Goplana

Staromieście jest suuuper, niby jeszcze miasto, wszędzie blisko, do centrum na dobrą sprawę niedaleko, a jednak daleko od hałasu itd, tylko tą starą Goplaną mogliby się wreszcie zająć, zrobić jakiś pub albo coś, bo tak to stoi bez sensu i tylko melina się tam gromadzi. Czytałam kiedyś w gazecie, że mają coś tu robić, ale to było dawno a niestety djo tej pory nic się nie zmieniło…..no cóż, pozdrawiam!!!!!!!!

mieszkam na staromiesciu na baluckiego – faktycznie bardzo fajne osiedle , ale niestety pelne mlodocianych dresiarzy tak jak i prawie kazdy inny zakatek naszego miasta ;)

Urodziłem sie na Staromieściu i chociaż mieszkam gdzie indziej (szkoda, że tak wyszło) bardzo interesuje mnie co sie tam dzieje. Budynek kina rzeczywiście wygląda źle. Pomysł aby go zagospodarować uważam za bardzo trafny!!! Może parę młodych osób+ kilku niezgryźliwych emerytów (mają czas) skrzyknęłoby się i zrobiliby coś w tym temacie. Taka inicjatywa zdopingowałaby radnych do działania i zamiast zajmować się problemami zdrowotnymi (czytaj: sklepowo-alkoholowymi) zdobyliby fundusze na reanimację obiektu.Poza tym Staromieście robi się coraz ładniejsze. Przybyło trochę nowych domów i ładnych ogródków, co mnie bardzo cieszy.

Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top