4 LO rocznik 91

z Lubaczowa to w 4 tez jest Katarzyna J

zawsze tak jest :D wszystkie klasy razem a pierwszaki takie rozbite :), kazdy przez to przechodzil, ja juz rok wytrwalem

najlepsza jest 2 :)

nie bo w pierwszej jest WOK :twisted:

polubicie Rybcie napewno, a w czerwcu gdy bedziecie wyciagac 45 obrazow :D to beda emocje, jak ktos chce to mam 31 :D, jakos sie udalo byc zapytanym wczesniej :razz: . Jak dziewczyny sie beda eksponowac Rybcia zrobi wam pogadane na ten temat 8) . A jak bedzie zdrapniac wasze imienia :), zycze milych wokow :lol:

jest jeszcze Pliszka z racji swoich rozmiarow :D

profesor Pliszka uczy informatyki poznacie go po 1 wrzesnia :)

bo bym zapomnial o pewniej profesor od jezyka polskiego ktora na szczescie mnie nie uczy :P modlcie sie abyscie nie mieli polskiego z Kobryniowa :twisted:,
no i chlopakom zycze z wf-u profesora Kruczka ktory jest wypasiony w kosmos :D, czyli wf wyglada tak:
Kruczek: co chcecie robic?
My: grac w pilke
Kruczek: to wezcie sobie balonik i idzcie grac.

na koniec roku 5 z góry na dol, reprezentanci 6.

a jezeli wam nie zalezy na 2 jezyku i chcecie miec luzy to polecam hiszpanski z profesorem Delgado, podobno ubaw duzy, malo nauki i czesto puszcza wczesniej do domu, a jezeli bedziecie miec niemiecki z profesor Bialek to powiadam wam ze sie jezyka nauczycie ale bedzie to was kosztowac duzo zdrowia

mike1 a bo ja wiem jak dla mnie to nie bardzo, kwestia gustu :wink:

S.Kot to z tego co wiem jest fajna. Przed Cwiokowa to ja wam radze litanie odprawiac :D, jak bedziecie caly rok reakcje molowe robic i inne cuda, baba jest dziwna i tyle. nie przestraszcie sie jak niektorzy z waszej klasy beda miec po 8 pal na czysto i na koniec zdecydowanie 2 :D

Cytat :
mam nadzieje,ze nie spotkamy sie z Kobrą (p.Kobryń),bo jest straszna (mój brat z nią miał)….wyzywa uczniów od debili,idiotów

jak sie nie uczyli to sie jej nie dziwie

Cytat :
,powinna już być na emeryturze,ale powiedziała,że "umrze pod tablicą"…. :? zacznijmy sie bac :D

nic takiego nie mowila raczej wymysly uczniow. jezeli ma dalej sily do pracy to czemu nie bo to zawsze jakis 1000 zl wiecej niz emerytura

Cytat :
ja jutro sie wybieram do 4lo(jak nie bedzie lac) zeby sprawdzic czy sa juz ksiazki wywieszone,to jakbym miala jakies dokladniejsze informacje albo jakby jakies inne rzeczy powywieszali to wam napisze

szkoda czasu bo o ksiazkach sie dowiecie dopiero we wrzesniu na lekcji PO, dostaniecie caly spis, jutro mozesz dostac taki niekompletny

to ja wam powiem ze pani Kowal z biologii potrafi w 2 godziny lekcyjne podyktowac 6 stron w zeszycie :D

jezyki to sobie jeszcze we wrzesniu mozecie ustawiac

nowe czy uzywane :>

z Sikora najlepiej :)

uczy bardzo dobrze

Oj przepraszam ja …. byłem za czasów młodości na mat-fiz-inf i było elegancko :) Szkółkę oczywiście polecam jak najbardziej, pod jej wyborem podpisuję się nogami, rękami i uszami!
Pozdrawiam obecnych i przyszłych uczniów :wink:

ja juz wytrwałam dwa lata i niestety zaczyna mnie to przerazac bo koniec sie zbliza nieublaganie ;( cieszcie sie bo to co najlepsze dopiero przed wami, nawet to zagubienie poczatkowe jest takie symaptyczne, pozniej sie milo wspomina ! l;)

nie nie nie! najlepsza jest 2 klasa taka najmniej zobowiazan i innych pierdol a ludzie sa juz zzyci ze soba :) podsumowujac liceum jest genialnym wynalazkiem i naprawde szkoda ze nie trwa 4 lata :( bo dopiero sie zaczeło a juz finisz prawie sie zbliza,,, jeszce tylko te wakacje ehh ! cieszcie sie poki macie czas :D !

mhm co do luzow… to wszystko zalezy od profilu :D na humanie sie obijaja, mat fizy kombinuja, ew o biol chemach mozna powiedziec ze sie ucza :] eeee Piotrek wok naprawde nie jest taki zły, zawsze to bylo jakies urozmaicenie, jak dla mnie to moglby sobie 3 lata byc spokojnie, nie takie wielkie zło jak sie wydaje :D

i co ich straszycie ?:D wy na szczescie jako biol chemy pani Alicje ominiecie daleeeeekim lukiem gdyz nikt jej biol chemow nie daje :] z chemii macie calkiem pozytywna nauczycielke, takze bez obaw ;) a pani Kot… mhm wymaga bardzo duzo ale jednoczesnie swietnie przygotowywuje do matury takze cos za cos ;p

WOS dopiero od drugiej klasy jest… :] a co do jakiejs matmy ktora musicie kupowac nowa, to radze poczekac do wrzesnia wtedy prof. od po bedzie zamawiał hurtem dla tych co beda chcieli ;)

p. Zmudziejewska jest baaaaaaardzo straszna i rzuca zabami na lekcjach :D pozdr dla pani prof :))

przezyjecie dzieciaczki kochane ale bedziecie kuc kuc i kuc, biol chemy sa ostro gnebione, (nasz mat fiz tez byl zreszta :[ )

co do tej ksiazki z fizyki to podobnie jak wacek z gory odradzam kupowanie, na tyle wykladaja fizyke na takich profilach ze podr sie w ogole nie uzywa

w sumie jak Ci bedzie klasa odpowiadac, to mozna chodzic miedzywydzialowo na jezyki, takze jak sie bedzie dało dopasowac to nie ma sensu zebys zmieniała. Chyba ze koniecznie chcesz miec łacine to tylko b klasa zostaje. Ale to juz wedle uznania ;) przepisac sie zawsze mozna we wrzesniu.

jam jest z mat fizu ! ;] mhm mysle ze kolo 140

Hej kotki idzie ktoś na humana bo mam sporo książek do zbycia :D Większość właściwie nieużywana bo rzadko do nich zaglądałem :D Ciekaw jestem ilu facetów natarga do klasy "g" bo tylko mój rocznik był pod tym względem łaskawy dla kobiet.
Wogóle to życze wam udanego roku szkolnego i obyście nie trafili na chorą psychicznie ćwiokową.

Myślę,że troche za mocne słowa tu padają :) Rozstrzelać,oszuści :P Czasami ktoś zasługuje na dobre liceum choć teoretycznie znaleźć się tam nie powinien. ;)

Wierz mi,że takie osoby nie miałyby szans przejść do następnej klasy.

