Poleci mi ktos okuliste w Rzeszowie?

Zakład optyczny OPTICUS
Rzeszów 35-061
ul. Baldachówka 3

Jest to ulica obok rynku, koło ulicy Króla Kazimierza. Ja tam robiłem badanie na soczewki, koszt o ile pamiętam to 50 zł. Pozdrawiam.

Robią badanie i komputerowe i normalne(klasyczne) też. Soczewki są dostępne na miejscu, a po badaniu dostaję się książeczkę o użytkowaniu soczewek i po jej przeglądnięciu jest kurs zakładania i ściągania! Tylko tam są dwie okulistki, jedna jest chyba jakaś zagraniczna ;D Ja byłem u Pani Lek. med. Anny Kordyś-Nowak, bardzo miła pani.

Proszę o polecenie okulisty w Rzeszowie, chodzi o takiego, ktory zbada wzrok i wypisze receptę na soczewki kontaktowe. Prosze takze o podanie ceny za badanie.

a czy w tym Opticusie robia tylko komputerowe badanie wzroku czy takie jak u kazdego okulisty tez? i czy na miejscu mozna kupic soczewki i zaraz sie nauczyc je zakładac? prosze o odp

wizyta kosztuje 90 zł na soczewki dostajesz 1 pare gratis miesieczne, a puzniej mozesz sobie kupic jednodniowe za 70 zł ( 35 szt)

Polecam panią dr. Jakubiec- blajer, świetna specjalistka

ej a czy tam jak zarejestrowałam bym się tam pierwszy raz to od razu mogła bym dostać soczewki ?? i ile zapłaciłeś za soczewki razem z badaniem i w ogóle ?? i jakie masz soczewki dwu tyg. czy jedno dniowe??

1 Enlightened Reply

Trackback  •  Comments RSS

  1. Małgorzata pisze:

    POLECAM. Super profesjonalna obsługa. Mistrzowskie dopasowanie oprawek do twarzy i typu urody. Duża rozpiętość cen, rabaty. 👌👏🥇👓🕶️

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top