siec osiedlowa

a o co dokładnie chodzi? dystrybutorem sieci jest ENERGETYKA sp. z o.o.
Rzeszów 35-118
Ul. Solarza 9a
tel. 0178504514 kom. 508152318

No raczej żeby korzystać z naszej sieci osiedlowej, to musisz przyłączyć sie do niej! Opłata minimalna miesięczna to 55zł, inaczej nie będziesz mógł korzystać z zasobów sieci!!

pozdrawiam

Grupa robocza: MSHOME

Skoro masz internet i połączenie z siecią działa, to do korzystania z zasobów sieci wystarczy:

1. ściągnij sobie jakiś darmowy program do przeszukiwania sieci np. LanScan (jak chcesz to mogę ci wysłać na e-mail zajmuje 2,75 Mb)
2. ściągnij sobie np. Total Commandera
3. jak już będziesz miał te programy, to włączasz LanScana, przeszukujesz sieć w poszukiwaniu ftp ów i jak znajdziesz to wpisujesz je w Total Commandera(klikasz w ikonke FTP i tam klikasz na nowy URL i wpisujesz adres IP)

jak już to zrobisz to napisz czy wszystko działa. Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz!

P.S. Ja też jestem laikiem, w porównaniu z innymi :D

niemożliwe!! u mnie zawsze jest dużo osób, musiałeś coś źle wpisać!

MSHOME napewno.

Nic wielkiego nie zrobiłem, tak robią wszyscy i bawią się w ściąganie.
Poprostu spróbuj metody takiej jak Ci napisałem wcześniej, czyli LanScan, Total Commander!

Jak ci nie pasuje to nie musisz go zakładać!!!! :evil: Teraz ku*** się zrobiło na odwrót, kiedyś przyjeżdżali panowie z miasta i wyśmiewali zacofanie wsi… rozumiem, że bardzo cię to uraziło wtedy i robisz wet za wet!

Szczerze powiedziawszy to wstydzę się, że ktoś taki zamieszkał w Rzeszowie i na moim osiedlu. Ale każdy może mieć swoje zdanie, choćby było totalnie niedorzeczne…

sluchajcie mam pytanie jak sie nazywa osiedlowa siec energetyki?? chodzi o to zebym mogl sciagac pliki z serwera energetyki

no tak ale chodzi mi czy maja jakis serwer na osiedlu i jak mam nazwac w swoim komputerze ta siec zebym mogl z tej sieci korzystac (zasoby serwera)<domyslnie windows ma nazwe sieci lokalnej MSHOME< chyba ;) jestem laikiem w tych sprawach wiec dlatego moge sie wyrazac troche nie jasno za co przepraszma z gory :/
pozdrawiam

Kretos dziękuję za zainteresowanie tym tematem, jestem abonentem energetyki i chciałbym korzystać z tych właśnie zasobów o których wspomniałeś. Proszę podaj mi jak możesz nazwę grupy roboczej i ewentualnie kolejne kroki które musiałbym poczynić aby móc korzystać z tych dóbr ;)
Pozdrawiam

wszystko super, tylko szkoda że nikt nic nie udostępnia :/ lipa

Kretos na pewno sieć ma nazwę grupy roboczej MSHOME a nie GRUPA_ROBOCZA ?
Domyślnie windows daje GRUPA_ROBOCZA
W obydwu grupach widze komputery ale nie mam do nich dostępu bo albo ktoś nic nie udostępnia albo logując się na GOŚCIU nie mam hasła.
Naprawdę nie wiem jak zrobiłeś że ściągasz coś o ludzi ;)
Pozdrawiam

no niestety do dzisiaj udało mi się zobaczyć dzięki programowi lanscan tylko czyjeś zdjęcia z wycieczki do Londynu oraz czyjąś udostępnioną drukarkę ;) Komputerów owszem pokazuje mi dużo, ale cóż z tego :/ Kretos – może podaj mi nazwę Twojego komputera, może uda mi się go znaleźć i coś ściągnąć.

tylko za neta tj PakoStrade :D

Te tzw "Pany z Wawy" moze nie znaja wlasnego miasta za dobrze ?
Ty chyba tez nie bo nie pisal bys takich bzdur. Przejedz sie po obrzezach tej "wspanialej" stolicy i porownaj do Rzeszowa te meliny ktore nazywaja mieszkaniami.Walace sie ruiny ktore jak zobaczylam po raz pierwszy bylam przekonana ze to budynki do rozbiurki.W Rzeszowie dawno by tego nie bylo.
A tak btw jak sadzisz? gdzie pracuje wiekszosc ludzi spoza granic Rzeszowa? u siebie na wsi ? czy u nas w miescie?

mieszkam w Rzeszowie od niedawna i akurat na KRN chcialbym sie dowiedziec jak jest z oplatami za neta :?: czy to tylko jest 55zł za internet czy takze moze za tv lub cos innego

a hahahaha mieszkalem wczesniej na wsi i bez kitu byla bardziej rozwinieta… 55zł za neta i to jeszcze za taki biedny transfer… hahaha w ktorym wieku zyjecie. A i jeszcze te zaje***te zabezpieczenia (czerwone tło) bo wirusa pan ma i zagraza pan innym uzytkowanikom…o rany chłopaczki z gimnazjum zakladali dla zabawy tego neta :?:

a co z Warszawy przyjezdzali do rzeszowa i brechtali ta dziure :?: ja nie doswiadczylem ba co wiecej nie slyszalem ze panowie z miasta…Rzeszow procz praw miejskich nie ma nic wspolnego z miastem… Kielnarowa juz jest lepsza bo tam przynajmniej ladnie widoki sa i w sumie ten sam poziom rozwiniecia o i ladniejsze domy.Mistrzu wyjedz za granice( czyt. poza Rzeszow) to wtedy zobaczysz miasto…Pozatym gdyby nie inwestycje z północy i zachodu siedzial bys teraz w lepiance marzbys i bil sie z sasiadem o swieczke.A co do neta niestety nie ode mnie zalezy…a szkoda bo juz by chello smigal.

Cytat Kretos :
Szczerze powiedziawszy to wstydzę się, że ktoś taki zamieszkał w Rzeszowie i na moim osiedlu. Ale każdy może mieć swoje zdanie, choćby było totalnie niedorzeczne…

wstydzisz sie :?: w sumie jakby nie było to KRN jest najładniejsze(ale nie ma sie czym zachwycac) z calego Rzeszowa dlatego tu zamieszkalem, co nie zmienia jednak faktu, ze rozwala mnie internet jego cena w stosunku do mozliwosci… a co do postu kolezanki to w Warszawie i w rzeszowie sa dziury i sa wille (chociaz w rzeszowie zadnych nie widzialem tylko w Kielnarowej kilka ladnych chatek).Zobaczcie miasto Kozienice czy Wrocław to sa miasta. A w Rzeszwie nie oszukujmy sie nie ma nic specjalnego (moze pomnik) to zwykle miasto blokowisk do tego ponure i zacofane lekko.Przygnałem tutaj bo podobno sie rozwija ale długa droga przed tym miastem zamykam temat bo offtopicuje troche.chdzilo mi o neta ze jest do du*y a tu prosze co sie porobilo.Niemniej jednak bede tu mieszkal i nie narzekam na swoje nowe osiedle bo jest najladniejsze z calego Rzeszowa. tylko internetu nie moge przebolec…

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top