IKEA wykupiła działki w Rzeszowie !!!

jak zawsze radni..

co to jest Decathlon?
bo w google znalazlem to

:P

Cytat :
Centrum ma sie miescic przy granicach miasta ul.Lubelska koło PKS-u.

gdzie na lubelskiej jest pks? grzecznie pytam

Podobno "Życie Warszawy" donosi ze szwedzki hipermarket IKEA zakupił 23-12-2005r. w Rzeszowie 25 ha ziemi pod budowę nowego centrum "Park Handlowy Rzeszowiak". Na terenie centrum ma być łącznie 121 butików, oraz 3 hipermarkety (IKEA , Praktiker , Tesco lub Geant lub E.Leclerc). W centrum "Park Handlowy Rzeszowiak" będzie też GO Sport , Cinema City i Decathlon. Budowa ma rozpocząć się w 2007 r. a skończyć w 2010. Cała powierzchnia handlowa centrum to 121000 m.kw. handlu. Przy centrum ma być około 1500 miejsc parkingowych. Ciekawe czy to dojdzie do ładu !!




"Decathlon" to sklep sportowy.

Radni nie wyrazili zgody na budowę parku handlowego – jak narazie. Centrum ma sie miescic przy granicach miasta ul.Lubelska koło PKS-u.

Sorx … :roll: Chodziło mi o zajezdnię MPK i Małopolską Giełdę Towarową.

ikee budują w krasnem :roll:

Ej a gdzie ma sie mieścić ten "Park Handlowy Rzeszowiak" :?: :?: 8)

Nie ma to jak uwazne czytanie ;) Przeciez ktos tam wczesniej napisal ze radni nie zgodzili sie na ta inwestycje.

Niech wybudują… Będę miała co robić popołudniami… xD ;P

Ja się cieszę że tam chcą zbudować ale teraz taki ruch na siemienskiego to co będzie jak zbudują tam ten park :sad: przez ulicę chyba nie przejdę :D

po pierwsze BaQs jak zwykle wprowadza w blad :P
jak zreszta obecnie widac w Krasnem jest Auchan i Leroy Merlin.

a po drugie ktos tu tez wprowadza w blad. Radni poprzedniej kadencji nie nie zgodzili sie , tylko tak jakby nie podjeli decyzji, czyli nie bylo zgody, ale zakazu tez:)

Mama sie ucieszy :lol: :lol: :lol: jesli w ogóle IKEA sie pojawi w Rzeszowie. Szczerze,to nawet i ja bym chciała :D

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top