profesjonalne masaże…

widzisz moj kolega tez masazysta magister z wyksztalcenia ale jak dowiedzial sie ze nie bedzie masowal lasek to wyjechal do angli :P moze jakis night club z masazem? :P

witam…
czy ktoś się orientuje gdzie w Rzeszowie
wykonywane są profesjonalne masaże… ?
po całym dniu na rowerku czasami potrzebuję tego typu odnowy…

ps chodzi mi o te zdrowotne… :D

Kitzai, dzięki wielkie…
a koleżanki z tymi kwalifikacjami przypadkiem nie masz…? ;-)

Cytat Piotrek :
moze jakis night club z masazem

tego typu instytucje już znam… :D
chodzi mi o profesjonalny masaż… :P

7547747 to numer gg mojego kolegi teraz ma już rugi stopień więc napewno dobry jest. Napisz mu że jesteś z mojego polecenia.

Koleżanki nie mam ale ten kolega ma długie włosy!

Gabinet jest na podpromiu w siłowni 12TON

Cytat :
wystarczy do niego zadzwonic i sie umowic.

:P Pewnie się czepiam, ale zabrzmiało to trochę hc…

Ja mam Iwszys stopien w tym roku mam zamiar II a potem III i specjalizacje jaka :) troche to wyniesie ale warto sobie jakies papierki na studiach porobic :)

ps. fajna strona.

W odpowiedzi na Twoje pytanie polecam wejsć na stronę www.tittinger.pl

Ja znam chlopaka ktory masuje w jednej z naszych rzeszowskich przychodni i jest naprawde dobry…pomogl mi juz nie raz, takze nie pozostaje mi nic innego jak pochwalic go i polecic innym, ktorym rowniez moglby pomoc.wykonuje roznego rodzaju masaze, takze wystarczy do niego zadzwonic i sie umowic. to jest nr jego tel. 669746779. Polecam :!:

W beauty boutique maja fajny masaz australijski dla facetow (oraz inne zabiegi na jakiejs marce tylko dla nich).
Strona www.beautyboutique.pl

Polecam strone .:TALIA – Salon odchudzania wyszczuplania i modelowania sylwetki:.Sauna infrared pelen relaks i wychodzi sie coraz lzejszym -rewelacja , a w dodatku pierwszy zabieg gratis :)

jeśli chodzi o profesjonalne masaże to ja proponuję Salon Adelle SPA właśnie u nas w Rzeszowie. Ja tam właśnie często bywam ze względu na to, że mają profesjonalne zabiegi, miłą obsługę i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych rezultatów.

Witam serdecznie
Polecam salon Freyia na Krzyżanowskiego gdzie oprócz profesjonalnie wykonanych masaży można zafundować sobie kompletny zabieg aromaterapeutyczny połączony z przemasowaniem ciała.
Podaję link do strony: Freyia.pl – centrum estetyki cia?a

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top