Ja bym chciał wiedzieć czy ktoś zna tą panią http://www.fotka.pl/profil/aduchaaa91/

Nie pytajcie dlaczego pytam :P

no no widze że opis osoby poszukiwanej pasuje do mnie ;D ty też na biol chem ? ;)

troje ;P ja jestem dziewczyną ;D

dokładnie tak ;D pomijam to że nie rozumiem ani chemii ani fizyki tym bardziej ale licze że na dopuszczajacych jakos przezyje te 3 lata ;P

jakie wzieliscie jezyki?

to chyba nie bedziemy razem w klasie bo ja wziełam angielski i francuski ;]

będziemy sobie pomagać jeśli bedziemy wiedzieć kto jest kim ;D

hah dzieki dzieki i nawzajem ;D

ale szkoda że jest nas dopiero troje ;P

myśle że niewiele osob ze szkoly wejdzie na to forum ;] no ale lepsze to, niż nic ;)

o ile nam się tematy nie skonczą ;D

w takim razie chyba bede z Nadią w klasie ;D bo też wzielam angielski i francuski ;)

z Lubaczowa ;] więc czeka mnie internat..
i mam na imie Ola ;D

hm przyciągnelo mnie to że u mnie nie ma żadnego dobrego liceum ;]

myśle, że sie jakoś dogadaaaamy ;D

no ja myśle ze to dobry pomysł, ale mnie raczej by nie było na tym spotkaniu gdyż do Rzeszowa mam 100 km ;] nie miałby mnie kto przywieźć.

a może po prostu 3 wrzesnia? umówilibyśmy się gdzieś koło szkoly po rozpoczęciu i by pewnie wszyscy mogli byc, nawet ja ;D

dzięki za pocieszenia ;D

ja pozostane chyba tajemnicą aż do rozpoczęcia roku, bo wątpie czy udałoby mi się być na tym spotkaniu :D

no z tego co słyszałam od licealistow najfajniej jest w 2 klasie ;] bo w 1 sie dopiero poznaje ze szkola, a w 3 to matura wiec stres ;] a 2 to tak akurat ;D

ja nie wiem dlaczego ;]
moze mi ktos powie co jest z tym WOKiem? ; > ;D

oszczędź mi zaskoczeń, przede mną jeszcze dużo ;D

no powiedz o co chodziii : )))

no właśnie, też jestem ciekawa ;> :D

wiekszosc z nas tutaj jest na tym profilu ;]

a ja wręcz przeciwnie ;]

o właśnie, też bym poprosiła o spis ;]

nie chce początku roku ze względu na naukę, a nie ludzi :D

ja uważam, że to żałosne. też znam pare osob, które dzięki posiadaniu wpływowej rodziny mają to, czego chcą, mimo że na to nie zasłużyły. ale co zrobić? nie ma sprawiedliwości na tym świecie, jedni się dostają za wyniki, inni dzięki wstawianiu się kogoś ;]

no, zależy kim byłby ten wujek ;D

oo ;D ja teoretycznie też klasa c .
ale nie wiem, gdzie mnie przydzielili, gdyz nie sprawdziłam jeszcze ;P

/kisio16, odezwij się do mnie na gg ;)

a ja mam 21.09. ;D
też mogę sie czegoś spodziewać? ^^

no no! wy zrobicie impreze a ja się wproszę.
w ten oto sposob ja uświetnie wam urodziny swą obecnoscia, a wy kupicie mi za to czekoladę ;D

ah. swietny pomysl, nieprawdaz? ^^

oczywiście że się poznamy. jakoś ^^

trzeba było jeszcze dodać, że jesteśmy super ^^
ale to chyba wiadomo? ;d

my, my, my.
paski, paski, paski.
cium ; *

:D

amen! ;D

ale czekoladę mogłby ktoś przynieść.

^^

Bartuś, a pokażesz? ^^ :D

my z dobosią mamy nadzieję że tak :D

ciekawe. xdd

óeee!
a kto tó zaczoł o majtkah mamy?! :D

aaHhHh! sŁiIiIt dzIeCiaczKi roOoOshOfffFFee!:D

bAaArTuUsSs niEe dEnErfffUUuJ sIIIeeełŁ! *głaszcze*

ojj, rozkręciłabym się bardziej, ale internet mi powoli chodzi xdd

nie bedzie mnie na 99 % ;d

/ja jestem z c ! ^^

a ja czekam 21 września ^^

nie zapomniec! :D

a ja mam na imie Ola co można wywnioskować z nicka ;D

Witam Was serdecznie. Ja także swoje kroki, na drodze zwanej edukacją, kieruję do IV LO. Dostałam się na biol-chem i mam nadzeję, że wytrwam tam do matury :wink: Jako drugi język wybrałam, mało polularną wśród Was, łacinę. Mam nadzieję, że kiedyś się poznamy :wink:

Cytat ludź :
i wtedy jeszcze nie ma takiej nauki jak w 3 klasie, wiec zawsze można z kimś z klasy gdzieś wyskoczyć :wink: (obserwacje z gim, ale chyba w LO będzie podobnie)

Opinia subiektywna. Jak dożyjesz, to się przekonasz. Ale moim zdaniem, to w 2giej klasie zapierdol jest straszny, bo co możesz zrobić przez 4 lata, robisz w 2,5. I nie licz, że nauczyciele odpuszczą końcem roku, przynajmniej część. Pozdrawiam.

Cytat Hokita :
i wy na szczescie jako biol chemy pani Alicje ominiecie daleeeeekim lukiem gdyz nikt jej biol chemow nie daje :]

Ciekawe dlaczego? :)
Co do prof. Kobryń, to prawdą jest, że lubi komuś powiedzieć co myśl. Ale trzeba też dać przykład ewidentnej głupoty ze swojej strony. Natomiast komentarze, że nie znacie matury, jesteście słabi i do tyłu z materiałem i "co to w ogóle jest?" będą na porządku dziennym. Podsumowując, Polski z Kobrą to sport ekstremalny. Ja się np zastanawiam jak ona do mojej matury zdąży z materiałem, ale to się może udać chyba tylko poprzez rozciągnięcie czasoprzestrzeni :D

Cytat Mathilde91 :
język polski: "Przeszłość to dziś" cz.1 i 2,wyd.Sentor
autorzy:Mrocewicz,Nawrocka,Siwicka,Kopciński,Gruszczyński

Mrowcewicz

Cytat Mathilde91 :
PO: cz.1 cz.II-zeszyt ćwiczeń (tak pisało,ale nie wiem do końca o co w tym chodzi)
autorzy:Goniewicz,Nowak…

tak, bo do książki w dwóch częściach jest jeden zeszyt ćwiczeń, o ile nic się nie zmieniło.

Cytat Mathilde91 :
Matematyka: wydanie wznowione 2006/2007 wydawnictwo:OE PAZDRO
autorzy:Kłaczkow,Kurczak…

– o mój boże, stare wydanie było lepsze, to nowe to naprawde chujoza. Chyba nie będziecie mieć w takim razie z panią prof. Gajdek :)

Cytat Mathilde91 :
Fizyka:"Fizyka i astronomia,zakres rozszerzony LO" cz.1 wyd.Żak
autor:Kaczorowska
"Zbiór prostych zadań z fizyki" wyd.ZAMKOR
autor:Chyla

zależy z kim będziecie mieć fizykę, książka jest mocno średnia, ja z niej w ogóle się nie uczę. Zaś nazwa zbioru zadań jest zaprzeczeniem jego treści i poziomu trudności :P I jest obleśnie różowy :D

z Sikorą to w ogóle nie bedziecie korzystać z książki. Ale nie wiem, czy dobrze uczy, z tego co słyszałem raczej nie. Może to dlatego że jest doktorem z polibudy i ma podejście do uczniów jak do studentów :P

Cytat Hokita :
ja juz wytrwałam dwa lata i niestety zaczyna mnie to przerazac bo koniec sie zbliza nieublaganie ;( cieszcie sie bo to co najlepsze dopiero przed wami, nawet to zagubienie poczatkowe jest takie symaptyczne, pozniej sie milo wspomina ! l;)

taaak…na początku jest najlepiej, nikt nic o nikim nie wie :) i zbliża sie nieu błagalnie 3 klasa…:(

pierwsza jest najlepsza ;)

Przejdziecie drugą klase zobaczycie(jezeli ktoś jescze nie przeszedł).
Najciekawiej jest w 1 klasie! :D

Cytat Hokita :
podsumowujac liceum jest genialnym wynalazkiem i naprawde szkoda ze nie trwa 4 lata :( bo dopiero sie zaczeło a juz finisz prawie sie zbliza,,,

dlatego pisze, ze 1 jest najlepsza! i basta!

