Nie mieszkam na osiedlu

Ja sie do tego grona ludzi zaliczam i uwazam ze mam super. Zycie w bloku ma dobre strony ale nic nie przebije domkow !!!!!!

Po częsci mieszkam w bloku, po większej częsci pod rzeszowem. Tu i tu dobrze :)

ale w mieszkaniu jest mniej sprzatania :P

Najlepszy moim zdaniem kompromis, to kamienica. Jest się w mieście bez minusów mieszkania w bloku.

Ja mieszkalem i w domu i w bloku i bez porownania lepsze sa domki.A co do wiejskiego klimatu to owy rowniez posiadam bo gdy wychodze na balkon to widze pola,pola i pola…..:)

No wiesz taki koszt mieszkania w mieście.Ja też już pola nie widze bo mi kolejne bloki postawili.Mówi się trudno i trzeba się przystosować do nowych warunków.

Piotrek, a Ty może z Białej jesteś, co? :twisted:
Fajnie jest w bloku, ale minusy ma… fakt.
Na głośną impre w moim bloku nie mam co liczyć, bo zaraz sąsiadeczka wpadnie…

Ale lubię wysokość, te widoczki, poza tym tu jest więcej osób, z którymi można się zaqmplować, lub zaqmplować :twisted: …
Oczywiście lubię oderwać się od tego zgiełq i jadę gdzieś na wieś. Na Hutki np… Choć znacznie częściej Miłocin/Pogwizdów.

A tak nawiasem: Mogę poczuć się jak na wsi… Pewien typ z dołu mieszka w domq i hoduje… kury i koguty… Ael i tka mnei to nei budzi… xP

Cytat liver :
Ja mieszkalem i w domu i w bloku i bez porownania lepsze sa domki.A co do wiejskiego klimatu to owy rowniez posiadam bo gdy wychodze na balkon to widze pola,pola i pola…..:)

Ja tez mieszkam w domku…i tez widziałam te pola,pola,pola :roll: :cry: …az to czasu kiedy "za" moim domem wyrosła takia wielka niebieska hurtownia … Makro :evil: :evil: :evil:

success grows out of struggles to overcome difficulties.Thsale is a professional, loyal and reliable wow gold supplier online, we pioneered selling cheap wow gold. Welcome to thsale buy world of warcraft gold Buy Cheap WoW Gold, World of Warcraft Gold, Please look here! We are a Great MMORPG company. wow money and wow items,which is very cheap World of Warcraft gold !All US Server 24.99$/1000G on sell! us wow gold Cheap wow gold,rs powerleveling,wow power leveling,Buy Cheapest/Safe/Fast WoW US EU Gold Power leveling

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top