Brudząca woda

Może masz zardzewiałe rury? :-) Przeważnie taka woda leci przez takie rury. U mnie w Śródmieściu nie ma z tym problemu.

nikt się spotkał ??

Witam wszystkich. Chciałam spytać czy ktoś zauważył w ostatnim czasie, że po wypraniu a nawet tylko po namoczeniu w wodzie (osiedle Pobitno) na ubraniach pojawiają się brunatne plamy już nie do odczyszczenia:(((( Podejrzewam że związane może być to z dużą zawartością żelaza lub manganu we wodzie. Może macie ten sam problem ??

Ja nie jestem z pobitna, tylko z nowego miasta i u nas nie ma tego problemu. Przynajmniej ja nie zauważyłem.

Witam.

Wybory samorządowe tuż tuż. Wielu z nas prawdopodobnie ma już swoje typy jeśli chodzi o Radę, ale czy każdy ma już kandydata do Sejmiku Wojewódzkiego? Chciałbym przedstawić kandydaturę Krystyny Szkutnik.

To absolwentka WSP w Rzeszowie 1982 (mgr nauczania początkowego).
Członek Stowarzyszeń Solidarność Walcząca i Porozumienia Organizacji Niepodległościowych. Aktywny działacz opozycji antykomunistycznej w PRL-u.
Obecnie współwłaściciel Antykwariatu "Akcesâ", od 2001 właściciel Księgarni
Akademickiej w Jarosławiu.

Jak sama mówi jej priorytetem obecnie jest działalność w zakresie kultury,
edukacji i sportu. Nie obiecuje, że zbuduje mosty, czy autostrady, bo jeden radny tego zrobić nie może. Ale mogą to zrobić ludzie wykształceni, dlatego edukacja jest tak ważna. Jej domeną nie jest obiecywanie gruszek na wierzbie, a rzetelna praca na rzecz rozwoju kultury i nauki w Regionie. Chce robić to, na czym się zna, co jest jej bliskie i bliskie wielu, zwłaszcza młodym osobom.

Dostrzega problemy związane min. z niedofinansowaniem muzeów i bibliotek publicznych. Widzi konieczność wspierania inicjatyw kulturalnych i sportowych.

Więcej na jej stronie: www.Krystyna-Szkutnik.pl

Do Sejmiku Wojewódzkiego startuje z listy Przymierza Narodu Polskiego, które
widzi wiele błędów i niepowodzeń transformacji ustrojowej, nie przyjmuje bezmyślnie ustaleń Okrągłego Stołu, nie zgadza się z „Magdalenką”.

Warto zajrzeć: Przymierze Narodu Polskiego

Krystyna Szkutnik

Okręg Wyborczy nr 1

Lista 7 pozycja 2

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top