WOK sam w sobie jest dośc ciekawym przedmiotem ;)
Ale u nas w szkole wiadomo dlaczego jest tak znienawidzony :D

Cytat olesia :
ja nie wiem dlaczego ;]
moze mi ktos powie co jest z tym WOKiem? ; > ;D

niech to bedzie niespodzianka :twisted: :twisted:

Ej no, bez przesady…jnie strasz nikogo, nauczycielka jest bardzo miła….

….tylko ma specyficzny sposób wyrazu tego ;)

Hmm….jest Ali Si ;)
a raczej Ali Ć.

Ej no dzieci, przekonacie sie jak przyjdziecie do szkoły. Dla mnie to była niespodzianka, bo nikt mi nie powiedział =) wiec i dla Was niech bedzie ;)

Cytat Piotrek :
Przed Cwiokowa to ja wam radze litanie odprawiac :D , jak bedziecie caly rok reakcje molowe robic i inne cuda, baba jest dziwna i tyle. nie przestraszcie sie jak niektorzy z waszej klasy beda miec po 8 pal na czysto i na koniec zdecydowanie 2 :D

Zacytuję Pania Alicje, która juz nie bedzie miec przyjemnosci nauczania mnie: "Mój syn tez chodził do tej szkoły, ale sie do mnie nie przyznawał. Nie wiem czemu…."

w szkole bedzie tak jakby kiermasz ksiażek, i bedzie mozna kupic od innych.

Klase c pewnie prof. Żmudziejewska bedzie uczyć, a nawet może byc wychowawcą (?) bo wczescniej miała klase c….

Cytat Hokita :
nasz mat fiz tez byl zreszta :[

chyba sobie kpisz?? :D

Cytat dobosia :
mogę Ci nawet czekoladę kupić na urodziny^^
tylko jaką lubisz?

ekhm, ja lubie nadziewaną truskawkowa ^^ ;)

Cytat :
i nie wiem kiedy masz urodziny. :D :*

do moich urodzin daleko :(
ale wkrótce bede mial imieniny ;)

Cytat kisio16 :
Ty zboczuhó!
Cytat kisio16 :
moszna, moszna. tosz to pienkna polszczysna jest!

jeżeli już o zboczuchach mowa :D:D:D

a co do imienin, to można sobie w kalendarzu sprawdzić ;)

Cytat olesia :
a ja czekam 21 września ^^

nie zapomniec! :D

ooo, ktoś pamieta o moich imieninach :D :D

czy są tu ludzie którzy się dostali do mat-inf…, a może znacie kogoś z tamtąd??

idzie ktos do klasy z rozszerzona gegra-hist-ang???

nie nie nie nie nie nie

tak :D może uda nam się znaleźć w jednej klasie :P

jak na razie jest nas TROJE :D ale jeszcze troche ludzi brakuje bo jest przecierz 3 klasy biol chemów

u mnie dokładnie to samo wszyscy pukali mi do głowy, ale co będę kogoś słychać to moje żeycie i moja decyzja :D jestem dumny że będę mógł uczęszczać do tej szkoły i umieć więcej niż ci "wyśmiewacze" :grin: :grin: :grin: :grin: ja wybrałem angielski i niemiecki ale chyba zmienię niemiecki na francuski :D

PS. przyślijcie innych znajomych, którzy idą do IV LO w tym roku :grin:

chodzi mi o tych "wyśmiewaczów", którzy smiali się ze mnie, że idę na biol chem :grin:

zdórwko :564: :D

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie

Jeszcze ja idę na biochema :wink: Czyli jest nas już trzech :D

Sorry Olesia, nie patrzyłem na nick. W każdym razie zrozumieliście o co mi chodzi :P No ale się poprawię: Jest nas troje.
A teraz z innej beczki: Jak oznajmiłem kolegom i koleżankom, że idę na biochema, to patrzyli na mnie jak na kosmitę (kosmita to mało powiedziane), bo każdy mówił, ze to ciężko itp. No, ale jak już sobie postanowiłem, to już tak ma być i tyle 8) U was też tak było ?

PS jak będzie jakiś błąd, to z góry sorry :P

Jeśli chodzi o przedmioty, to u mnie najgorzej jest z fizyką. Ja wziąłem sobie angielski i niemiecki. Tylko chyba na początku roku zmienię niemiecki na jakiś inny (prawdopodobnie hiszpański). To co miałem się nauczyć z niem to już sie nauczyłem, zresztą w ogóle nie podoba mi się ten język i nie widzę potrzeby abym się męczył z nim te 3 lata.

Jeśli wybierzesz francuski to możliwe, ze będziesz chodził z Olesia :wink: Zresztą nie ważny jest podział klasowy. Ważne, że będziemy na biochemachi wtedy będziemy mogli sobie pomagać miedzyklasowo 8) A jeśli chodzi o języki to koleżanka mi mowila, co idzie tam na mat-geo-język, że mozna wziąść sobie trzeci język jako "wolny sluchacz". Wiecie coś o tym ? A o jakich wyśmiewaczach mówisz ?

Bądźmy optymistami, jakoś sie dowiemy kto jest kto, chyba ze jakaś osoba nie będzie się chciała ujawnić :neutral: Aha, tyle już piszę i jeszcze wam nie pogratulowałem dostania się do 4LO ( troszkę roztrzepany jestem :smile:) . Zatem: Zdrówko :564:

Teraz są wakacje, więc mało kto buszuje po necie ;P

Cytat olesia :
myśle że niewiele osob ze szkoly wejdzie na to forum ;] no ale lepsze to, niż nic ;)

W trójkę też możemy sobie pogadać :P

Jak się skończą tematy o szkole to zawsze można gadać o "wszystkim i niczym" :razz:

PS Zresztą i tak chyba się już skończyły, więc może ktoś zarzuci jakiś nowy :grin: ?

kisio16 Ty też na biochema ?

To fajnie. Biochem rośnie w siłę :D . A jakie wziąłeś języki, bo jestem ciekawy czy będziesz chodził ze mną do klasy.

ang i niem (sam nie wiem co już mam myśleć o tym języku :neutral: ) Ludzie co wy tak się rzuciliście sie na ten francuski :razz: ?

