Nowiny

Rzeszów
ul. Unii Lubelskiej 3

tel. centrala:
(0-17) 86 72 300

fax.:
(0-17) 86 72 301


Prezes:
ROBERT GLINKOWSKI


V-ce Prezes:
ZBIGNIEW SIECZKOŚ


Dyrektor d/s marketingu:
MARIUSZ KNUTEL

Główna Księgowa: TERESA KRASOŃ

Kierownik działu wydawniczego (Prokurent): WŁADYSŁAW GRYGAR

Radca prawny: mgr ANDRZEJ ŁUKASZ

Kierownik biura ogłoszeń: BOGUSŁAW SOBCZYK

nie lubie strasznie tej gazety, mają beznadziejnie napisane o wydarzeniach kulturalnych….
niestety ta gazeta jest kupowana ze wzgledu na przyzwyczajenie do programu telewizyjnego przez moich rodziców :lol:

Nowiny to się podczas malowania przydają… jako wykładzinka. Bieżące informacje to ja wole w jakiś serwisach internetowych przeczytać. pzdr

a mi się wydaję, żę to gazeta jak gazeta. Wazniejsze wydarzenia regionalne raczej są opisane jeśli chodzi o jakaś zła stronę (wadę) to chyba tj sport

no też mozna w ten sposob je wykorzystac ,ale mi sie jednak wydaję, że do malowania lepszy by był esuper express, albo fakt :)

I Nowiny i Super Nowości czyli te najbardziej znane w Rzeszowie gazety są do bani.Kiedy widze w gazecie 5 stron poświęconych na problemy państwa Nowaków z Cierpisza którym zdechła świnia to mnie krew zalewa.Dziennikarze z tych gazet często piszą pierdoły.Jeden z dziennikarzy (nie chce podawać nazwiska) jest zarówno prezenterem pogody w TVP Rzeszów,jak i pisze artykuły sportowe w Nowinach.A ta niedawna wojna między naszymi gazetami była po prostu żałosna.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top