strona !!!!!!

dlaczego nowe miasto niema swojejstrony??? :? :? :

pisac mozna tutaj
a jak ktośby chcial jakas stronke o Nowym Miescie zrobic to chetnie udsotepnie miejsce na serwerze

Cytat efka_60@ :
dlaczego nowe miasto niema swojejstrony??? :? :?

Możesz zachęcić znajomych z NM aby tutaj pisali. W końcu masz tu cały dział poświęcony NM :lol:

Cytat Clank :
ale po co komu spoldzielni strona :) jejku znajdzie sie jeden na calym nm i wam zrobi stronke bo napewno ktos by sie znalazl :) zrobiliscie se flage toi o strone nie trudno :D

A ja dalej Was nierozumiem. Jeżeli chcecie coś pisać o Nowym mieście to róbcie to np. tutaj na forum. Nic nie stoi chyba na przeszkodzie aby dział Nowe Miasto jeszcze bardziej rozbudować. Piszcie do Marcina jakie byście chcieli działy a on coś napewno wymyśli.

ale po co komu spoldzielni strona :) jejku znajdzie sie jeden na calym nm i wam zrobi stronke bo napewno ktos by sie znalazl :) zrobiliscie se flage toi o strone nie trudno :D

hmm sory abdul ale cie za bardzo nie rozumiem :roll: chodzi ci o flage :?: to ja tylko fakt napisalem ze maja ale nie wiem o co chodzi

jest strona ale o spoldzielni Nowe Miasto tylko adrsu nie pamietam :P ale czasami podają na ogloszeniach które wisza w klatkach

właścicielami są kibice i ultrasi, chyba proste

cała polska skarpetki :lol: :lol: :lol:

Strone Spółdzielni Nowe Miasto można znalezc pod adresem http://nowemiasto.rz.pl/

pzdr.

Jest również strona (forum) użytkowników sieci ZETO: www.zeto.fora.pl – Informacje o serverach FTP, hubach DC oraz wiele innych potrzebnych informacji :)

Cytat :
i czyja to jest flaga? czy wie ktos?

kibicow stali z nowego miasta.

fajna flaga ale po co pisali "Dac sie pobic – czasami" rozumiem ze nie maja milych wspomnien z wyskow na targowa i okolice :) srodmiasto :D

a co do strony to nas sie nie pytaj czego nie ma bo nie jestesmy w stanie na to odpowiedziec, zalozyciele nowego miasta powinni o tym pomyslec :)

Pewnie chodziło o tą flage
.

i czyja to jest flaga? czy wie ktos?

ale kto jest wlasciciel? kto zaplacil i kto posiada ja?

[ Dodano: 2005-12-19, 06:22 ]
ja znam duzo kibicow stali ale juz dlugo tam nie bylem.

co to znaczy ultrasi i gdzie jest ta flaga teraz?Wcale nie takie proste.A czy ty karola jestes z nowego miasta ktury blok?

a po co ci ta flaga ? po co ci to wiedziec gdzie jest :P jest tam gdzie reszta flag na mecze ;) narazie schowana bo przerwa ziomowa jak chcesz ją zobaczyć to przyjdz na mecz jak sie zacznie runda wiosenna :P

[ Dodano: 2005-12-25, 13:34 ]
a Ultrasi zajmują sie oprawami na meczach :P czyli flagami, racami itd :P kumasz ? :smile:

[ Dodano: 2005-12-25, 14:01 ]

Cytat usaalltheway :
co to znaczy ultrasi i gdzie jest ta flaga teraz?Wcale nie takie proste.A czy ty karola jestes z nowego miasta ktury blok?

mogłeś sobie kupić vlepki :D miałbyś tą flage w zmniejszonym formacie :D i mogłbyś sobie przykleić nawet gdzies :D

Jeszcze raz wyrażam swoją opinię, że walki między Stalą a Resovią to istne debilstwo (jak równierz walki między innymi Klubami)…To jest Zło…A zło trzeba niwelować!!! Zapenie część z tych "kibiców" nazywa się chrześcijanami!!!!!!!!! (…) Jeżeli jesteście mojego zdania to kliknijcie TUTAJ. Jeżeli jeteście mi przeciwni to TEŻ kliknijcie TUTAJ!!!

Może strona i by była ale na to jest potrzebna dobra promocja a bez tego ani rusz :/

Strona osiedla Nowe Miasto: www.nm.rzeszow.pl

Clomid Et Ovulation
Clomid Success
1 Dec 2010 … buy nolvadex 20 mg visa buy nolvadex 20mg without a prescription buy clomid and nolvadex buy nolvadex 20mg without a prescription …
Continue to take Nolvadex even if you feel well. Do not miss any doses. Taking Nolvadex at the same time each day will help you to remember to take it. …
… clomiphene citrate buy brand serophene online without prescription need … without prescription50mg cheap serophene need serophene clomifert tablet …
30 Aug 2009 … Generic clomid 50mg. Discount best quality generic clomid lowest price. Prescription drugs without a prescription.
Nolvadex Dosage
Buy Nolvadex
Clomid And Ovulation
Test Ovulation
Ovulation And Clomid
Nolvadex For Pct
Clomid 100mg
27 Jul 2010 … P=0.31 for CLOMIPHENE is 50 mg, one marge daily. If CLOMIPHENE had a truly traumatic experience, CLOMIPHENE is consciously administered to a …
Pct clomid nolvadex. Buy clomid online non prescription. Always Special Offers in Our Online-Drugstore..

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top