Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/piw-scripts.php) is not within the allowed path(s): (/home/netonet9/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/netonet9/domains/forum.rzeszow.pl/public_html/wp-content/plugins/post-it-widget/post-it-widget.php on line 40

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/piw-adminsettings.php) is not within the allowed path(s): (/home/netonet9/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/netonet9/domains/forum.rzeszow.pl/public_html/wp-content/plugins/post-it-widget/post-it-widget.php on line 47

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/piw-pluginlinks.php) is not within the allowed path(s): (/home/netonet9/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/netonet9/domains/forum.rzeszow.pl/public_html/wp-content/plugins/post-it-widget/post-it-widget.php on line 53

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/piw-functions.php) is not within the allowed path(s): (/home/netonet9/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/netonet9/domains/forum.rzeszow.pl/public_html/wp-content/plugins/post-it-widget/post-it-widget.php on line 59

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/piw-extra-functions.php) is not within the allowed path(s): (/home/netonet9/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/netonet9/domains/forum.rzeszow.pl/public_html/wp-content/plugins/post-it-widget/post-it-widget.php on line 60

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/piw-plugin-options.php) is not within the allowed path(s): (/home/netonet9/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/netonet9/domains/forum.rzeszow.pl/public_html/wp-content/plugins/post-it-widget/post-it-widget.php on line 66
Kursy gry w siatkówkę : Forum Rzeszów

Kursy gry w siatkówkę

Chciałbym chodzić na jakieś gey w siatkówkę razem z moją koleżnaką: Ja jestem chłopakiem, ona dziewczyną czy można się na takie coś zapisać? i czy można by razem grać czy osobno czyli osobno dziewczyny, osobno chłopaki i czy za to cos się płaci? czekam na odpowiedzi 😉

Przeparaszam pomyliłem się nie gey tylko gre

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *