Przybyszówka

Cytat liver :
Nie żebym miał coś do Przybyszówki bo sam prawie tam mieszkam,ale to straszna wioska jest.Wogóle,żeby "to" zaczęło przypominać osiedle potrzeba 10 lat…jak nie więcej.

a kury się nieso?

Cytat Kretos :
:D fajne widoczki i w ogóle psy cię ścigają jak jedziesz :D

no to rzeczywiście atrakcje :)

Cytat liver :
Nie żebym miał coś do Przybyszówki bo sam prawie tam mieszkam,ale to straszna wioska jest.Wogóle,żeby "to" zaczęło przypominać osiedle potrzeba 10 lat…jak nie więcej.

Czyli zostało mieszkańcom Przybyszówki 10 lat spokoju i ciszy. Później to już tylko wielkie autostrady i bloki z wielkiej płyty, no nic tylko czekac!

[ Dodano: 2007-01-10, 22:07 ]

Cytat liver :
Nie żebym miał coś do Przybyszówki bo sam prawie tam mieszkam,ale to straszna wioska jest.Wogóle,żeby "to" zaczęło przypominać osiedle potrzeba 10 lat…jak nie więcej.

Czyli zostało mieszkańcom Przybyszówki 10 lat spokoju i ciszy. Później to już tylko wielkie autostrady i bloki z wielkiej płyty, no nic tylko czekac!

Też sobie jeżdżę rowerkiem tą trasą, tylko że w drugą stronę :D fajne widoczki i w ogóle psy cię ścigają jak jedziesz :D

Nie żebym miał coś do Przybyszówki bo sam prawie tam mieszkam,ale to straszna wioska jest.Wogóle,żeby "to" zaczęło przypominać osiedle potrzeba 10 lat…jak nie więcej.

No ale nie powiesz mi chyba,że Przybyszówka (tereny wokół ulicy Dębickiej) nie są konkretną wioską ? ;) Mimo to zachęcam do podróży rowerowej w tamte strony,całkiem fajna trasa.Jedzie się główną ulicą Przybyszówki potem skręca się w lewo na Kielanówke,wyjeżdża się pod cholernie stromą i długą góre,a potem z górki na pazurki na Staroniwe.Polecam tą trasę.

Cytat Kretos :
fajne widoczki i w ogóle psy cię ścigają jak jedziesz

Ciebie psy,a mnie małe dzieci z Przybyszówki :grin:

wreszcie coś idzie w strone Baranówki bo do tej pory z "nowoczesnych" rzeczy to tylko póki co Lidla wybudowali :D co do Przybyszówki to oczywiście witamy witamy, jak najbardziej ! :grin: lepsza wieś w mieście niż pod miastem (bez urazy :oops: )

nie widzę nowego tematu, a przybyło nam mieszkańców… może coś napiszecie o sobie panie i panowie z Przybyszówki? Witamy w Rzeszowie :-)

czyli małomówni ludzie :-) …jak mniemam

Cytat Rince :

czacha Rince!

a jak mają budować wielką płytę to niech jeszcze porozkładają trochę torów, żeby choć trochę było jak na Śląsku (tam jest dużo torów), umieścmy na nich pociągi z węglem które będą jeździły tam i z powrotem niczym na przejeździe na Jałowego i Konopnickiej – tam to krew aż czasem zalewa jak zamkną – kuniec świata, chyba to pół godziny trwa zwykle

do roboty!
do robory!
aaaa… taka pieśń mi sie przypomniała socjalistyczna

A dziwisz się wójtowi… Po co miał inwestowac w wies która wiadomo ze zostanie mu odebrana..

Ja Cię rozumiem… ale tak to jest na tym świecie że sprawiedliwości nie ma… Co do Bratkowic to znowu takich cudów tam niema.. Troszkę centrum odszczelił i tyle.. Świlcza tak samo centrum wygląda ładnie i tyle.. Trzciana troszkę lepiej bo zrobił troche więcej chodników i parę dróg.. Przybyszówke miał gdzieś i z jednej strony było to nie sprawiedliwe bo tak samo ludzie z Przybyszówki płacą podatki jak i z Bratkowic. Popatrz jednak z perspektywy wójta.. Żeby zrobić kanalizacje drogi itd zazwyczaj musi wsiąść kredyty.. Zrobi kanalizacje kredyty weźmie a Przybyszówka pójdzie do Rzeszowa.. Gminie zostanie kredyt na głowie a Przybyszówka podatki będzie płacić już miastu…

Mieszkalam kilka lat w Przybyszowce i powiem tylko tyle ze nie dziwi mnie iz nikt nic nie napisal :D

Cytat john :
czyli małomówni ludzie :-) …jak mniemam

powiedzmy ze o to wlasnie mi chodzilo, dodam do tego iz w okolicy w ktorej mieszkalam jakies 3 osoby neta mialy.Mozliwe ze teraz sie to zmienilo bo wyprowadzilam sie z Przybyszowki 3 lata temu ale jak dotad nikogo z tego miejsca nie widac.

