szybkość działania forum

jak u Was jest z szybkością działania forum?

jezeli sa jakies problemy rozwazymy mozliwosc przeniesienia form na znacznie szybszy serwer niz obecnie

jak na razie z predkoscia jest OK, wiec na razie wstrzymamy sie z przenosinami na nowy serwer – co jest na pewno nieuniknione w niedalekiej przyszlosci

ostatnio ogolnie jest strasznie spowolnienie forum
dlatego mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu uda mi sie przeniesc calosc na serwery nazwa.pl gdzie wszystko bedzie smigac stabilnie

bywaja lepsze i gorsze dni, forum smiga przyzwoicie

ostatnio, w nocy jest tragedia
Marcin, czy forum jest wylaczone na noc? ;)

Wiesz, ja mam radiówkę i czasami nawala więc zaznaczyłem punkt "normalna" ale szczerze mówiąc to nie bardzo mogę się wypowiedzieć;)

dzisiaj chodzi tragicznie wiec wybieram Wolna ;p czasem jest lepiej, ale czy przeniesienie na duzo szybszy serwer nie wiazalo by sie z jakimis kosztami? ;p

Moze wystarczy po prostu zrobic maly porzadek w bazie? I proponuje zwiekszyc czas po ktorym user jest automatycznie wylogowany :wink:

U mnie to czasem jest tak że wyskakuja błedy gdy zamieszczam post. Czasem po prostu klikne i forum jakby padło, nie chce sie właczyć tylko po paru miknutach dopiero.
Może zbyt duża liczba użytkowników i starych postow zmula tak to forum ?
Może pousuwać użytkowników, którzy sie kiedyś tam rejestrowali a nawet posta nie napisali ?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top