.: FILOZOFIA ŻYCIOWA :.

Cytat Pokój :
Jesteś widocznie na niższym poziomie…i nie potrafisz tego zrozumieć…Wygląda na to że to temat nie dla Ciebie…Chyba że się zaczniesz rozwijać…Spróbuj może uda Ci się coś mądrego napisać!!!! KAŻDY TAK POTRAFI TYLKO NIE KAŻDY O TYM WIE :)

Fakt. Każdy tak potrafi.

ps. Tobie niestety też się jeszcze nie udało napisać czegoś mądrego.

Pozdrwiam.

Co to jest? Nabrałeś jakiś dragów i masz wizję? To na forum nie ma już o czym pisać?!!

…co przyniesie przyszlosc? Nie wiem. Ale wiem, ze nasze zycie jest kierowane mie tylko przez nas samych…Jest jeszcze cos, co trudno okreslic, ale moze to cos w rodzaju przeznaczenia? My tylko okreslamy jak bedzie wygladac nasze zycie w szczegolach. Z drugiej strony to przeznaczenie mozemy podzielic (tak mi sie wydaje) na dwa podprzeznaczenia:

-przeznaczenie pierwsze (dobra droga)

-przeznaczenie drugie (zla droga)

Dobra droga prowadzi do prawdy (Boga), zla droga prowadzi do falszu i zaklamania (do szatana).
My mamy wolna reke (wole) i od nas tylko zalezy co wybierzemy. A dalej poprowadzi nas Bog albo szatan. Oczywiscie trzeba wziasc pod uwage cos takiego jak nawrocenie (czyli przejscie z drogi zaklamania na droge prawdy)! (fragment moich przemyśleń z www.pokojartura.blog.com

Jesteś widocznie na niższym poziomie…i nie potrafisz tego zrozumieć…Wygląda na to że to temat nie dla Ciebie…Chyba że się zaczniesz rozwijać…Spróbuj może uda Ci się coś mądrego napisać!!!! KAŻDY TAK POTRAFI TYLKO NIE KAŻDY O TYM WIE :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top