GWARDZISTÓW THE BEAST

Szczegolnie to dresiarstwo

ale emitiokon w temacie tez cos zanczy

wiesz po glebnszym zastanowieniu tez nie rozumie

Ostry wytlumacz

tak sie nazywaja stalowcy i resoviacy

Cytat ostry :
GWARDZISTÓW NAJLEPSZE OSIEDE !!!!!!!!!!!!!

chyba wręcz odwrotnie

BEAST = bestia
sam sobie przeczysz :lol: :lol: :lol:

w takim razie pozdro dla kumatych, bo ja nie kumam

Cytat Poli :
A właśnie, że Ostry ma racje :lol: Gwardia jest zajebista :)

a Ty jesteś niekumata

jak mi tak będą reklamować osiedle to się przeprowadzam… :P

Cytat liver :
zaniedbane blokowisko

pokaż mi zaniedbany blok…
jedno z najbardziej zielonych osiedli w Rzeszowie…
i nie wiem z której strony przypomina Ci blokowisko…

GWARDZISTÓW NAJLEPSZE OSIEDE !!!!!!!!!!!!!

A właśnie, że Ostry ma racje :lol: Gwardia jest zajebista :)

Cytat fajna :
:grin: na gwardzistów jest fajnie :D

proste kochana :D tylko rozrywek mało i trzeba po jakis rynkach łazic ;p brakuje jakiegos pubu czy czegos w tym stylu

no niezle :D

zgadzam sie z mp, na gwardzistow jest bardzo przyjemnie :) a w wiosna wrecz wypas :D

prawda, jest bosko :)

gdzie tu sa jakies knajpy?? jak dotad, zadnej nie uswiadczylem ;)

a faktycznie, zapomnialem o nich :) dzieki, moze keidys sie przyda

kazdy z nas bedzie keidys starym żulem :D

Cytat GINGERS2006 :
A "Pany z Judowni" niech sie wypowiadaja na temat Piastów :/ bo na Gwardzistów pewnie rzadko bywaja…..

lol co to za haslo Judownia

LOOOOL

sa calkiem przyzwoite place zabaw :D

no to baaaaaaaaaa :smile: proste ze GWARDIA NAJLEPSZA i niech nikt mi sie nie sprzeciwia.. ja i tak wiem swoje .. tylko szkoda ze juz tutaj nie mieszkam ale jest co wspominac :smile:

Sami kumaci tu siedzą ;D Beast = zwierzę, bydlę, bestia…

Niech się ostry wypowie czy to było specjalnie, bo też tak mogło być, a panie looknął do słownika ;D

A "Pany z Judowni" niech sie wypowiadaja na temat Piastów :/ bo na Gwardzistów pewnie rzadko bywaja…..

pyrko ale jest juz TEMAT-STAROMIESCIE wiec co Tu robisz ?? :D loooooool

zaniedbane blokowisko ale ma swoj urok :)

Nie napisalem nic o zaniedbanych blokach."Zaniedbane" odnosze do placow zabaw,boisk,chodnikow itp.Przyznaje sie do bledu,nie powinienem mowic ze jest to blokowisko,jakby sie blizej przyjrzec to kazde osiedle jest blokowiskiem.

:grin: na gwardzistów jest fajnie :D kto jest z gwardzistów?? ja jestem

ja tez jestem stad i nie zamienilabym tego osiedla na zadne inne… a co rozrywki to trzeba trochę uruchomic wyobraźnie i wtedy same sie znajdują :D :D :D :razz:

Krzoki????????

tez jestem z gwardzistow i nie narzekam…dla mnie mnieszka sie tu zajebiscie…. :D :D :D

ale tam siedza same stare zule…wiec odradzam :lol: :lol:

Cytat mp :
zaniedbane blokowisko

Tak rzeczywiście zwłaszcza ze dopiero co odnowili większość placów zabaw, większość chodników wyłożyli nową kostką, odmalowałi zaniedbane budynki, a siatki na boiskach są zmieniane co roku, na bałagan też nie ma co narzekać bo pod każdym blokiem codziennie meldują sie sprzątaczki.
Zadbane, zielone osiedle,jedne z najładniejszych w tym mieście. Jedyne czego mi tu brakuje to miejsca gdzie mozna byloby ciekawie spedzic wolny czas.

Muszę się przyznać, że też jestem z Kmity. Osiedle jest spokojne, ale nic ciekawego na nim się nie dzieje… :wink: Brakuje rozrywki na tym osiedlu, brakuje knajpek z prawdziwego zdarzenia, (o ile wiem to są tylko dwie i to strasznie małe) i jest tylko jedna pizzeria! :evil: (Za to w barze, mają dobre jedzenie :twisted: :wink: )

Pierwsza knajpa znajduje się przy ulicy Srebrnej – czyli koło zajazdu MPK ( pub Taverna), z kolei druga mieści się niedaleko, bo przy ulicy Sosnowej (boczna Wita Stwosza) w domku jednorodzinnym a zwie się Dylemat :D :wink:

No właśnie, dlatego tam nie zaglądam :P

Mieszkam na tym osiedlu od roku i jestem zadowolony bardzo spokojne i bezpieczne osiedle :smile:

No ja musze powiedziec ze otwarto niedawno pub no-name w tym blaszanym gownie co sie tam centrum i nasz sklep znajduje xD i jest calkiem calkiem :) chodz troszke nudno ale ogolnie osiedle sie rozwija z dnia na dzien :) moze troche przesadzilem ale jest dobrze A pozatym jak w poprzednich postach nowe chodniki bloki maja odnowione balkony :) place zabaw wszystkie nowe :) duzo zieleni

Monte Cassino pozdrawia Gwardzistów ;)

a pamięta ktoś taką knajpę Krzoki?

Krzoki? xP A cóż to takiego było?
Na Gwardzistów mieszkam od urodzenia i chyba nigdy, jak tu mieszkam, nie wydarzyło sie nic ciekawego. Ale od czego jest centrum miasta :)

Ale ogólnie mówiąc mieszka sie tu bardzo przyjemnie i spokojnie jak na osiedle ze stadionem.

Hehe, rozbawiło mnie, że ktoś za miejsce, gdzie można miło spędzić czas podał place zabaw :). Oczywiście, miłe są, ale ze znajomymi nie pójdę na huśtawki ;). Ewentualnie może na zjeżdżalnię :D.
Bardzo lubię to osiedle, jest spokojne, zadbane, czyste. Nawet nie wiem kiedy mi 2 czy 3 lata tutaj minęły na słodkim mieszkaniu ;). Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top