Nie no… bez przesady. Calej Przybyszowki nie podciagneli do Rzeszowa z tego co wiem.Dołozyli chyba tylko ta czesc gdzie juz "kury sie nie niesa" :D
Tj przy trasie wylotowej na Krakow. Jak tam mieszkalam sytuacja byla trudna z czymkolwiek bo nikt sie nie chcial zajac tym odcinkiem. Gmina nie chciala wkladac pieniedzy w te czesc wsi bo po co dokladac pieniadze w cos co i tak miasto zabierze w koncu, miasto nie zabieralo odwlekalo z tym nie chcac wkladac swoich pieniedzy w to co jeszcze do nich nie nalezy. 1 km od Rzeszowa i jeszcze kilka lat temu nie bylo latwo o telefon stacjonarny, jeden autobus MPK jezdzacy srednio co 1,5godz kanalizacje zrobili 2 lata temu(miasto zrobilo podobnie z oswietleniem ulicy,latarnie konczyly sie w miejscu tabliczki z napisem PRZYBYSZOWKA do momentu kiedy Prezydent miasta sie tym nie zajal)

jak przybyszowka stala murem to na baranowce, krn czy tez nowym miescie krowy ,kozy inne tego typu zwierzaki sie pasly wiec wybaczcie ale "mieszczanstwo" co niektorych mnie smieszy :D :D :D :D

[ Dodano: 2007-02-13, 18:11 ]
jak przybyszowka stala murem to na baranowce, krn czy tez nowym miescie krowy ,kozy inne tego typu zwierzaki sie pasly wiec wybaczcie ale "mieszczanstwo" co niektorych mnie smieszy :D :D :D :D

A ja wreszcie znalazłem się w Rzeszowie lol Zapytacie czemu mnie to cieszy i słusznie. A to temu ta radość,że gmina naszą wieś miała daleko w nosie-wójt dba tylko o Świlcze i Bratkowice a w Przybyszówce jakie były inwestycje? Dziurawe ulice,chodniki koszmar,kanaliza 2 lata temu zrobiona,oświetlenie-brak,komunikacja MPK pod psem(może teraz coś się zmieni :lol: )-teraz napewno wszystkie te braki zostaną w dość szybkim tempie "załatane" Pan Prezydent dołoży wszelkich starań,aby nowa dzielnica Rzeszowa zyskała na atrakcyjności jeszce bardziej :P
Co do kur i kóz to jeszcze nie tak dawno pasły się na KRN-ie i na Baranówce-pamiętam nawet pasące się krowy,więc nie wiem z czego się tu śmiać :razz:

Krzuchu a jak mam sie nie dziwić skoro każdy mieszkaniec gminy płaci do i na gmine podatki więc i oczekuje czegoś od gminy chociażby za tyle lat normalnej asfaltowej drogi tu i ówdzie i niedziurawego chodnika no i może paru latarni,żeby sobie zębów na tych krzywych chodnikach nie powybijać. W Bratkowicach brakuje już chyba tylko złotych klamek a w Przybyszówce,jak poleje deszcz to w wielu miejscach można się w bajorku potaplać niczym świnki i taka jest prawda.
Teraz powiem czemu się dziwię-a to temu,że jednak spora część mieszkańców wsi była przeciw przyłączeniu do Rzeszowa mimo takiego traktowania przez gminę…no chyba że….(każdy niech sobie wstawi w tym miejscu to,co chce :lol: )

Dodając jeszcze małe co nie co musze stwierdzić fakt taki,że Przybyszówka miała w większości radnych do bani,no ale to już inna sprawa :lol:

»No panie i panowie z miasta troche sie z wami nie zgadzam , sam mieszkam prawie od urodzenia w Rzeszowie jakies 30-lat . i teraz buduje dom na nowo przyłączonych terenach do Rzeszowa "chodzi o przybyszówke" przy trasie na Kraków. Nie chce żeby to wygladało jak obrona bo sam tam może w przyszłym roku zamieszkam, ale "Ci " ludzie mogą sie poczuć nie najlepiej z tego powodu ,w jaki o nich mówicie, a nie zapominajmy że wszyscy sie wywodzimy ze wsi , a jak nie my bezpośrednio , to mamy tam korzenie . Znam sporo osób z przybyszówki zarówno górnej jak i dolnej i gwarantuje ze jest tam sporo fantastycznych osób ,otwartych ,miłych , i serdecznych .

A co do koleżanki ENKI

Kod
[i]Mieszkalam kilka lat w Przybyszowce i powiem tylko tyle ze nie dziwi mnie iz nikt nic nie napisal dodam do tego iz w okolicy w ktorej mieszkalam jakies 3 osoby neta mialy.Mozliwe ze teraz sie to zmienilo bo wyprowadzilam sie z Przybyszowki 3 lata temu ale jak dotad nikogo z tego miejsca nie widac.[/i]

To popenia wielki blad ponieważ teraz ludzie raczej z miast uciekaj a nie pchaja sie do nich, poza tym czy posiadanie neta w domu ma być wyznacznikiem wartości człowieka ????, chyba nie .

Nie zależy mi na tym czy ten post zostanie usuniety czy nie
zarejestrowałem sie tylko przez przypadek czytajac te pierdoły o leprzych i gorszych ……

Pozdrawiam wszystkich i życze Wesołych Świąt.

Witam :)
a ja chciałam zapytać o coś z innej beczki.
Czy ktoś z Was mógłby mi napisać coś o szkole podstawowej nr 4 przy Dębickiej?
Może ktoś z Was sie tam jeszcze uczy albo ma dzieci w tej szkole.
Potrzebuje sie dowiedzieć jakich nauczycieli z klas 1-3 i 4-6 polecacie.
Oglądałam stronkę tej szkoły i prezentuje się świetnie, ale jak tam jest naprawde…?

haggen food and pharmacy corporate office <a href=http://0238475289…798756.com</a>
herbal medicine calm http://02384752893wi3798756.com
tributes to medicine islams http://02384752893wi3798756.com

www.forum.rzeszow.pl host

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top