spółdzielnia PROJEKTANT

czy jesteście zadowoleni z obsługi spółdzielni PROJEKTANT, ja mieszkam na ulicy Krośnieńskiej w nowych blokach, i pomyślćie sobie, że w opłatach czynszowych mamy pozycję "oświetlenie ulic 5,00 zł" to jest skandal, ponoc droga nie jest jeszccze oddana no i mieszkańcy mają za to płacić, dzwoniłam do spółdzielni to mi Pani powiedziała, "że jak Pani chce to możemy wyłączyć prąd" bardzo miła obsługa nie powiem.

Mieszkam przy ul. Kościelnej w bloku numer 6 i jestem zbulwersowana tym, ze usunięto piekny plac zabaw obok bloku, jak mozna było to zrobić, po co robicie a potem usuwacie! mam teraz chodzic z dzieckiem niewiadomo gdzie bo wy niszczycie cos bardzo przydatnego? z jakiej racji, przeciez za to płacilismy! zwykła dewastacja mienia! to jest poprostu smiech na kółkach….zegnam

to skandal ponieważ sama widzialam tych leni patentowanych z projektanta uważają sie za pańow świata i nic nie robią jak koszą trawnik to 5 dni!! i nawet te chuśtawki były super ale je przeniesli na plac zabaw na szkole!!! glupia szkola!!

Przecież wszystko teraz znajduje się na placu na który jest 5 minut spacerkiem,więc o co tyle krzyku.

:573: sory, to nie lenie z Projektanta koszą trawę, tylko lenie co nic nie robią z Gardy.
A jeśli chodzi o projektant to ludzie którzy tam pracują są w porządku z wielkimi wyjątkami.
Te nowe wyjątki które nie dawno pojawiły się w spółdzielni powinny zastanowić się co robią :twisted:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top