muzyka INDIE (indiependent)w Rzeszowie

zawsze lubime indie , z polskich chociaz nie do konca w temacie podchodzi mi hariasen , slucham tez indie zachodzacego na emohardcore, mimo ze slowo emo ma teraz czesto przeinaczone znaczenie ;) , pozdrawiam… , a co do koncertu , to na pewnie bym sie tam znalazl ;>

szczerze mowiac to w rzeszowie wszystkiego brakuje ;) , no moze poza typami w dresach;]

mysle ze bardzo dobry pomysl z zorganizowanie tego typu imprezy ;) brakuje takich imprez w rzeszowie takze trzeba organizowac i jeszcze raz organizowac ;)

moze zamienimy typow w dresikach na czestsze wydarzenia kulturalne ? ;)

Cytat fredka :
Jestem za!
Tylko pozostaje pytanie: w jaki sposób to zrobić? ;D

moglby byc z tym "maly" problem… ale jakby juz ktos na cos wpadl to wiesz ile bysmy mieli imprez w rzeszowie ?:D

mi podoba się The Knife (ale w remiksach…)

www.rockaway.pl
www.myspace.com/rockawaybrudna

czy to jest independent? pewnie tak, bo nie ma labela :P
a czy to jest off? nieee bo „off” guru tego nie stwierdzili, i dobrze. A tymczasem się polecamy wszelkim słuchaczom off, wszystko co myslovitzopodobnebardzobardzoangielskie może tam być w radiu nr 3, a my tu zachęcamy do indywidualnego zainteresowania :P póki działamy własnym nakładem sił ;)

Najbliższe koncerty:

04 stycznia – Muha, Przemyśl

13 stycznia – WOŚP, Rynek, Ostrowiec Świętokrzyski

17 stycznia – B-Side, Kraków

24 stycznia – Blues&Rock Machine, Tarnobrzeg

31 stycznia – No Mercy, Warszawa

2 lutego – Anawa, Gdynia

MARCELLE SPIRIT gra muzykę, którą można tak właśnie nazwać.
Za kilka dni opublikujemy nowy utwór i wtedy na pewno nieomieszkam się nim pochwalić ;)

Pozdrawiam wszystkich Off-Fanów,
Pjotras

ja jestem jak najbardziej za! Lubię niemal wszystkie z zespołów, które zostały wymienione i ten typ muzyki mi odpowiada. I znam trochę osób, które napisałyby to samo.
Brakuje tu czegoś takiego. Np. o The Poise Rite usłyszałam dopiero przy okazji festiwalu Glastonbury, a pochodzą z mojego miasta…

Cytat Hokita :
moze zamienimy typow w dresikach na czestsze wydarzenia kulturalne ? ;)

Jestem za! :D
Tylko pozostaje pytanie: w jaki sposób to zrobić? ;D

Cytat Hokita :
moglby byc z tym "maly" problem… ale jakby juz ktos na cos wpadl to wiesz ile bysmy mieli imprez w rzeszowie ?:D

Ojooj! Raj imprezowy! ;D

Witam! Ciekawa jestem jakie jest zainteresowanie muzyką indie (nie indyjską ale niezależną, alternatywną) w Rzeszowie – tj. moim mieście:) ???
Ponieważ to pojęcię jest głębokie to przytocze kilka zespołów które by się w moim pojęciu jako alternatywne zaliczały: Interpol, Placebo, Pixies, Smashing Pumpkins, Radiohead, Muse, i większość z The – The Libertines, Babyshambles, Editors,The Subways, The Smiths, Arctic Monkeys, The Knife a z polskich: The Car Is On Fire, Out of Tune, Plug & Play,
Haftinats, Muchy, Vixo, The Poise Rite (made in Rzeszów) Renton, Nell , FESTIWALE OFF i OPENER itp.itd. ??????

