Gdzie potanczyc?

W Metro śmierdzi.
A jak chcesz potańczyć, to się na kurs tańca zapisz :)

w Alchemii swobodnie i bez cisnienia mozna potanczyc
tance raczej w sobote, do house (wszelkie odmiany), breakz…

No to chyba najlepszym wyjsciem jest poczekac :) a bezpiecznie to chyba nigdzie nie jest, pokazaly to ostatnie przypadki :)

Metro :) Bez dowodziku potanczysz ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nic nie gwarantuje

bezpiecznie to nie ma nigdzie, bo nawet jeśli w knajpie nic się nie dzieje to poza nią mogą czekać grupki agresorów ze swędzącymi nadgarstkami… żeby było w miare bezpiecznie potrzebna jest wykfalifikowana ochrona i kamery na sali, póki co posiadają je tylko najbogatsze kluby, grand, gramofon i chyba w trygonie mają je zakładać. zresztą nie lubie tańczyć, wole pujść do pubu :P

[ Dodano: 2007-02-19, 23:20 ]
a słowa "metro" i "bezpieczeństwo" wykluczają się

Ostatnie przypadki? To ja jakaś niedoinformowana chyba jestem ;)
Mnie się obiła o uszy jedynie sprawa zadymy w Trygonie, a tak to… podtrzymuję, że Rzeszów jest spokojnym i w miarę bezpiecznym miastem :D

Grand Club ponoć od 25 lat, ale jeśli wyglądasz w miarę poważnie to są spore szanse, że Cię wpuszczą i bez dowodu.
Co do Metro… yy… wieki tam nie byłam (nie rozpaczam z tego powodu :D ) ale w tygodniu też coś się działo, z tego co pamiętam. Tyle że miejsca do tańczenia tam nie ma zbyt wiele, więc nie nastawiaj się na nie wiadomo co ;)

Gdzie można bezpiecznie potanczyc w rzeszowie ?? (bezpiecznie tzn nie chce wyjsc z lokalu z obrazeniami lub w ogole nie wyjsc :/ ) dodam jeszcze ze nie mam niestety dowodziku :( troszke mi brakuje

Wlasnie chodzi o to ze nie chce czekac juz :D a co do tego bezpieczenstwa… to znam lokale w ktorych czuje sie bezpieczna, ale niestety sa one poza rzeszowem :(

a czy w metro codziennie organizowane sa "taneczne" imprezy?? czy tylko weekendy?? jak jest z wejsciem do grand club??

ja polecam kino pub, byłem tam fajna atomsfera i moim zdaniem lepszy niż palma bo w palmie "wali jajem"

Fakt, że wszędzie może się komuś coś przydarzyć… niestety. W carpe diem można tańczyć po jakiejś tam godzinie chyba codziennie- ze sprawdzaniem dowodów bywa różnie, ale na tej salce tanecznej jeszcze się nie spotkałam, czasem siedzą przed wejściem ludzie co sprawdzają. Metro też ma małą salkę taneczną, chodzą tam dresy, może dlatego niektórzy mogą się czuć zagrożeni, nie zauważyłam żeby tam śmierdziało czymkolwiek, ale tak samo przed wejściem stoją goście od sprawdzania dowodów, ale są tam również hmm "wykidajły" :_usmiech: Dla niepełnoletnich może być palma, niby tylko dla licealistów, ale muzyka nawet nawet, dośc duża sala, sporo ludzi, mało miejsc siedzących. Jest też corrida :_mysli: ale to zależy co kto lubi… no i index, sprawdzają ludzi, ale nie zawsze…

Ha! Byłam ostatnio w kino pubie:
+ za klimat,
+ za muzykę,
+ za ludzi,
+ za ochronę,
+za całokształt

Polecam :tak:

aha i "wstęp od 21 lat" :jezyk2_na:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top