Angielski profesjonalnie

Cytat strawberry :
czy to jeszcze aktualne? bo jestem zainteresowana

masz telefon to dzwoń

Czy mozna liczyc na jakies promocje, rabaty itp ?? :D :D :D

Witam,
Udzielam lekcji indywidualnych z j. angielskiego na wszystkich poziomach, oferuję przygotowania do nowej matury, egzaminów Cambridge, lekcje konwersacyjne, kursy dla osób wyjeżdżających za granicę, pomoc w szkole oraz doskonalenie praktycznych umiejętności językowych dla dzieci i młodzieży. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie i posiadam dyplom licencjata UMCS z anglistyki. Mam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno indywidualnym jak i grupowym w szkołach państwowych i prywatnych. Zapewniam wszystkie materiały i dostosowuję metody do indywidualnych potrzeb osób uczących się. Skuteczność moich lekcji została potwierdzona dobrymi wynikami egzaminów zdawanych przez osoby które uczyłam. Cena za godzinę od 20 zł. Pozdrawiam i zapraszam, Ewelina
Mój kontakt:
tel. 605045585
mail: bonafide1@interia.pl

Przy dwóch godzinach w tygodniu podczas wakacji mogę się zgodzić na 18 zł /60 min

Ale za to solidnie i efektywnie. Cena to chyba nie jest najlepszy wyznacznik nauczania. Niski poziom nauczyciela zwykle powoduje więcej szkód niż korzyści, bo trudno oduczyć się złych nawyków. W takim przypadku cena 10 zł licealistki nie załatwia sprawy. NIEMNIEJ JEDNAK KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ pozdrawiam

DROGO!!!

czy to jeszcze aktualne? bo jestem zainteresowana

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top