rocznik 92<?>

a tam nijakie ;] na mat fiz infie to jest praktycznie tylko matma ;] wzglednie fizyka jak sie komus zdawac chce :P

heh revika do tej pory nie bylo takiego profilu, tzn z tym jezykiem obcym dodatkowo i nie wiem za bardzo jak to bedzie wygladalo ;] ale wyglada na cos podobnego do humana, a jezeli tak to bedziesz miala wymagajca historie i dobry polski ;) tak po za tym ccalkowite obijanie sie :P

Hej :) wiem, ze to dopiero(?) kwiecien, jeszcze przed testami… ale moze ktorys z 3ciogimnazjalistow juz planuje pojsc do 4lo :>? ja sie ciagle zastanawiam… mysle jeszcze nad 6i2lo, ale najpiewniej wybiore 4 :D wiecie juz jaki profil?
pozdrawiam :*

hmm… nie wiem jeszcze wlasnie :D myslalam nad mat-fiz-inf, ale nie jestem przekonana. na 95% nie biol-chem-fiz… a gdzie do gimnazjum chodzisz:>?

o, mam tam pare znajomych ;) :D o oceny sie nie boje, bo u mnie w gim(10) to raczej luz w moim przypadku :687: ale troszke sie boje, ze test zwale i nie starczy punktow :P ale moze nie bedzie tak zleeee… w ogole te profile w 4 sa jakies takie nijakie :P nie podobaja mi sie zbyt…

heh, w sumie 70 nie byloby takie zleee… ;P
Hokita a jak jest z tym jezyk obcy-hist-wos? bo zaczelam sie nad nim zastanawiac… :687:

:) no dobra… w kazdym razie, mam nadzieje, ze niewazne jaki profil ale szkola i tak mi sie spodoba ;D tylko jeszcze zeby klasa byla fajna…

czesc……ja chyba tez tam sie wybieram….chyba na profil mat- geogr.-ang, a Ty?? :687:

no ja tez myslalam o mat-fiz……tylko boje sie ze mnie nie przyjma, bo pewnie bedzie duzy prog pkt.;/ a z moimi ocenkami narazie jest tak łooo……ja do 11 :D

dla mnie profile w 4 sa ok ;d …..a bardzo bardzo chce isc na mat – gaogr – ang……… o egzamin tez sie boje, juz zostal juz tylko tydzien <aaa>tak przynajmniej 70 bym chciala miec;d;d…moze nie duzo ale juz cos;p;p

tez myslalam o tym profilu tylko beznadziejnie jest to , ze przemioty punktowane to j.polski, matematyka, fizyka i informatyka :692:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top