szukam sąsiadów :)

kto jeszcze mieszka na tym osiedlu? ;)

ja iwielu :oops:

no i ja tez się zamierzam tam wprowadzić

czesc wszystkim, mieszkam narazie na koscielnej ale niedługo przeniose sie do nowego bloku na krosnienską, chetnie poznam sąsiadów:) moje gg 4021342- Ewelina

czesc wam, co tak pusto na tym wątku, czy nikt z was nie ma internetu czy wszyscy chcą być anonimowi. Jak sie wam mieszka w nowych mieszkaniach, inni mieszkają od niedawna a niektórzy nawet i kilka lat.
W sumie miło by było mieć internetowych znajomych z osiedla.

[ Dodano: 2005-07-22, 12:07 ]
a moje gadu gadu 5020022,z eweliną juz nawiązałyśmy rozmowę

Ja też mieszkam na tym osiedlu prawie od roku.To najlepsze rzeszowskie osiedle…

Hmm, pusto tu strasznie :) W sumie pierwszy raz wpadłem na to forum, ale fajnie by było – gdyby się to nieco bardziej rozkręciło. Mieszkam na tym osiedlu dobrych kilka lat i powiem szczerze – lepszego osiedla w Rzeszowie nie ma. ;) Troche subiektywna ocena, ale… :)

heh wkoncu strzyzowskie nie :P ?

osiedle szybko sie rozwija wiec mysle ze i ludzi wciąż nowych bedzie przybywać . Gdyby tylko czasem ludzie wychodzili na spacerek wieczorem to juz w ogole byłoby super , poniewaz jedyne osoby ktore widze to dresiki na KRNie :P

ul. Strzyzowska, Krynicka, Krośnieńska… nie wiem co tam jeszcze… Osiedle mieści się po zachodniej stronie Rzeszowa, zaraz za KRN :) pzdr

mam pytanie, moglibyscie mi powiedziec w ktorej czesci rzeszowa jest to osiedle?? albo podac jakies jego glowne ulice? bylbym wdzieczny

Mimo, że nie mieszkam na waszym osiedlu, lecz na KRNie to bardzo miło mi się spędza czas u was ;D bardzo przyjazne to osiedle ;D no i fajny PUB 12 jest ;DD z Irish Music ;D Chociaż trochę cicho u was, niekt nie siedzi na polu, tylko każdy się chowa po mieszkaniach ;D No i plac zabaw obok szkoły tych pijarek fajny ;D Pozdrawiam

Wirtualnie Witam sąsiadów :)
Tyle tutaj czytam o placu zabaw a jeszcze na nim nie byłam, chyba czas najwyższy wybrac się aby nie pozostawać w tyle i wiedziec co w trawie piszczy.
Osiedle jest bardzo fajne, spokojne i fajnie pomyślane. Narazie tylko do szału doprowadza mnie ten kurz z którym nic nie robią, nie sprzątają chociaż ostatnio jeździła jakaś maszynka ale to za mało, mało za mało :evil:

Od niedawna również Nowosądecka(20 bloków na metr kwadratowy :sad: ) i Niemena.

Ja tylko się zastanawiam ile jeszcze bloków nastawia spółdzielnia :/ Co z tego,że są ładne i nowoczesne,skoro poza nimi nie ma nic.Nikt nie pomyślał o parkingach,gdzie są boiska sportowe ?

Nie dla przedszkola,bo plac powstał dużo wcześniej,no ale co z tego ? To na osiedlu mieszkają same małe dzieci ?

Acha,wiesz z monitora ciężko czasami wyczytać ironię ;)

No wydaje mi sie,że my jako mieszkańcy mało mamy niestety do powiedzenia,osiedle to jakby "własność" spółdzielni,chociaż dzisiaj było spotkanie Rady Osiedlowej z prezydentem,może jakieś postulaty zostały zgłoszone… ?

O co mi przyszło na myśl,to więcej miejsc do grillowania ;) Jest jedno,a to za mało,bo w lecie jest bardzo przydatne ;)

ja mieszkan na strzyzowskiej ale w domkach ;))

Bardzo milo tu na projektancie. Pozdrawiam :)

na krośnieńskiej jest jakiś plac zabaw -chyba dla przedszkola ;)

to tylko ironia…
W pełni się z Tobą zgadzam, że powinni budować nie tylko same bloki.
ale jak sprawić by zaczeli budować rzeczy, o których wspomnialeś :?:

no ciekawe .. osiedle to wydaje się być młode -dosłownie i w przenośni-, a wiadome młodzi ludzie powinni miec miejsca do zabawy :wink:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top