Solarium na nowym miescie

szukam dobrego solarium, najlepiej na nowym miescie. Jest ich sporo ale nie wiem gdzie maja dobre lampy i fajna atmosferke a przy tym nie zdzieraja:) Czekam na wsze propozycje ale szczere:)

Niestety nie wiem jakie są solaria na Nowym Mieście ale ja polecam Ci Africe na os. Kmity. Lampy są super mocne-bardzo dobrze opala, miła obsługa a minuta kosztuje 50 groszy!!!!!!!!!! Grzech nie chodzic! tylko dla Ciebie pewnie daleko… Pozdro

na nowym Miescie ponoc bardzo dobrym solarium jest to zaraz przy ulicy co sie z Rejtana skreca w prawo jak do MediaM, jedziesz z 400m i po prawej stronie jest budynek i na górze jest solarium, bardzo dobrze opala stojące, fajna obsługa

solarium ARUBA na ul.Popiełuszki :grin:

Cytat anna100 :
Sama tam nie byłam i sama chciałabym wiedzieć czy tam jest fajnie………..

fajnie

Hej jaM.
Byłabym Ci wdzięczna gdybyś napisała, gdzie dokładnie znajduje się to solarium na os. Kmity. Czy to jest gdzieś w okolicach pawilonu? Na Bohaterów, czy Wita Stwosza?? Z góry dziękuję za jakiekiekolwiek przybliżenie mi tego miejsca……………Pozdrawiam :D

JAk na nowym mieście to Planeta koło Beverli Hils, a jak w druga strone Rzeszowa to tylko Orion na Baranówce IV ,a co do solarium za 50gr ,to nie solarium polecasz tylko smazalnie, takich smazalni jest duzo nad morzem nazywają się grill bar hahahahah takze jak dbasz o wygląd wybierz pożądne solarium zebys sobie krzywdy nie zrobiła. 8)

a ja polecam solarium Orion na baranówce 4, jestem bardzo zadowolona dbaja o klięta i co ważne wymieniaja lampy na czas :grin:

Cytat pupi :
hejka to fajne solarium na nowym miescie to sloneczne studio na ul popiełuszki 28 b lampy 180 i 200 z bryzą super opala najlepiej w rzeszowie macie numer 017 8595147 fajny klimat mają pozdro

pupi :wink: w rzeszowie jest duzo solarium co najlepiej opalaja :wink: takze trzeba wszędzie spróbowac

Zależałoby mi na jak najlepszym solarium, pewnie będzie najdrożesz ale na własnym zdrowiu nie bede oszczędzać :-) Jakie ejst najlepsze solarium w Rzeszowie, najlepszy sprzęt i najbardziej fachowa obsługa, i ie wychodzi za jedną minutę.

I ile wogóle powinno się odbyć zabiegów aby skóra nabrała lekko cimny odcień.

ja słyszałam o Villa Park na nowym mieście….. Sama tam nie byłam i sama chciałabym wiedzieć czy tam jest fajnie……….. to chyba poprzednio nazywało się solarium plaza

hejka to fajne solarium na nowym miescie to sloneczne studio na ul popiełuszki 28 b lampy 180 i 200 z bryzą super opala najlepiej w rzeszowie macie numer 017 8595147 fajny klimat mają pozdro

a ja chodze do Ibizy na moim osiedlu czyli Kmity…. cena 0,80gr/min super opala atmosfeka tez oki:):) ale to solarium odpada dla tych którzy preferują stojące..bo mają tylko leżące;P

Villa Park ul.Pelczara, w czwartek tam będę to napisze ile kosztuje ale jak ostatnio byłam to 70gr/min b.dobrze opala stojące

Solarium africa nie uwazam za smazalnie;) chodze od 2 lat i tez moge polecic zadnej roznicy z orionem nie zauwazylam

ja polecam solarium w graffice, leżace – po 1zł, bo sa rozne do wyboru… Opala b. dobrze, przynajmniej mnie :D jest tez stojace… wydaje mi sie ze roznica lamp jest praktycznie nijaka pomiedzy 1,20zl, 1,40zl a 1zl , w tym solarium a płacisz tylko za dodatkowe bajery tj. natryski i inne dodatki…

Polecam solarium w salonie fryzjerskim w Tesco, 1 minuta kosztuje zlotowke, ale lóżko jest ok, dobre lampy, nawiew, i nie czerwieni skóry, polecam bo wyprobowalam chyba wiekszosc na Nowym Miescie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top