Rzeszowskie Place Zabaw

Nie wiem jak na innych osiedlach, ale na Krakowskiej Płd. i Gwardzistów są juz wymieniaone stare place zabaw na nowe drewniane. Jaki stan piasku jest to ja nie mam pojęcia, bo tam nie uczęszczam :_usmiech:

Rozpoczynając nowy temat debaty proszę o wyrażenie swoich opinii o
rzeszowskich placach zabaw, tych przy spółdzielniach mieszkaniowych, przy
przedszkolach lub innych.
Czy są bezpieczne, funkcjonalne, estetyczne i czyste?
Co Wy – Rodzice, chcielibyście zmienić lub unowocześnić?
Czy warto by jakieś zewnętrzne instytucje, nie związane ze spółdzielnią
mieszkaniową czy panem konserwatorem, sprawdzały takie place – np. raz w roku?
Serdecznie dziękuję za informacje i spostrzeżenia.
Piotr

Plac zabaw na Gwardzistów jest bardzo fajny, na wakacjach często chodziłam tam z dzieckiem i piasek wydawał się czysty. Jedynym minusem było to, że z trudem można było wejść na ten plac, ponieważ było tam mnóstwo ludzi. Dlatego według mnie powinni zrobić ich więcej, bo bardzo służą dzieciom i jak widać są potrzebne.

Podejzewam, ze chodzi o plac kolo kosciola? Malo takich w Rzeszowie, wiekszosc jest w duzo gorszym stanie niestety.

Witam mieszkam na zalesiu jest tam 1 plac zabaw . Jesli jest ladna pogoda to na tym placu zabaw jest tak duzo osob ze dzieci malo nie bija sie o miejsce na karuzeli badz piaskownicy.Na tak duza liczbe mieszkancow to stanowczo za malo a poza tym plac zabaw jest zaraz przey ulicy Sikorskiego i to nie jest dobre gdyz ludzie wachaja spaliny i jest glosno z powodu duzej ilosci jezdzacych aut.Po 2 sadze ze 1 plac zabaw to naprawde zamalo gdyz ludzie mieszkajacy np.kolo kosciola czy parku nie maja zamiaru wedrowac z malymi dziecmi 3 kilometrow.Jednak na tym placu zabaw bardzo mi sie podoba to ze jest kort-darmowy i o dziwo nikt go nie niszczy .

…nie wiem jak jest teraz, ale jak bylam rok temu w Rzeszowie to place zabaw byly tragiczne…wszedzie pelno psich odchodow, piasek w piaskownicach brudny, nie wymieniany przez kilka lat, hustawki powyginane…

Chodze czasem z bratem na plac zabaw obok Reala. Jest tam czysto, piaskownica jest ogrodzona. Ogolnie plac bardzo atrakcyjny. Oby wiecej takich w Rzeszowie bylo.

A ja anmawiam wszystkich do wziecia udziału w konkursie ,w którym nagrodą jest wybudowanie profesjonalnego placu zabaw. Organizatorem jest Nivea, wystarczy sie zarejestrowac i kazdego dnia do konca pazdziernika głosowac na daną lokalizację, Rzeszów bierze udział w tym konkursie, podaje link do strony konkursu :http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/1636, zachecam do głosowania całymi rodzinami, tylko wtedy bedziemy miec szanse na wygranie tego, aby wygrac trzeba znalezc sie w setce lokalziacji z najwieksza liczbą głosów, prosimy o pomoc:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top