Ja uważam, że język niemiecki jest jak szczekanie, ale za to jest przydatny, jednak i tak nie pobije angielskiego. A jeśli chodzi o francuski to znam jedno zdanie po francusku, ale nie wiem czy pasuje je tu przytoczyć bo 1) nie znam pisowni, 2) to nie te forum :razz: co Cię skłonilo aby pójść do 4Lo? :)

Ja na początku miałem iść na mat-język-geo, ale jakoś szybko sie rozmyślilem, bo skapłem się ze bardziej interesuję się biologią i chemia (a zainteresowań to mam dużo :D ). Jak jeszcze gadałem z koleżankami, co chodzą do 4lo na biochem to mowiły, że fakt uczyć się trzeba ale szkoła ma fajna atmosferę. A o tej atmosferze przekonałem się osobiście, jak składałem podanie i wg mnie przerwy są lepsze niż w 2Lo (tam gdzie byłem na dniach drzwi otwartych)

Ja też nie jestem z Rzeszowa, ale pojechałem rozrywkowo z koleżankami i kolegami. Miałem tez być na dniach w 1lo ale pogoda nie za bardzo była i kupa wyszła z wyjazdu.

..

to dość daleko, choć bliżej niż niektórzy

Z Brzozowa, ale nie jestem pewny czy ta osoba idzie na 100% do 4lo. Ja jestem ciekawy jaką będę miał nową klasę i wychowawczyni. :D

no to baa :D W końcu tam idziemy :wink: (heh.. skromnośc :razz: )

tak, przecież to tylko 14 km :wink: a Ty będziesz w internacie mieszkał? Czy wsiobusem dojeżdżał (lub pociągiem) ?

No ja nie mieszkałem nigdy w internacie, ale słyszałem, że jest w miarę fajnie (ale to trudno stwierdzić, bo każdy lubi co innego). :)

heh, prawie jak na czacie 8)

Zgadzam się z Piotrkiem, najlepsza jest 2 :razz: Chociaż 1 klasa też jest fajna (poznawanie ludzi itp) Ale za to 2 klasie ludzie są już trochę zżyci i wtedy jeszcze nie ma takiej nauki jak w 3 klasie, wiec zawsze można z kimś z klasy gdzieś wyskoczyć :wink: (obserwacje z gim, ale chyba w LO będzie podobnie)

Cytat :
nie bo w pierwszej jest WOK :twisted:

słyszałem coś o tym 8)

Cytat :
Opinia subiektywna. Jak dożyjesz, to się przekonasz. Ale moim zdaniem, to w 2giej klasie zapierdol jest straszny, bo co możesz zrobić przez 4 lata, robisz w 2,5. I nie licz, że nauczyciele odpuszczą końcem roku, przynajmniej część. Pozdrawiam.

Na luzy w tej szkole nie liczę (jeśli chodzi o naukę). Zresztą mogę sie mylić o ilość nauki w danych klasach, bo moja wypowiedź była subiektywna :wink:

Cytat olesia :
ja nie wiem dlaczego ;]
moze mi ktos powie co jest z tym WOKiem? ; > ;D

Podobno nauczycielka jest bardzo wyjątkowa, ale to BARDZO :twisted:

A jest ktoś taki jeszcze charakterystyczny w szkole oprócz niej ?

Może uchylisz rąbka tajemnicy ? :smile:

Ja nawet nie wiem w jakiej klasie jestem (chodzi mi o to czy b,c albo i) :P . A wiecie już kogo będziecie mieli za wychowawcę ??

Ty to masz przecieki :D A no właśnie, znajomi mówili, żeby uważać na S.Kot i A.Ćwok, wiesz może dlaczego ?

Heh, dobre :D . Widać, że ciekawie się zapowiada uczęszczanie do tej szkoły. Już nie mogę się doczekać :P

To nie taki straszny diabeł jak go malują :razz: W końcu zawsze w szkole jest jakaś osoba, która jest tak jakby bardziej bojowo nastawiona do uczniów. No ale przecież w tej szkole też są chyba jakieś pozytywne postacie

Nic i te nazwiska nie mówią, może coś więcej :) ?

Ale podobno ta druga też dobrze uczy (p. Żmudziejewska chyba)

a nie wiesz czasami, kto miał wcześniej klasę "b" ?

Przeczytaj jeszcze raz tę stronę tego wątku a się dowiesz. Jeśli nie, to jeszcze kilka razy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :wink: (wiem, wiem czepiam się :razz: )

Nie nazwałbym tego ironią

Cytat Hokita :
p. Zmudziejewska jest baaaaaaardzo straszna i rzuca zabami na lekcjach :D

Z tej wypowiedzi nie wynika, że jest straszna itp tylko, że jest fajna atmosfera na jej lekcji ( zresztą emotikonta mówi sama za siebie)

Cytat Hokita :
pozdr dla pani prof :))

Zazwyczaj pozdrawia się lubianych nauczycieli

Fakt, ja też chciałbym wiedzieć co nieco więcej o nauczycielach, którzy będą mnie uczyć, aby sie przygotować jakoś psychicznie :D

Napisałem zazwyczaj (a jak podaje słownik j.polskiego : "zazwyczaj <<zwykle, przeważnie>>") – czyli dość często, choć nie jest to regułą.
Zresztą na końcu jest pokazana emotikona " :twisted: " co ewidentnie zdradza ton wypowiedzi autora. :wink:

Wg mnie to nie wygadało na podsumowanie. Zresztą temat był zakończony, a że wspomniałeś, że jakiś gość coś tam napisał, to wznowiłeś temat. No, ale to nie jest forum polonistycznie, abyśmy sie kłócili jakie autor miał intencje :wink:

Dobosia, czyli wybrałaś angielski i niemiecki obie kontynuacje ? Jeśli się przepiszesz do "b" to będziemy chodzić razem do klasy :wink:

Z tego co widać to p.Kot cieszy się dużym poważaniem.
To jest już nas troje z klasy "b". Mathilde, Dobosia, nie wiecie czasami kto był w tamtym roku wychowawcą 3b (no bo jest szansa ze możemy mieć ta sama osobę :D )?

heh, to ja będę tak po środku pewnie z tymi ocenami, jeśli nie niżej :P A właśnie, koleżanka mi mówiła, że możliwe jest, to że będzie nas uczyła taka dość sympatyczna babka od chemii. Tylko jej imienia zapomnialem :razz:

Ok, zaraz do Ciebie zagadam :wink:

Ja takich ludzi, szczerze powiedziawszy, nie szanuję. Dostali sie do jakiejś dobrej szkoły, mimo ze olewali naukę – no bez przesady :evil: . Niektóre osoby dawały z siebie wszystko, aby dostać sie do wymarzonego LO, a tu przyjdzie takie bananowe dziecko, co zajmie mu miejsce w klasie. Takiego tylko rozstrzelać. Pocieszające jest to, że większość takich osób (zazwyczaj lecieli na 3,4 w gim) nie dają sobie za bardzo rady w szkole na wysokim poziomie.

a ten jeden % ? ^^ Zresztą zawsze można sie spotkać na żużlu ( wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi ;D)

jest już nas czworo :smile:

i owszem. :)

angielski i francuski.
a Ty jakie.? :)

bo to język zakochanych. :D

a niemiecki jest okropny. :x

bo tu podobno jest najlepszy wydział biol-chem. :)

a tak naprawdę to planowałem isć do I LO, ale koleżanka przekonała mnie żebym z nią poszedł do IV LO. sama jednak zrezygnowała i poszła do sióstr a ja sam zostałem. :D

i coś mi się zdaje, że to był dobry wybór. :)

ja na w żadnej szkole na dniach otwartych nie byłem, bo nie jestem z rzeszowa i czasu nie było. :?

a skąd jesteś.?

