Przeprowadzka do Rzeszowa

na pewno osiedle Strzyzowka (Kotuli) powinno Ci odpowiadac
nowe budownictwo + spokoj

nienajlepszy czas wybralas na zakup mieszkania:) uzywane kosztuja kosmiczne cany a na nowe czeka sie w kolejce baaardzooo dlugo:) wiem co mowie bo przerabialem tan temat jakis czas temu:)

Kantorówka,osiedle Projektanta jak znalazł. Z dostaniem mieszkania nie powinno być dużych problemów.Ceny za mieszkanie dość wysokie,ale za to potem czynsz malutki.

Witam serdecznie!

Jest to mój pierwszy post na forum, wiéc wybacznie jesli nie znam wszystkich z imienia i nazwiska a nawet nikka. Mimo tego, jako nowicjusz pierwszego rzédu, smiem Was o cos zapytac…

A mianowicie… Czy polecacie Rzeszów jako miejsce do zamieszkania?

Które dzielnice, które miejsca najlepiej wybierac pod rozwagé, a których raczej unikac?

Czy któras z dzielnic, osiedli, ulic raczej nalezy omijac z daleka?

Które Waszym zdaniem obszary miasta majá perspektywé rozwoju?

I jeszcze jedno male pytanko. Czy ktos z was moze mial jakiekolwiek negatywne sytuacje z developerem budujácym w Rzeszowie?

Mam zamiar kupic u Was mieszkanko (rynek wtórny lub pierwotny), ale wole nie ryzykowac u niesprawdzonego i niewartego zaufania developera.

Jesli przez przypadek wejdziecie na ten post, napiszcie pare zdan i jesli mozecie poradzcie gdzie najlepiej zamieszkac.

Pozdrawiam milutko

Przyszla Rzeszowianka :-))))

Ceny mieszkan wszédzie swidrujá w góré, wiéc nie ma sié co dziwic.

Moze polecicie mi jakiegos sprawdzonego develpera, agencje obrotu nieruchomosciami, bym mogla do nich uderzyc?

Ewentualnie, moze ktos chce sprzedac mieszkanie po okazyjnej cenie ;-)

Jak na razie czekam na wiecej konkretnych wypowiedzi i porad.

P.s. Do przedmówczyni: Jak dlugo czekalas na swoje mieszkanie i czy byl to pierwotny czy wtórny rynek?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top