OSK Navigator czy Crossvire – a może jeszcze jakiś inny?

Witam
Mam problem z wyborem szkoły do nauki jazdy. Przede wszystkim co decyduje w dużej mierze u mnie to cena. Wiadomo – im taniej, tym później można sobie pozwolić na dodatkowe zdawki ;). Dlatego myślałem nad OSK Navigator (link), który jest za 999zł lub Crossvire (link), który jest za 990zł (mam ulotkę). Ogólnie patrzyłem na ranking szkół pod względem zdawalności (link) i lepiej wypada Crossvire (238 – 92 (38,6 proc.)), za nim jest OSK Navigator (83 – 24 (29,6 proc.)). Jednak nie wiem czy tym się sugerować, ponieważ w większości zależy to od stresu i od ilości osób (w jednym jest 238, w drugim 83, więc jest różnica). Myślałem nad Autocrossem, jednak teraz cena jest tam 1400zł ;/. Patrzę również na dojazd – bliżej mi chyba do Crossvire, bo jest zaraz obok dworca pks (dojeżdżam), jednak tak jak pisałem – patrzę na cenę no i żeby był fajny, dobry instruktor, który nauczy (nie ukrywam, że nie chcę zdać za 10 razem).
Pomoże ktoś w wyborze? Szukałem opini i niestety żadnej nie znalazłem (chyba, że pojedyncze). W Crossvire przeraża mnie to, że na ulotce i na tej niby "stronie" mają zdjęcie fiata punto :D a teraz przecież są peugeoty ;P
A może jeszcze jakiś inny ośrodek? Tylko nie chcę, że każdy post to inny ośrodek i inna opinia – zdecydowałem się raczej na te dwa, jednak gdyby był jakiś lepszy no to wiadomo, mam jeszcze czas na zastanowienie :)

Pozdrawiam ;)

Spróbuj Auto Lekcje. Ta szkoła ma co prawda dopiero rok, nie słychać o niej, ale nie jest drogo i osobiscie na prawdę ją polecam. Szczególnie, że zdałam za pierwszym razem, bez stresu. Atmosfera na wykładach jest świetna, pytasz, mówisz i opłaca się chodzić, zeby później nie musiec poswiecac duzo czasu, zeby uczyć się na testy. Instruktorów jest dwóch, wspaniali panowie, mają zajebiste podejście do sprawy. Jestem zachwycona i każdemu polecam. Kurs w tej szkole zrobiło 12 osób z klasy i tylko jedna dziewczyna miała problemy, ale to był ewenement :) reszta zdała za pierwszym razem. To świadczy o tym, że albo wszyscy jestesmy urodzonymi kierowcami, albo faktycznie panowie potrafia swoje zdziałac.
Wejdź na strone OSK Auto Lekcja, poczytaj, pooglądaj. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania to napisz.

Ja polecam Automobilklub Rzeszowski. Sama tam robiłam prawo jazdy i jestem zadowolona. Polecam pana Pietruchę :) Jak dla mnie to najlepszy instruktor. Jest bardzo cierpliwy i spokojny. Teraz jest tam jedyny w regionie symulator jazdy. Poleciłam koleżance, i teraz tam chodzi. Mówi, że jest strasznie zadowolona. Wykłady są od pewnego czasu przyspieszone i szybciej są egzaminy wewnętrzne. :)

AUTOMOBILKLUB RZESZÓW

Ja robiłam kurs w Navigatorze i jestem MEGA zadowolona. Fajni instruktorzy i atmosfera, no i naprawdę przykładaja się do swojej roboty! :) Polecam :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top