screen z programu i transfer (ku mojemu wielkiemu zdziwieniu – byc moze nadajnik zostal zmodernizowany, bowiem przez ostatnie dni strasznie mulio i zarywalo polaczenia, na chwile obecna jest ok. (ZSMEch)) jaki udalo mi sie uzyskac.

Myślę, że ten projekt rozwinie się z czasem i większość mieszkańców będzie z tego korzystała.

Jezeli ktoś ma z was nternet w resmanie to na pewno wie co to za badziewie. Ja mam go zainstalowanego od sierpnia 2006. Dla mnie to niewypał. Sama instalacja kosztowała ponad 500 zł. Nie mozna nić ściągnąć, (instalatorzy jak montowali mi ten internet to mowili, ze wszystko można ściągać) to zwykłe kłamstwo. Po prostu zarobili na ludziach kłamiąc ich. Na allegro połowa stron jest zablokowana, piszę pracę licencjacką obecnie i też mam ograniczony dostęp do tego. A dzisiaj przeszedł samego siebie, strona miasto plusa, z której zawsze wysyłam smsy została zablokowana, o jakiś idiotyzm. W dobie XXI wieku i tak szybkiego wręcz rozwoju technologii blokować strony w internecie jest chyba jakąś chorobą. Jakbym wiedziała, ze tak będzie nigdy nie montowałabym tego gówna, bo inaczej nie można tego nazwać. Taki INTERNET do niczego sie nie nadaje i dla nikogo. Jest na nim jakaś niby blokada, ale ja nie mam dzieci więc dlaczego i po co ta blokada i przed kim niby? przecież jak ktoś ma dzieci to i tak sam blokuje niektóre strony. To jakiś absurd i idiotyzm. Wszyscy moi znajomi ścągają filmy, muzykę różne materiały, a ja nie mogę nic. Czuje sie jak człowiek pierwotny.
W tym tygodniu montuje internet przez kablówkę, który kiedyś miałam i byłam bardzo zadowolona, wolę zapłacić i mieć na poziomie, a nie coś tak beznadziejnego i bezużytecznego. Dla mnie to chore blokować strony. Może by sie tak najpierw zapytali ludzi czy chcą blokować. Bo przecież każdy robi sobie z komputerem co uważa za stosowne. To pieniądze wyrzucone w błoto i same nerwy. To przestroga dla ludzi którzy chcą mieć darmowy internet, to gówno !!!!! a nie internet tego nie można nawet internete nazwać.
Co jest tanie to jest drogie jak mówi przysłowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta namiastka internetu jakim jest resman nadaję się tylko w sumie do sprawdzania poczty i na tym sie kończy. LUDZIE NIE MONTUJCIE TEGO BO BEDZIECIE ZAŁOWAC I WYDACIE PIENIĄDZE W BŁOTO !!!!!!!!!!!!!!!!.
Moich wiele znajomych JUZ ZREZYGNOWAŁO Z RESMANA. Każdy tak jak i ja woli płacić co miesiąc te 40 zł i mieć neta na poziomie.
To bezczelność tak kłamać ludzi. Niedługo padnie ten cały resman i tego im życzę. Do d….. z takim NETEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top