Polecam solariumsoleil

Zgadzam się, bardzo fajne solarium, ładnie opala, a oprócz tego bardzo miła obsługa i atmosfera.

Bardzo polecam solarium soleil. Maja dwa punkty jeden na piłsudskiego 2 w zdzecie drugi na wierzbowej, po efektcie widać że często wymieniają lampy i mają super solarium z bryzą i mp3 w zdzecie, kosmetyki w niskiej cenie i miła obsługa POLECAM. Mnie namówiła koleżanka i nie żałuje.

Witam!

Ja bym tak tego w ZDZ nie polecala.
Lampy tam to zmieniane sa nie za czesto!

Nie wiem jak lozka lezace ,ale moge napisac cos o stojacych.
Stojace zwykle…tam to lampy juz spory kawal czasu nie sa wymieniane,a jesli juz sa jakies nowe to wlozeone ze dwie a reszte to stare. Podczas ktoregos z kolei opalania…. patrze na swoje cialo i za kazdym razem jest czerwone , mysle sobie no to jak czerwien zejdzie to bedzie ladna opalenizna. Prawda byla taka ze jak zeszla czerwien to bylam bladya jak **** Lampy to chyba nie byly wymieniane od dawna bo zamiast opalac to mnie parzyly…nie wspomne juz o nie rownomiernym tym @opaleniu@
To wszystko dzialo sie rok temu…. w tym roku zapytalam ktora kabina jest najlepsza odpowiedziano mi ze Bryza ponieaz sa najlepsze lampy …bryza" juz byla rok temu wtdy co mnie zamiast opalac tamto loze stojace parzylo, wiec nic sie nie zmienilo.

W tym roku opalalam sie na wylacznie w Bryzie.
Stwierdzam …lampy prawdopodobnie sa wymieniane sa czesciowo bo nie rowno miernie opala np reka lewa zawsze bardziekj spieczona niz prawa …tolow dobrze opalony nogi bardzo kiepsko (pewnie lampy wlozone stare badz nie wymieniane, badz padniete) stopy biale !

Najbardziej denerwuje to nierownomierne opalanie, ale to i tak wielki plus bo przynajmniej cos opala w porownaniu z tym 1 stojacym

To moja prywatna opinia

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top