przeworsk. :)

skąd na przykład.?

będzie dobrze.
musi być. :D

będziesz dojeżdżał, prawda.?

internat. :)

zastanawiam się tylko jak to będzie.

dobra, miło się gadało, ale muszę lecieć. :)
narazie.

oo, to fajnie, będziemy razem. :D

oj, kujonem to ja nie jestem, na pewno. :grin:

pfff, co się będziemy przejmować. będzie fajnie. :)

a skoro mamy razem chodzić do powinniśmy zacząć się poznawać. bartek jestem. :grin:

przeworsk.

a Ty? ;)

tak jakoś wyszło. zresztą u mnie jest beznadziejne liceum. :x

w internacie będę. :D

tak, na rejtana. tylko nie wiem gdzie dokładnie. :)

ten internat jest w fazie załatwiania, dlatego nie jestem pewny co do lokalizacji. :P

wyślę Ci na pw, ale nie teraz. spać idę. :D

to dobranoc. :wink:

dobry, dobry. :smile:

też myślę, że koniec sierpnia to najlepsza data. :D
ale na omawianie szczegółów przyjdzie jeszcze czas. :razz:

olesia: 3 września to się wszyscy spotkamy po szkole, co do tego nie ma wątpliwości. :grin:

ooo, fajnie. :grin:

a ile to wyjdzie mniej więcej w gotówce?

używane oczywiście. :razz:

i gdzie w ogóle można takowe dostać (chodzi mi o księgarnie które prowadzą sprzedaż używanych, bo nie mam żadnych znajomości w liceach :x )

a jaka ona jest? :?

cześć dzieciaczki kochane. co tam słychać? :D

ee tam, na pewno coś się dzieje. :razz:

no pewnie. gdzieżby indziej? :)
klasa c :D

zdrajczyni! :grin:
nie pragniesz pozostać ze mną w klasie? gwarantuję niezapomniane przeżycia :D

nie przekonam Cię, co? :P

a majtki w paski to się liczą?

ale musiałbym od mamy pożyczyć :(

Ty zboczuhó!

moszna, moszna. tosz to pienkna polszczysna jest!

ja zaczołem.

aA mO$$he FffOlIciEE TaqqIe PisSsemQo? Mhihihihi :shock:

aLlE ffFaJoOsQqO! MuHieieiH!H!H!H!H! :D:D:D:D:D:D:D :*;*;*;*;*

KiSSam i LooFFciam FFassS ;*;*;*;*;*;*;*;*

TsHEGo? :(:(:(:(

ja mam bodajże 26 sierpnia więc pamiętajcie, bo jak nie… :twisted:

Ja też ide na biol chema… Jestem w klasie c z francuskim…. :)

No to dobrze.. Ja chce zebys ktos był normalny chociaz :( Zeby nie było tam kujonow samych…. Jak tak to bede miec na pewno swietną klase:)

No to już Cie lubie:) Oby więcej takich osób:) Ale chyba bedziemy z taka panienką z mojej szkoły, corka dyrektorki gimnazjum.. Średnia 6.0 i 200 pkt z testów;] Bywa:)

kisio16 skąd jestes:)?

[ Dodano: 2007-07-03, 23:47 ]
Agnieszka, miło mi:)

Rzeszów:)

[ Dodano: 2007-07-03, 23:52 ]
Ale to Przeworsk chyba troche daleko jest?!:) Aż do 4 Cie przyciagneło?:)

W kazdym badz razie ciesze sie ze juz znam kogos z nowej klasy:)

[ Dodano: 2007-07-04, 00:01 ]
To jak Ty bedziesz tak codziennie dojezdzal?:O Czy co?

Ooo.. a nie wiesz na jakiej ulicy ten internat? Na rejtana moze? Jak tak to nawet blisko:) I pewnie bysmy jezdzili razem do szkoły:)

Aha… Jeju.. albo chodz na jakiegos czata albo podaj nr gg bo nie chce czekać 5 min na odpowiedz:)

Dobranoc:)

A na jakich językach jestes?:) Ja mam w klasie chyba 9 chłopaków jak nic sie nie zmieni:)

No to miło:) Skad jestes olesia?

[ Dodano: 2007-07-04, 16:11 ]
I jak masz na imie:) Ola?

Aha.. No to co Cie przyciagnelo do 4?:) Mam nadzieje, ze bedziemy sie dogadywać dobrze:)

Aha… Piszcie kto jeszcze idzie na jezyk francuski…:)

Ale fajnie:) Jak nas jest tyle to moze sie spotkamy przed rokiem szkolnym zeby sie poznać… :) Przynajmniej będziemy wiedziec, kto jest kto:P Piszcie co myślicie o tym pomyśle?:P

No to przyjedziesz…:) wybierzemy jakis wspolny termin:) Bedzie fajnie… przynajmniej jak przyjde do szkoły to juz was będę znac i bedzie łatwiej nam… No bo jak sie poznamy jak nic o sobie nie wiemy?:) A wy jak myslicie?

A reszta? :smile: Co sądzicie o tym pomysle :?: :!:

Mysle, ze najlepiej by było w ostatnim tygodniu sierpnia… chyba, ze ma ktos jakies plany:) to mowcie:)

Jeszcze sie dogadamy dokładnie, ale myśle ze ten ostatni tydzien przed rozpoczęciem, zeby na rozpoczęcie nie przyjść takim osamotnionym:) Nie lubie być sama!:)

Nie wiem na ktorej liscie jestemy, ale jestesmy w klasie c…

Mathilde91, mozesz napisac spis ksiazek?:) bylabym wdzieczna… A czemu Olesia nie chcesz ppoczatku roku.. Ja bym chciała poznac tych ludziz ktorymi spedze najblizsze 3 lata:)

a to są takie jak w tamtym roku wszystkie? jak tak to pieknie:) bo bede miec komplecik:)

ja oczywiscie też tam bede:* Szkoda, ze nie bedziesz z Nami w klasie Aguś.. Ale ciesze sie, ze jesteś w tej klasie co chciałas:*

toś pojechał Bartus:*

Nie wolimy! :) A skąd u Ciebie takie umiejętnosci :?:

ja nie wole z tego c o widze:)

bo za bardzo mi sie kojarzy z pewną osobą:)

Ola, widze ze sie cos rozkreciłas ostatnio na forum.. Bardzo mnie to cieszy:)

26 sierpnia moja siostra ma urodziny, wiec wybaczysz mi jak zapomne o twoich imieninach?:):*

I bardzo dobrze:) Im więcej nas tym lepiej… A Michał, spotykamy sie przed rokiem szkolnym jeszcze? Bo wiem, ze Olesia nie moze… No chyba, ze jej termin bedzie pasował.. Czy już nie?:)

Mathilde91, gdzie widziałaś moje fotki…?

Ale ja nie mam fotek na fotce.. podaj adres to powiem czy to moje! Moze ktoś zrobił nie smieszny dowcip:P

Eh…:) Jestem Agnieszka Szuster:) Juz o mnie wspominałaś na forum więc też mnie znasz:) Ja Ciebie kojarze:)

A ja sie nie moge doczekać az pójde do tej szkoły:)

Mathilde91, Spróbuj jeszcze raz:) Chce Cie poznac chociaz troche, a nie powiem po tych dyskusjach mozna troszke poznac człowieka:P Takze spróbuj jeszcze raz:P

Wiesz.. Co do kujonów miałam podobne zdanie:) Ale uważam, że to nie jest prawda… Jestem w pierwszej klasie i powiem Ci, że atmosfera w szkole jest świetna:) Przynajmniej mi sie podoba… :] I ludzie są tez fajni…:D

witam.
widzę że większość wypowiadająch się tutaj idzie na biol-chem.
ja dostałem się na profil humanistyczny.
Ktoś jeszcze tez tam?
pozdrawiam.

siemankooo :) ja też na biol-chema :D ale z tego co widze to nikt z Was nie wziął tego języka co ja czyli łaciny :( :D ehh

a sa jakies wylaszczone nauczycielki?

współczuję,jeżeli ktoś z nas trafi na Kobryniową…jest tu może ktoś z klasy biol-chem-fiz ang./niem ang/francuski ?? ?? ?? ?? ?? byloby milo poznać :D

na ktorej liscie jestes? na pierwszej,drugiej,czy tej srodkowej??

[ Dodano: 2007-07-25, 11:50 ]
znaczy sie na pierwszej drugiej czy trzeciej ?? :D :D sorry,jestem roztrzepana :P

kurcze,to wychodzi na to,ze bedziemy razem chodzic do klasy :D ja jutro sie wybieram do 4lo(jak nie bedzie lac) zeby sprawdzic czy sa juz ksiazki wywieszone,to jakbym miala jakies dokladniejsze informacje albo jakby jakies inne rzeczy powywieszali to wam napisze ;)

[ Dodano: 2007-07-25, 15:27 ]
z tego co jeszcze wiem to w tym roku chyba przyjdzie nowy nauczyciel polskiego,mlody,po UR,z Mielca… mam nadzieje,ze nie spotkamy sie z Kobrą (p.Kobryń),bo jest straszna (mój brat z nią miał)….wyzywa uczniów od debili,idiotów,powinna już być na emeryturze,ale powiedziała,że "umrze pod tablicą"…. :? zacznijmy sie bac :D

[ Dodano: 2007-07-25, 15:33 ]
albo modlić ;)

stefania kot duzo wymaga,pisze dlugie notatki i szczegolowo pyta,byla wychowawczynia mojej siostry,a cwokowa jest podobno strasznie powalona :D tak mi braciszek powiedzial :D

ekstra,nice,po prostu swietnie … a nie macie jakies pozytywnej wiadomosci ?? :(:(

bylam wczoraj w 4 LO!! ksiazki sa wywieszone :) damy rade? ;)

[ Dodano: 2007-07-27, 11:04 ]
ej,jak to jest w ogole,ze zapisalam sie na niemiecki,a mnie dali na francuski?? ?? moja kumpela chciala jakisjezyk,a ja dali na lacine….cos tu jest nie tak :/ ale nawet sie ciesze,ze sie bede czegos innego uczyla,bo niemca nigdy nie lubilam :)

no dobra,wiem,ze jestem kochana.;p
no to tak:
język polski: "Przeszłość to dziś" cz.1 i 2,wyd.Sentor
autorzy:Mrocewicz,Nawrocka,Siwicka,Kopciński,Gruszczyński
Biologia: "Biologia cz.1 zakres rozszerzony LO" wyd.Operon
autorzy:Bartnik,Lewiński
Chemia:"Chemia cz.1 zakres rozszerzony LO" wyd.Nowa Era
autorzy:Litwin,Szamański…
Podstawy przedsiębiorczości: kl.1,wyd.Operon
autorzy:Biernacka,Korba,Smutek
WOK:"Wiedza o kulturze" cz.1 wyd.PWN
autorzy:Chmielewski,Krawczyń
J.francuski: "TAXI-1" wyd.HACHETTE LIVIERE POLSKA
autorzy:Capelle,Chojnicka….
PO: cz.1 cz.II-zeszyt ćwiczeń (tak pisało,ale nie wiem do końca o co w tym chodzi)
autorzy:Goniewicz,Nowak…
Matematyka: wydanie wznowione 2006/2007 wydawnictwo:OE PAZDRO
autorzy:Kłaczkow,Kurczak…
Fizyka:"Fizyka i astronomia,zakres rozszerzony LO" cz.1 wyd.Żak
autor:Kaczorowska
"Zbiór prostych zadań z fizyki" wyd.ZAMKOR
autor:Chyla

tylko uwaga:różne profile mają różne książki,nawet chyba w biol-chem-fizach są niektóre różne,więc jakby ktoś się urwał z choinki to informuję,że to dla klasy 1"C" ;)

ja mam z antykwariatu pare ksiazek…. ;) ale matmy nawet jeszcze nowej nie ma,a ze wydanie wznowione….poza tym reszty przedmiotow nie było…. wiec moze to zalezy od nauczyciela? ? np.geografia,angielski,niemiecki,nie wiem,czy WOS mamy….
a ile wyjdzie kasy za to to nie wiem….ale ksiazka UZYWANA z francuza kosztuje 26 zl,matma musi byc nowa,wiec kolo 30zl,plus reszta przedmiotów….
tanio raczej nie będzie.
pozdrawiam :)

[ Dodano: 2007-07-28, 10:53 ]
*reszty przedmiotów na liście

[ Dodano: 2007-07-28, 10:55 ]
*historii tez nie bylo na liście

naszej klasy chyba nie bedzie Kotka uczyć,bo zawsze uczy 1 "b" i "i" a "c" ktoś inny ma…a szkoda,bo podobno b.dobra nauczycielka

[ Dodano: 2007-07-29, 13:18 ]
a w ogóle czy ktoś z klasy "c" mieszka na nowym mieście??

coś jeszcze miłego?? Dlaczego MY?? :P :D

ty,Dobosia,tu Matylda.Wiesz ze do klasy bedziemy razem chodzic?? :D:D mi wszyscy radzą zeby się do "b" przepisać,bo tam Kotka uczy…

;) mnie też dali na francuski :| a chciałam niemca…. :/ z resztą do "b" chyba chodzi twoja koleżanka,Aneta,czy jakoś tak….to właśnie głupie,ale Kotka akurat tylko klas "c" nie uczy….ale mam nadzieję,żę to się zmieni…. :P wiesz kto jeszcze z nami jest w klasie? Szusterka. Ale w "b" za to sami laureaci…. w tym Pasieka,córeczka dyrektorki…. bleee … ;p buziaczki :)

[ Dodano: 2007-07-31, 15:31 ]
to jest najgłupsze,że oni robią jakoś tak,że dane klasy uczą tacy a tacy nauczyciele. Kotka chyba uczy we wszystkich "i" i "b",znowu np.Ćwiokowa w ogóle nie ma biol-chemów (i bardzo dobrze),to znów w "b" chyba uczy Kobra… :D:D:D:D strzeżcie się potwora,Dobosie i Ludźie ;) tylko ja w końcu nie wiem,czy warto się przepisywać….
zobaczy się potem….

DOBOSIA,to ja MATYLDA!!!!! z klasy Marzeny Adamczyk…zawsze się kręciłam z Asią Jarosz…. przecież WF miałyśmy razem w 2 klasie!!!!!!!!!!!! chodzę do muzycznej z Gabą Ruszałą….ja nie mogę,jestem pewna,że mnie kojarzysz,tylko najwyraźniej nie po imieniu….

a co do tych znajomości to nie rozumiem na przykład po co się pchać do dobrego liceum (jakim jest 4 LO :D) jeśli ktoś się nie dostał normalnie….przecież i tak taka osoba,która pójdzie po znajomościach bez wiedzy to sobie tam nie poradzi…. kompletny bezsens….

