Egzamin na prawo jazdy w rzeszowskim Word

pozytywne :)
tylko raz miałem tam okazje być i źle nie było :)

Wczoraj o poranku, gdy kur zapiał, ruszyłem do Word u, aby zdać egzamin … najadłem się stresu, ale niepotrzebnie, zdałem w pierwszym podejściu i tak byłem ucieszony, że z Word u wracałem przez całe miasto na nogach do domu, hehe.
Wszystkim przyszłym zdającym życzę powodzenia i wiary w swoje umiejętności ;)

Mi się z praktycznym udało dopiero za II razem, ale w sumie nie narzekam, moja wina była ;) Później wylosowałam ten sam zestaw i poszło bez problemu najmniejszego. Choć czasem może rzeczywiście czepiaja się o pierdoły…

Ja już tam u nich stałym bywalcem jestem :]
W piątek mam trzecią próbe ;)

No ja juz egzamin mam za sobą =) z pozytywnym rezultatem :D
A miałem b. miłą Panią egzaminator.

no ja miałem w piatek 13 i oblałem 2 raz, na radzie gosc mi wyjechał, teraz bede 3 raz podchodził

Witam , jakie macie doświadczenia, jeżeli chodzi o egzamin na prawko w rzeszowie. Podzielcie się wrażeniami. Jest to dość burzliwy temat, ale pozwoli na zebranie różnych opinii i stworzenie pełnego obrazu tego zjawiska.

ja też w piątek mam kolejną, drugą próbę, za pierwszym razem dojechałam na sam plac do wordu, ale niestety oblałam bo 2 razy przejechałąm ciągłą ( z własnej głupoty) ,ciekawe jak będzie tym razem! ;)

Ja już też mam za sobą i na szcęście pozytywnie. Bardzo miła atmosfera. Naprawdę ok

No ja niestety przestałam wierzyć w to ze kiedykolwiek zdam ten egzamin 25 października mam kolejny (piąty) Nie dam za wygrana Chodz na sama myśl włosy mi na głowie deba staja Jest tu ktoś wogóle w podobnej sytuacji?? :(

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top