Kurs fotografii

Gdzie w Rzeszowie mogę się udać na kurs fotografii?
Kurs podstawowy dla ciemnej masy ;) Słyszałam, że w Germanitasie coś się odbywa, ale nic poza tym.

Mozesz wybrac sie na kurs z mdk-u: 50 zl za pol roku, spotkania odbywaja sie na B4, ul. Prymasa 1000-lecia 7, od poniedzialku do piatku :]
Jesli chcesz moge wrzucic godziny ;)

Daleko jak daleko ;) Przynajmniej maja tam co potrzeba ;) Pracownia jest dosyc mala ale dla paru osob wystarczy ;)

W sumie kazdy ;P Tzn na ulotce niby jest ograniczenie wiekowe do 21 lat ale kto tam wie ;)

Zajecia sa w formie warsztatow, tzn: kazdy robi co mu sie podoba ;) Raz w miesiacu sa tylko jakies zajecia "zorganizowane" np. fotografia otworkowa.

Mozesz przyjsc kiedys i mniej wiecej obczaic czy bedzie ci sie podobac, jesli tak to zapisujesz sie, wplacasz 50 zl i welcome ;)

A czemu tak daleko…:( Kazdy moze przyjsc?

jesli chcesz mozesz zobaczyc jak jest na kolko fotografii na wsiz.
od podstaw maja byc rzeczy wykladane.
wstep wolny -zobowiazan nie ma.
sam nie uczestnicze , ale koledzy mowili, że spoko.
po wiecej info odsylam do http://aparazzi.pl/

Pojawiły się warsztaty w amidesign – GAWART W marcu ruszy grupa, są jeszcze miejsca.

witam

ktos cos wie moze jeszcze o jakis fajnych niezbyt drogich kursach fotografii w rzeszowie ?

zapraszamy na kurs fotografii cyfrowej w Rzeszowie
planowany termin rozpoczęcia kursu: 20 marca (sobota) 2010
miejsce: Fotopromedia ul. Szopena 7 w Rzeszowie (kamienica z Medykiem, I piętro)
czas trwania: 2 weekendy, łącznie 25 godzin
cena: 600 zł
program kursu znajduje się na stronie FOTOPROMEDIA | Agencja fotografii reklamowej

kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych
zapraszamy osoby w każdym wieku!

kontakt:
Martyna Kubik
info@fotopromedia.pl
tel. 504 559 964

Może kogoś zainteresuje taka informacja:_mysli:, w dniach 26-27.03 będzie organizowany taki kurs w Rzeszowie. Znalazłam informacje w sieci: http://www.facebook.com/pages/Fotokursy-Peh/142353879147193#!/pages/Fotokursy-Peh/142353879147193?v=info#info_edit_sections
:tancze_na::tancze_na::tancze_na:

Nowe Kursy w Rzeszowie. Kursy Profesjonalnej Fotografii

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top