[ Dodano: 2007-08-01, 19:37 ]
Dobosia,jak ja byłam w III "h"….przecież miałyśmy razem WF!!!! poza tym chodzę z Gabą R. do szkoły muzycznej

[ Dodano: 2007-08-01, 19:40 ]
ja nie wiem już jak Ci bardziej podpowiedzieć…. średniej długości brązowe włosy,ciemne oczy… MAMY W TEN SAM DZIEŃ URODZINY,jesteś moją siostrą :D:D:D:D:D:D

BRAWO! no to się właśnie nie przepisuj!!!!!! tak to byśmy chodziły razem do klasy….kozo :P
tak to zostanę w klasie z Szusterką,a jej w sumie tak nie znam….tylko tyle,co z widzenia i w sumie nie wiem co o niej myśleć… fajna jest?? bo byłyście w samorządzie to się lepiej znacie…. moje gg: 7557988 ;) buziaki :*

dobra,bedzie mleczna ;) po rodzinie ;) a ty jaką chcesz?? ;)

my z Dobosią najprędzej będziemy czekolady pożerać…. —> 13.09 (a dokładnie urodziłyśmy się w piątek ;))

[ Dodano: 2007-08-03, 11:09 ]
kurde,to kto jest w końcu w 1"c"?? natychmiast mi się przedstawiać!!! ;) Nadia,ja ciebie kojarze z gima,bo widziałam twoją fotkę ;)

ej…to w końcu się jakoś zgadamy przed tym rokiem? ? ? ja jestem chętna,żeby poznać Was ;) ma ktoś jakieś propozycje??

[ Dodano: 2007-08-03, 15:51 ]
*przed rokiem szkolnym,się rozumie ;p

[ Dodano: 2007-08-03, 15:52 ]
no właśnie… ja pełnomleczną wedlowską ;p ;p Dobosiu? co preferujesz?? :D

;) Nadia, widziałam fotki,ja Cię znam !! kiedyś Cię spotkałam,jak byłaś na spacerze z psem,a ja do ortodonty szłam…. Olesiu,to jak ty masz na imię? ;)

[ Dodano: 2007-08-04, 14:27 ]
fotki widziałam na fotka.pl ;)

to ja juz nie wiem ;) ja jestem normalnie lewa….mam opóźniony zapłon kojarzenia,przepraszam ;) Ola,a gdzie ty wyjeżdżasz,że Cię nie będzie? ;)

ja nie mogę jestem normalnie niekumatym człowiekiem z problemami psychicznymi :D :D :D :D O Jesus….

kurde,ale jak ja mogłam wpaść na to,że Nadia,to Agnieszka Szuster?? ?? ?? :D ;p pozdrawiam ;)

kurde,już niedługo początek szkoły….ej no,ja się boję….jak nas będą dręczyć i zamęczać…. :/ ja już nie chcę do czwartego!! chcę do garów :D:D:D <żart> :D

dobosia, nie mogłam się zalogować na tamtym to co mi wysłałaś….nie wiem,czy ja ślepa jestem, czy pijana,ale tego kodu wklepać nie mogłam…. :( :D

większośćz tych,co tu była/jest to psychole z biol-chem :D <tak jak ja>
ile trzeba mieć punktów?? DUŻO.
tak raczej od 140 może byś się dostał….
nie no,widziałam przypadki 130 punktów i tu są,więc….
szkołe poleccam,bo jest zaje**sta :)
pozdrawiam ;)

Michał,Ty to wiesz…. mistrzu fizyki :D ja miałam 162 i na luzie biol-chem :D

nie mam pojęcia,ale jak będziesz miał(a) 140 pkt i więcej to myślę,że chyba się dostaniesz ;)

a na biol-chem-fiz niby łatwo się dostać?? :D gorzej się utrzymać…. ;p

no cóż.
to dołączam do was – biol-chemowicze w 4 lo. :D
też z wami jestem.
hrhrhr. pocieszające.
widzę, że większość z was z 1c?
no więc witam kolegów i koleżnki z klasy.
ale cóż. chcę z niej uciec do b , bo niestety niefortunnie mi przydzielili języki – mianowicie nie te co chciałam. :)
może ktoś się chce wymienić?
hm.?
z b do c ?
jeśli tak – proszę pisać.

pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich, a szczególnie Wacka, którego dane jest mi znać. :D :*

hm. łacina jest w i .
i wiem, że można zamienić języki, ale ja chcę być w b :P
także no.
i tak, czy siak wolałabym się przepisać już teraz, a nie później latać po dwóch klasach. :D

Aga jestem – miło mi. :)
szczerze? ja wybrałam kontynuację niemieckiego i angielski od podstaw…
a jestem na kontynuacji angielskiego i na francuskim ;|
no to wybaczcie. :D

[ Dodano: 2007-07-31, 12:06 ]
no i koniecznie chcę się przepisać. :)
a jak Kotka tam uczy to jeszcze lepiej. :D
wiem, że kobieta wymagająca, ale cóż. to chyba dobrze :P
aha i wszystkie biol-chemy historii uczy p. Anders ;D
przyjaciółka jest na obozie na którym jest wychowawcą, to się dowiedziała. :P
a przy okazji i ja.

nie wiem, nie wiem :D
ale może uda mi się dowiedzieć.
mam trochę znajomych w 4 LO z czego się cieszę oczywiście.
a p.Kot cieszy się poważaniem, bo najwyraźniej na to zasługuje.
przyjaciel mi rzucił hasło: "u niej albo się uczysz i masz 5 albo się nie uczysz i masz 1"
xD

wiesz.. każdy nas może uczyć. :D hehe
się dowiemy w swoim czasie. :D
ja do szkoły może pójdę w czwartek/piątek już.
i będę wiedziała co i jak.
mam nadzieję, że mi łaski robić nie będą z przepisywaniem, bo w końcu to oni zawalili nie ja. ;]

ludźu może przejdziemy na gadu?
lub tym podobny komunikator? :P

hm. Mathilde91… czy Ty aby chodziłaś do 7.?
że znasz Age Szuster, Anete – moją przyjaciółkę i Anke Pasieke? :D
powinnaś znać jeszcze chyba Karoline Obacz, też 7 :D i jest w c

co do nauczycieli to wiesz. lata mi :P
ja po prostu chcę być w b i już.

[ Dodano: 2007-07-31, 18:25 ]
a dostawanie się po znajomości to nic innego jak OSZUSTWO.
przez duże O.
i tyle. ;]

[ Dodano: 2007-07-31, 18:26 ]
aha i wiem jaki jest skład klasy.
tzn. znam tylko dwie osoby xD – Age Szuster i Karoline Obacz.
a Ciebie?
kurde nie wiem. :D

oczywiście Arku masz rację.
ale pamiętajmy, że na świecie nigdy nie było sprawiedliwości.
nie było, nie ma i nie będzie. :P
niestety.

pytałeś co sądzimy o tym, to powiedziałam. :P
dopiero teraz wyjechałeś z konkretnym przykładem, więc proszę mnie nie łapać za słowa. ;]
i chyba pomyliłeś sytuacje teraz. :P

oczywiście, ale chodzi mi o tych, którzy to sobie lecą na samych dwójach, a tu nagle. np. – Dzień Dobry 4 LO :D
no to przepraszam, ale nie oszukujmy się.

