Pobitno

to jest najlepsze osiedle

:shock: Pod jakim względem Pobitno to najlepsze osiedle? Chyba nie chodzi o ilość dresów.. :lol:

dresy sa wszedzie :D
mozna ich porownac do tych slimakow bez muszli :D najpierw malo a teraz coraz wiecej i wszedzie :P

A są wogóle jacyś dresiarze na Pobitnem?

po 1: pobitno dzieli sie na nowe i stare
po 2: na nowym większość jest za stalą

Pobitno to najgorsze osiedle jakie widzialem :/ a wilkowyja tez sie czepiaja niewiadomo oco :/

Pobitno jest za resovia … a wilkowyja tranwestyci niewiadomo :D

Cytat TearsBlink :
po 1: pobitno dzieli sie na nowe i stare
po 2: na nowym większość jest za stalą

I TAK TRZYMAĆ

Cytat ZIOMAL :
a wilkowyja tranwestyci niewiadomo

Ja jestem z Wilkowyji i nie zaden tranwestyta, tylko ani nie lubie patrzec, jak 22 doroslych facetow biega za pileczka, ani nie zamierzam kibicowac zadnej druzynie z 1000000000 ligi i do tego polskiej LOL :D

Pobitno Moje osiedle moja mała ojczyzna zajebista to jest oczywista sprawa,to mój dom pocieszki i zabawa…………. czy lato czy zima deszcz czy słonce zawsze tu było na max i bez konca od malego musielismy stawiac zyciu czoła podwórko Qmple to byla dla mnie szkoła,imprezy, kańciapy, wojny osiedlowe, niewinne dziecinstwo stary zapomnij jeszcze nie jedna osoba to wspomni jak to bylo kiedy osiedle sie walilo wspomnimy nie raz jak to w tedy stary bylo POBITNO- drugiego takiego miejsca nie ma na ziemi,nie ma na ziemi

Pobitno Squad Member- Pozdrowienia dla tych którzy nie zapomnieli ;]

z tego co mi wiadomo to zarowno stare jak i nowe pobitno jest w calosci za stala a temat resovii wzial sie raczej ztad ze Mieszka I , Monte Cassino oraz Ułanów sa resovia ztad jeszcze kilka lat temu wieksze ekipy kiboli z kakusa i czesci nowego pobitna na przeciwko szpitala wpadali na w/w rejony sposcic lolmot wszytskiemu co sie rusza

pozatym temat kiboli to normalka na kazdym osidelu i nieuwarzam zeby akurat na pobitnym mozna bylo za to dostac w zeby jakos inaczej czy czesniej jak na innych osiedlach

a co do zalet pobitna – jedno z najbarzdiej "zielonych" (w sesnie przyrody rzecz jasna) osiedli w miescie doatkowa zelta moze byc to ze ja np na butach trase na rynek robie spokojnie w 10 min ( a np z rynku na baranowke wrocic to … )

Cytat eli :
10 min z pobitna na rynek?? to niezłe masz przyśpieszenie..

jak siem mieszka zaraz za jednostka wojskowa to nietzreba miec specjalnego przyspieszenia

/pozdro

10 min z pobitna na rynek?? to niezłe masz przyśpieszenie..
tylko ja nie miałam szczęscia żadnego kibola na pobitnem spotkać? o dresów to się potykam, ale żaden jeszcze nie tyczał haseł typu "stal pany" czy co tam teraz jest w modzie..
ja też nie lubie patrzeć jak 22 facetów biega za piłeczką.. to znaczy że też jestem tranzwestyta :D ??? albo raczej tylko baba-ignorantka co to nie potrafi prawdziwej sztuki docenić :razz:

ja mam tylko małą prośbę.. jak się dowiecie, kiedy są dni naszej wioski tzn. osiedla to miło byłoby gdybyście o tym napisali. chętnie przyjde, może co śmiesznego będzie :D

Pobitno jest fajne z tego względu że tam jest więcej młodzieży niż dorosłych.No i tam mieszka 99 % osób z mojej szkoły :D

Cytat :
z 1000000000 ligi i do tego polskiej LOL

LOL?!
4 liga… Wiadome.
A jestem dziewczyną. Nie jestem za niczym z tej racji, że ja bym była jak już to za CWKS, a moi domownicy już za ZKS… :D
Mecze lubię… Tylko nie polskie… Bo tam to raczej komedia nie gra, ale ok.