Ponieważ obecnie studiuje w Lublinie , chciałabym oszacować jakie było by zainteresowanie imprezami z muzyką indie, alt, britt pop,postpunk czy new rave w RZESZOWIE ( a może już są takowe?) Gdyż myśle o zorganizowaniu gigu jednego z polskich ww zespołów u nas:)

Liczę na wasze opinie, z góry dzięki :)

Podjęłam się tego zadania i oto rezultat:

Zapraszam serdecznie na koncert zespołu PLUG&PLAY z LUBLINA www.myspace.com/plugandplayband
ZMIANY ->
20 GRUDNIA (czwartek) w REJSul. Mickiewicza 11
start: 20:00 tax: 7pln

Do zobaczenia!!!

Należy kopnąć kulturę niezależną w tym miejscu – teraz okazja dla Rzeszowiaków by wykazali się aktywnym uczestnictwem – na co po stokroć liczę!!! Będzie się działo!:)

Cytat madlon :
Podjęłam się tego zadania i oto rezultat:

ZMIANY ZMIANY ZMIANY -> odpływamy do Rejsu:)

Zapraszam serdecznie na koncert zespołu PLUG&PLAY z LUBLINA www.myspace.com/plugandplayband

20 GRUDNIA (czwartek) w klub REJS ul. Mickiewicza 11
start: 20:00 tax: 7pln

Do zobaczenia!!!

Należy kopnąć kulturę niezależną w tym miejscu – teraz okazja dla Rzeszowiaków by wykazali się aktywnym uczestnictwem – na co po stokroć liczę!!! Będzie się działo!:)

przybywajcież dobrzy ludzie:)
pozdrawiam!!!

[ Dodano: 2007-12-10, 20:57 ]

Cytat sic! :
Cytat madlon :
Interpol, Editors, Arctic Monkeys, The Knife a z polskich: The Car Is On Fire, Muchy,l , FESTIWALE OFF i OPENER itp.itd. ??????
Cytat m.o.n.i.k.a :
Kombajn !, , stary dobry Myslovitz…

jak najbardziej z wyzej wymienionych

Do tego Bloc Party, Beirut, The Frattelis, Komety:)
madlon – brawo za taka akcje

P.S Muchy wlasnie album wydaly:)

I jak Ci się Muchy podobają?:)

Koncert był fenomenalny! Widać, że publika żądna takich dźwięków i harców przy muzyce P&PCo bardzo, bardzo cieszy! Myślę, że zespół Rzeszów wspomina ze wzruszeniem i z moich info , to reklamuje Rejs jako godną miejscówę, co również cieszy! :D

2 lutego 2008

PLUG&PLAY
www.myspace.com/plugandplayband

PRZEMYŚL
klub MUHA

start 20:00

(tym razem tylko informuję :wink: )

[ Dodano: 2008-01-27, 12:43 ]
NELL

http://www.myspace.com/nellart

16 lutego 2008

klub GRAMOFON

start: 21:00

np. NEONOVI myspace albo www.neonovi.art.pl

uff, specjalnie się zarejestrowałam, żeby napisać tego posta :grin:
jestem jak najbardziej, za byle szybko-na tych wakacjach, bo później planuję wybyć na studia :wink:

kocham Radiogłowych nad życie, poza tym The Strokes, Editors, Franz Ferdinand, Sigur Rós, Placki, of course, i wieeeele innych

a z polskich Kombajn !, Lenny valentino, Ścianka, Muchy, stary dobry Myslovitz…

organizujcie te koncerty bo takie nudy w Rzeszowie…albo jakieś densy :wink:, albo hip hopy albo caaałkiem mrocznie.. :roll:

Cytat madlon :
Interpol, Editors, Arctic Monkeys, The Knife a z polskich: The Car Is On Fire, Muchy,l , FESTIWALE OFF i OPENER itp.itd. ??????
Cytat m.o.n.i.k.a :
Kombajn !, , stary dobry Myslovitz…

jak najbardziej z wyzej wymienionych

Do tego Bloc Party, Beirut, The Frattelis, Komety:)
madlon – brawo za taka akcje

P.S Muchy wlasnie album wydaly:)

Cytat madlon :
I jak Ci się Muchy podobają?:)

tyle co w radio slyszalem – super.
Album nie wpadl mi jeszcze w lapy :twisted:

ehh, już myslałem że coś nowego przygotowałas:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top