STYLIZACJA PAZNOKCI

Witajcie
interesuje mnie kurs stylizacji paznokci – czy wiecie, gdzie w Rzeszowie mozna taki zrobic ?jakie ceny czy sa Ok?

Cytat Baha :
Witajcie
interesuje mnie kurs stylizacji paznokci – czy wiecie, gdzie w Rzeszowie mozna taki zrobic ?jakie ceny czy sa Ok?

Najlepsze kursy organizowane są w Solarium Orion na ul. Obrońców Poczty Gdanskiej u p. Pauliny. Po ukończeniu takiego kursu dostaje sie miedzunarodowy certyfikat Bass Cosmetics. Kursy sa idnywidualne, czyli cos dobrego dla tych którzy chcą sie naprawde czegoś nauczyc. Wiem ze tam jets najlepiej bo robiłam w Akademi zdrowia i wlasnie u p. Pauliny. Naprawde super podejscie do kursantki. Wszystko ci mówi krok po kroku co masz robic, sprawdza czy dobrze itp. a w akademi zdrowia hmmm coż 1 instruktorka na 12 osób…nie zaciekawie. aha poza tym zawsze jak juz skonczysz kurs i zaczynasz własna działalność jak cos ci nie wychodzi p. Paulinka słuzy dobra radą, nie robi zadnych problemow, zawsze sie mozesz o cos zapytać. Poza tym mozesz sobie potem u nich dokupywać produkty na których bedziesz sie szkolić (bass cosmetics-świetne zresztą;)) poniewaz mają przedstawicielstwo na podkarpacie. Z tego co wiem to wystawiają sie na Targach urody 20 i 21 stycznia na podpromiu. Zagladnij to dopytasz ;) szukaj stoiska Bass Cosmetics;)
Pozdrawiam

dzieki za info, dzis ide na Targi, napewno popytam, poszukam, dzieki bardzo

Jak chcesz byc zadowolona z kursu to polecam Pania Wiole :) wejdz i sama zobacz www.strefaurody.rzeszow.pl polecam

2 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

  1. agatka pisze:

    Polecam Ci kurs stylizacji paznokci w Blue Education, koło dworca PKS maja siedzibe, kameralne grupy, profesjonalne podejście do każdego kursanta, miło symaptycznie i przede wszystkim wiesz za co płacisz, Pani trener ma swój zakład wiec nauczy cie wszystkiego i podpowie wiele ciekawych newsow :) kurs na super produkcie, nie jak w innych firmach szkoleniowych gdzie sam badziew pozdro :)

  2. Olga pisze:

    A czy to nadal aktualne info???

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top