no tak, ale dostać by się mogły, zajmując miejsce tym, którzy naprawdę na to zasłużyli. :)

hm nie.
dlaczego?
jeśli z nią wujek poszedł to nic złego.
ale w Twoim poście chodziło raczej o tych słabych uczniów, którzy się dostają po znajomości. przynajmniej ja to tak zrozumiałam i to oni mi nie pasują.
przecież ta dziewczyna w zasadzie się sama dostała, tyle, że z odwołania.
więc nie rozumiem o co Ci chodzi. :D

jeśli chodzi o mnie – nic ciekawego :D
życie.
nic więcej.
heh :P

uwierz, że nie. :D
Ty też w 4?

no to moja obecna :D
ale mam zamiar się przepisać do b
i właśnie w czwartek idę pozałatwiać wszystko. :D

hahaha.
nie wątpię.
i nie zdrajczyni.
nie byłabym wcale w c , gdyby nie fakt, że mi pomieszali języki.
o. :P

a przecież znać się możemy mimo wszystko.
w końcu biol-chemy i tak zawsze są razem. :D
niezapomniane przeżycia mówisz?
a od czego będą przerwy? xD

[ Dodano: 2007-07-31, 20:53 ]
aha – i pragnąć może i pragnę, tylko jeszcze o tym nie wiem. :D
o.

no przepraszaaam, niebardzo.
ale tu nie chodzi o ludzi, tylko o moją przyszłość :D
ale obiecuję, że jeszcze się poznamy.
o ile tylko wyrazisz taką chęć.
:P

a ja się cieszę, że wreszcie wiesz o co mi chodziło. :D

no jejku wiem, wiem!
jasne, że Cię pamiętam!
przecież masz urodziny wtedy co ja! :*;*
po prostu nie miałam pojęcia, że to TY. :)
i, że jesteś w 4 i jeszcze na biol-chemie?!
jejku, ale super!
ja jutro idę do 4 się przepisać do b :))))
oby się udało!
;*;*;*

[ Dodano: 2007-08-01, 20:07 ]
kurczę, ale genialnie ;D:D:D
i ja myślałam o Tobie, ale nie sądziłam, że jednak to Ty.
no jejku wspaniale! :)))
ale się cieszę. :D

;*;*

[ Dodano: 2007-08-01, 20:11 ]
i odezwij się do mnie na gg. :)))
7454249

;*

no już mam Twój numer.
i przykro mi, ale już się przepisałaaaam ;*
i Agę witamy w 1 b – tzn. mnie xD
ale będziemy się widywać codziennie w szkole! ;D
mogę Ci nawet czekoladę kupić na urodziny^^
tylko jaką lubisz?

;*;*;*

haha :D
aleee..
cóż. przykro mi – nie znam Cię.
i nie wiem kiedy masz urodziny. :D:*

ja z orzechami oczywiście :D
nie bakaliową, bo nie lubię, tylko z orzechami xD

taaa.. ma się te wymagania. :D
ja Ci zapakuję ładnie w papier i przykleję kokardkę. :)
hahaha.

w końcu 13.09 rządzi, prawda?
siostro. :*

haha!
już chciecie.
już, już. :P
najpierw MY, później wy.
coś za coś. xD

dobra, żartowałam. :P
ja lubię dawać bezinteresownie prezenty i nie chodzi mi tu o jakąś czekoladę. o. :D

Cytat lolek :

do moich urodzin daleko :(
ale wkrótce bede mial imieniny ;)

kiedyyy? :):*

OLESIU i Michale – jeśli się poznamy do tego czasu, to czemu nie? xD

[ Dodano: 2007-08-02, 22:10 ]
nie, nie, nie ;D

dla nieznajomych tylko czekolada póki co. xD

okej ludziska.
co do tych pierwszorocznych – w zasadzie to nie tylko xD – kto chce poznać mnie i olesię
to 4. września mile widziany koło sekretariatu o godz. 12 w czymś w paski :D
nie, nie – skarpetki się nie liczą xD

podpisano: dobosia & olesia.

okej wybaczcie się rozpędziłam – ok. 12.
tzn. na przerwie bliższej 12.00.
z resztą zobaczymy jak przerwy będą 3 września i się umówimy dokładniej. xD

taaaa.
i wiadomo, że 3/4 ludzi, która to przeczyta weźmie mnie za czubka. xD

hrhrhr^^
dziękuję. ja też się cieszę. :)
i zapraszamy, zapraszaMY. :D

tylko pamiętaj – paski xD

[ Dodano: 2007-08-02, 22:38 ]
albo nie. xD
tak jak mi tu olesia podpowiada –
na przerwie po trzeciej lekcji.
będzie najprościej.^^

pozdrawiam(y) chętnych.

i nie jesteśmy czubkami, idiotami, świrami, debilami, głupimi dziećmi, nieinteligentnymi człekami, chorymi ludziami i te pe, i te de.

my sobie chcemy poradzić w życiu.
najprościej jak się da.
o.

=)

najpierw mi.!
mi
mi
mi
mi
mi!
o.

i czekam na odpowiedź lolka kiedy ma takowe imieniny. :)

[ Dodano: 2007-08-02, 22:52 ]

Cytat kisio16 :
a majtki w paski to się liczą?

jak nam pokażesz… to liczą. xD

masz jeszcze czas do 4. września.
zakupisz. :)

fy tempe dziecióhy! jak moszna tak pisać?

i prof. Kobryń byłaby z nas dumna!^^

sWeEeEeEEEEet =*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*

xD

omg. wolniej! xD

ale Mateuszu – to będzie w najbliższy dzień, kiedy Mateusza jest? :D

no to ja nie wiem. :(
bo poszłam wczoraj – strajkując xD

ale mam nadzieję, że mi powiecie! :D
gr.

i tak, tak.
MY – ja i Matylda -czekamy na czekolady 13 września! ;D
o.

ja oczywiście z orzechami^^
i wiecie.
dziwne drzwi. :)
heloooł.

olesia ma wtedy urodziny.
to widzę, że podwójnie świętować będziemy^^
tak jak i 13. września ]:->

Matyldaaaa.
Nadia, to nie Nadzii z fotki xD
Nadzii to Aneta.
Nadia to Aga. :D
to dwie inne osoby. :):*

i wszystko jasne. :P

pojechała do babci :)
Matyldaaaa- mamy już nowe forum :D
takie, nasze.
no.
jak chcesz to pisz na gadu, bo publicznie nie podajemy xD

a tam. nie załamuj się. xD

nie wiem xD
naprawdę nie mam pojęcia.
o. :)

ja nie znam ;D

[ Dodano: 2007-08-31, 21:14 ]
a czemu pytasz? xD

Laboga, same kujony? Hahaha, ciekawe kto takie bzdury wygaduje.

Siemka wszystkim mam pytanko czy ktoś jest na forum kto jest a profilu mat-fiz :) a jeśli tak to mam pytanko ile trzeba minimum punktów żeby się dostać.

a ja mam pytanie……jaki jest okoloooooo…..prog punktowy na profilu ang – mat – geogr. (klasa f) :687:

lol…..to bedzie maly klopot ;/….ale mam nadzieje ze mnie przynajmniej z odwolania przyjma…..tak ze 140 pewnie bede miala

wszyscy mi mowia zebym nie szla do 4 bo tam sa same kujony….prawda??

kto to jest Kobra od polskiego?? :D:D, podobno straszna :P

oj…..widze ze forum spi :D:D. Macie jakies info o tej Kobrze??……Niedawno byla w tej szkole i zlozylam podanie na mat geo ang….bede miala okolo 150 …..myslicie ze sie dostane???

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top