Studenci WSIzu

Hej! W tym roku zaczynam studia dzienne na WSIzie na kierunku ekonomia i chciałabym kogoś poznać najlepiej z tej uczelni bo to mój pierwszy rok i nikogo tutaj nie znam a fajnie byłoby mieć jakichś nowych znajomych
:azsg3:

Hej:) Chciałabym wiedzieć czy ciężko jest na tej uczelni, czy trudne są zaliczenia i czy to prawda że po pierwszym roku odpada dużo studentów?:_mysli:

Jejku aż tyle odpadło??? A od czego to zależy kto odpada??:hmmm:

No to dobrze bo ja prawie cały czas się uczę i nie zamierzam sobie olewać przyjamniej tego pierwszego roku:) Ale pewnie poprawki mnie nie ominą:(

Cytat skarbek2012;15629 :
Hej:) Chciałabym wiedzieć czy ciężko jest na tej uczelni, czy trudne są zaliczenia i czy to prawda że po pierwszym roku odpada dużo studentów?:_mysli:

Nie jest ciężko, tzn. nie wiem jak na dziennych, ja jestem na 3cim roku zaocznie i po pierwszym roku odpadło z 200 osób 50%, jak w każdej uczelni selekcja musi być ;-) A jeśli chodzi o znajomych to szybciutko ich poznasz będąc na dziennych, więc się nie przejmuj… :)

Głównie z lenistwa, bo moim zdaniem nie jest ciężko, dla chcącego nic trudnego, jeśli będziesz chciała być na 2gim roku to będziesz ;) ja właśnie na DL jestem na uczelni, jak będziesz miała jakieś pytania to pytaj lub pisz na maila ;)

To się okaże od prowadzących ;-) jak zdolna z Ciebie dziewczynka to dla czego masz mieć poprawki? Znajomi mają stypendia naukowe i na pewno się da jak się chce ;) ja… troszkę leniwy jestem :D średnia 3.34 :) ale studentem jestem dalej :P

cześć, ja jestem studentem WSIiZ-u :) rok dziennie, a teraz już 3 rok na zaocznych (w sumie IV rok), co chciałabyś wiedzieć?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top