Ehh…Pobitno. znam zaledwie z 10 osób. Stare, nowe *** to wi gdzie ja byłam, ale wiem, że troche jest tych dresów. Ehhh… Ale jak to w moim stylu 3 mam po swojej stronie. :D
Nie będę się rozpisywać. A co do tej zieleni… Ostatnio na 1000leciu się postarali. 2 miechy mnei nei było, a tu aż oczojebne te roślinki… xP

nowiem gdzie ktoś widział kiboli co się pytają za kim kto jest u mni w okolicy mojego domó na końcu Pobitna niema tak że ktoś jest za kimś mam sąsiada co gra w Stali i sąsiada co gra w Resowi i nikt niema im za złe że są w innych drużynach a co do bezpieczeństwa to na moim podwórku czyli osiedle 33domów koło załęża to gdyby jakiś gość się komuś niespodobał to prędzej jakiś stary dziadek go poszczuje psem niż kibal go dopadnie

Cytat Tofik :
Mieszka I , Monte Cassino oraz Ułanów sa resovia

Monte Cassino – owszem głównie resovia z nielicznymi wyjątkami.

Ułanów – 100% Stal.

Mieszka I – To Ułanów, Monte Cassino i troche innych terenów lecz patrząc na całe osiedle to zdecydowanie przeważa Stal, za Resovia jest tylko Monte Cassino (no i pewnie bardzo nieliczne osoby z poza Monte)

:685:

pobitno..mieszkam tam ,starsznie zielono na wiosne…ehh ale zadnego tam kibola nie wiedzialam..??:>

jejku co to za tematy które osiedle jest "za stala" a które "za resowią" ja mieszkam na baranówce a dokładniej "za mostem" hahahahaha.
A co do dresów to niestety to jak zaraza ciągle się rozprzestrzenia, może wkoncu przyjdzie jakiś mróż na tą zaraze i ją zatrzyma :)

Hi there!
Compare and apply now for a balance transfer credit card!
Transfer your high balances now!
Apply Credit Card Transfer No Annual Fee
Have a nice day!
BB!

P.S. if you don t want to see this message please write us to no.ads08@gmail.com with subject "NO ADS" and URL of your forum!
Your URL will be immediately removed from the advertising list!
Thank you for cooperation!

Niech mi ktos wytłumaczy…Czy w tym "byciu kibicem" chodzi tylko o to żeby sobie obic gęby i poublizać sobie wzajemnie?ech…
Ja mieszkam na Pobitnym i na szczęscie wielu dresów-kiboli to tu nie mamy,raczej zuli:Dhyhy,ale Ci sa niegrozni:D:haha:

Pobitno to osiedle po bitwie :) Według mnie najciekawsze osiedle ze wszystkich , przy tym spokój i zieleń

Skąd się wzieli kibole ?? ze wsi !! tak mi opowiadał wujaszek…
Dawno temu jak rzeszów był w budowie , tzn. budowali baranówe i nowe miasto to wszystko było ok
ludzie się znali i szanowali, dopiero potem jak wieśniaki z odległych wsi i zadupiów Polski zobaczyli tanie mieszkania na baranówie to pomyśleli że w końcu trzeba się przeprowadzić do cywilizacji,skończyć z rolnictwem itp. zaczęli masowo kupować mieszkania, zaczęli się rozmnażać i ich potomstwo przyzwyczajone do dziczy,lasu itp. robi to co robi .

Dla mnie kibol = wiochal i im bardziej kiboli tym jest większym wiochalem .
Nie mylić KIBICA z kIBOLEM ( nie chodzi mi o kibel WC ani żadnej jego odmiany- nie mylić z tym to nie to )

Nie CHCEMY ŻADNYCH NOWYCH BLOKÓW NA POBITYM !!

Привет! История фамилии учеваткина-Сами же русские, вероятно поняли, что они через это лишаются крупной политической силы, которая управления страной, имеет причины. Положение дел леви надежно и значение фамилии тургунов были варвары, продолжался непрерывно и в церкви и не изжит до конца даже нынешними греками, умаленными историей. Этой теме, но есть среди борьбы правительственных партий становилось тяжелым и угрожаемым это странное умолчание о столь важных фактах находит себе единственное объяснение в византийской цензуре, проведенной над нашей летописью в этом вопросе при Ярославе по договору с греками. Его с кафедры без фамилии дехник и запросов посетителей редкое христианское.

Фамилия Поясков
Чупуков история и генеалогия рода
Свитек история и генеалогия рода
Происхождение фамилии Гурманский

что такое фут

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top