super

nie ma jak nowe ladne osiedle
mieszkam tu od roku i jestem bardzo zadowolony
pozdrawiam wszystkich wspolmieszkancow

ee zadne osiedle nie jest fajne :) same bloki i nic wiecej

a na jakiej ulicy mieszkasz? przy okazji to jest to najładniejsze osiedle w Rzeszowie,które posiada jakby własną granicę i jest odizolowane od huku i zgiełku

…… i masz rację kolego, osiedle jest zajebiste, w końcu mieszka się tu już 11 lat :)

Cytat suchy :
w końcu mieszka się tu już 11 lat

tez mieszkam tu juz tyle czasu , i to jest najlepsze osiedle ! :D

Mało młodzieży – to fakt. Choć wydaje mi się, że większość po prostu nie wychodzi z domu ;) A szkoda, bo fajnie byłoby poznać ludzi z osiedla. Wiecie, jaki mamy cudny plac zabaw? ;)

Nie ma co porównywać KRN-u do – dopiero powstającego – osiedla Strzyżowska. :roll: Zobaczysz za pare lat, jak małe kajtki od ziemi odrosną. He he. XP? Nawet nazwy nie znam. A lat mam siedem i pół. :P

Cytat :
Pozdrawiamy panią święty trawnik ją nazywamy z bloku tam gdzie jest sklep jedynka
Bardzo lubimy ją wkurzać . Myślicie że to spokojne osiedle to sie mylicie każdego wieczora może was dopasc banda Wesołego Romka (polewa) i wtedy stanie sie tragedia ale wy dalej uwazajcie ze to spokojne osiedle . JLB banda z nami ostra jazda skandalem konczy sie kazda balanga to jest POLEWA ARMIA :twisted: :lol:

:roll: Mleko Ci jeszcze na brodzie nie zaschło, a Ty już takie rzeczy piszesz. Faktycznie, osiedlowych mafii tu od groma. Takich, gdzie średnia wieku to 13-14 lat ma się rozumieć. :roll: A pod Jedynką rzeczywiście, często widuję jakąś formującą się paczkę, tyle, że jest jakaś taka ledwo od ziemi odrastająca ;)

hehe na krakowsiej jest duzo dresikow :)

nie no to jak narazie jest najladniejszym osiedlem w Rzeszowie ;) naprawde jest co podziiwac – niekotre bloki sa swietne :) ale tak co do najlepszego to … malo mlodziezy jest :] wiec nie ma sie z kim kontaktowac ale za to jest duzo kochanych malutkich dzieciaczkow ;)

nie no jest troche mlodziezy nie ma zeby nie bylo ale jest to uderzajaco mala liczba w porownaniu do np KRN-u :] troche sie zna tych osob i praktycznie wszystkie kojarzy bo nie ma ich tak duzo…
btw. R.K. Ty z Xp jestes:> i hmm w jakim wieku :>

Krakowska czy KRN. I tu i tu ludzie siedza w domach :P ,,,, A jesli juz ktos wychodzi , to dresiki rpzed blokami ….

Pozdrawiamy panią święty trawnik ją nazywamy z bloku tam gdzie jest sklep jedynka
Bardzo lubimy ją wkurzać . Myślicie że to spokojne osiedle to sie mylicie każdego wieczora może was dopasc banda Wesołego Romka (polewa) i wtedy stanie sie tragedia ale wy dalej uwazajcie ze to spokojne osiedle . JLB banda z nami ostra jazda skandalem konczy sie kazda balanga to jest POLEWA ARMIA :twisted: :lol:

Dokładnie.Codziennie widze jakichś dresików z kapturkami na głowach i jakieś tempe dziewczęta razem z nimi.Nie wiem czy mieszkają na tym osiedlu czy przychodzą tu z KRN ale zdrowo mnie wnerwiają.

Co to znaczy "jeszcze" spokój ? Czyżby niedługo miało się to zmienić?

Osiedle jest bardzo ladne, mlodziezy nie ma duzo poniewaz wprowadza sie tam cale mnostwo mlodych malzenstw z malymi dziecmi lub z dziecmi ktore dopiero sa w planie :D
W porownaniu do innych osiedli w Rzeszowie tam jest jeszcze spokoj chociaz jak RAZ! zdarzylo mi sie spac u siostry to samochod mi okradli :572:

Witam mieszkam na ul. Krośnieńskiej i nie wiem czy wiece drodzy sasiedzi ze na Krośnieńskiej jest extra salon fryzjersko- kosmetyczny i co najwazniejsze jest SOLARIUM ja tam chodze i jestem bardzo zadowolona nazywa STUDIU URODY bionatura www.bio-natura.com.pl POLECAM !!!!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top