ranking szkoł jezykowych

Karola Ty uczysz w EMPIK-u czy tylko Ciebie tam uczą :)

Cytat Karola :
Cytat Abdul :
Karola Ty uczysz w EMPIK-u czy tylko Ciebie tam uczą :)

to pierwsze :)

A jaką grupę?

Cytat Karola :
Cytat Abdul :
Cytat Karola :
Cytat Abdul :
Karola Ty uczysz w EMPIK-u czy tylko Ciebie tam uczą :)

to pierwsze :)

A jaką grupę?

pytasz o jakąś konkretną? ;)

np. Texas.

A ogólnie to uczysz dzieci czy dorosłych.

Mam dziwne wrażenie, iż się już chyba spotkaliśmy . Uczyłem się kiedyś w Empiku angielskiego i miałem zajęcia z paroma lektorami. Być może nawet z Tobą – choć pewności nie mam.

Od dawna uczysz? Czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze szkołą językową EMPIK.

Swoją drogą ludzie z Empiku mają strasznie dziwne pomysły na nazywanie grup Pamiętam chyba Dakota, Memfis czy wspomniane wyżej Texas.

no to piszmy kto do jakiej szkoly chodzi/chodzil i jakie ma wrazenie dotyczace niej

ja chodze do Resovii English school mialem w tym roku przeniesc sie do yesa lecz niebylo grupy na moj poziom

w liceum chodziłam do American English School na Lisa Kuli i nie żałuję, drugi raz też bym tą szkołe wybrała, porównania nie mam, ale narzekać na co też nie – dobrzy nauczyciele to największy plus
A jeśli chodzi o metodę Callana to polecam szkołę językową AWANS, która jest najlepszą tego typu szkołą na Podkarpaciu (według Newsweeka), a siedzibę ma w Europie na czwartym piętrze ;)

Cytat mierzwa2005 :
ja chodzę do Awansu w Europie2 przygotowuje się do matury cały czas tam się mówi z pisaniem trochę gorzej można tam 1miesiąc za fri chodzić ponieważ chodzi się tydzień i jak chce się tam dalej chodzić to się płaci jeśli nie to nie trzeba.

Polecam bardzo tą szkołe

A ja nie polecam, zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowanie do matury. Pracowałam tam dwa lata i uważam, że to jest dobra metoda tylko dla osób, które chcą się nauczyć języka, bo wyjeżdżają za granicę i muszą się dogadać. Teraz pracuję w EMPiKu, więc podpisuję się pod tym, co koleżanka parę postów wcześniej napisała :D

Cytat Hokita :
hmm sadzicie ze empik lepszy od promaru ? ma ktos jakies sensowne argumenty przemawiajace na niekorzysc promaru ? a moze lepsze w ogole prywatne lekcje ?

najlepiej będzie jak sama zapoznasz się z ofertą zarówno jednej, jak i drugiej szkoły osobiście i wtedy sama będziesz wiedzieć, co Tobie bardziej odpowiada…
A jeśli chodzi o lekcje indywidualne (bo chyba to się kryje pod hasłem "lekcje prywatne"..), to też zależy od tego, czy wolisz pracować w grupie czy raczej sama, jak i od celu nauki – czy uczysz się po to, żeby umieć czy na przykład po to, żeby zdać jakiś egzamin itp.

Cytat Hokita :
hmm…a uwazasz ze np na prywatnych lekcjach nie da sie nauczyc do egzaminu?

ja akurat uważam, że do egzaminu to lepiej na prywatnych

Cytat Hokita :
a tak w ogole to ustalilam ostatnio ze to od nauczyciela zalezy a nie od szkoly i tu i tam i wszedzie indziej moze sie zarowno lepszy jak i gorszy znalezc a ja na moja nie narzekam wiec chyba w porzadku ;)

jasne, że tak :)

Cytat Abdul :
Karola Ty uczysz w EMPIK-u czy tylko Ciebie tam uczą :)

to pierwsze :)

Cytat Abdul :
Cytat Karola :
Cytat Abdul :
Karola Ty uczysz w EMPIK-u czy tylko Ciebie tam uczą :)

to pierwsze :)

A jaką grupę?

pytasz o jakąś konkretną? ;)

1 – uczę dzieci i dorosłych – tylko te moje dzieci to jest szósta klasa podstawówki, więc to już taka prawie młodzież :)

2 – w EMPiKu pracuję od tego roku, czyli od września, więc pewnie się nie spotkaliśmy, chyba, że chodziłeś wcześniej do Awansu :)

3 – moim zdaniem nazwy są bardzo fajne :) Każda grupa chciałaby się nazywać Londyn albo Nowy Jork, ale przy prawie 60-ciu grupach jest to niemożliwe. Poza tym, chyba lepiej nazywać się Dakota albo Memphis niż A16 czy C8 ;)

Cytat ewelinaa :
j.która szkoła najlepiej uczy metody callana?? bo to ona uczy mówić w tym języku

ta metoda Cię nauczy automatycznie odpowiadać na pytania, a nie swobodnie rozmawiać

Chodze do Next Door na Nowym miescie :) Moim zdaniem bardzo dobra szkoła ;)
chcialem isc do Promaru ale… Moi dobrzy znajomi odradzili mi to :)

ja chodze już drugi rok do Empiku, lektorzy są w porządku, baaardzo mili i elastyczni
co do wielkości grup: zalezy jaki poziom i dzień, max 12 osób

hmm sadzicie ze empik lepszy od promaru ? ma ktos jakies sensowne argumenty przemawiajace na niekorzysc promaru ? a moze lepsze w ogole prywatne lekcje ?

Cytat mierzwa2005 :
będę miał dużo punktów z matematyki fizyki i informatyki, przez co nie wątpię iż dostanę się na każdy kierunek, tylko mi zależy aby nie wypaść najgorzej w 7LO.

naprawde nie musisz tego na kazdym kroku powtarzac :/

hmm…a uwazasz ze np na prywatnych lekcjach nie da sie nauczyc do egzaminu? no wiesz uczeszczam wlasnie do promaru, a ostatnio jakos slysze coraz wiecej glosow ze jednak empik lepszy to juz niech uslysze co dokladnie przemawia na jego korzysc ;) a tak w ogole to ustalilam ostatnio ze to od nauczyciela zalezy a nie od szkoly i tu i tam i wszedzie indziej moze sie zarowno lepszy jak i gorszy znalezc a ja na moja nie narzekam wiec chyba w porzadku ;)

Ja wiem że NAJGORSZĄ szkołą jest NEW ENGLISH SCHOOL. Pracują tam niekompetentne osoby. Przez 2 tygodnie nie potrafili przygowac właściwej umowy, tylko taką z zawyżoną kwotą. Babka która przyjmuje klientów jest neimiła i udaje obrażoną, kierowniczka ma jakieś kompleksy niższości na swoim punkcie i wszystkich wokoło obraża i uważa że są niewychowani! PORAŻKA!!! NEI IDŹCIE TAM!! ja zrobiłem ten błąd!!!

jeśli chodzi o mnie to do matury przygotowywalam sie w szkole "Master school" i nie poweim ustną zdałam na 20pkt a pisemna na 70-pare%,teraz moja siostra tam chodzi….a ja tam robie kurs dla doroslych….i mam pytańko bo potrzebne jest mi znakomite dogadywanie sie w j.angielskim…która szkoła najlepiej uczy metody callana?? bo to ona uczy mówić w tym języku

ja chodzę do Awansu w Europie2 przygotowuje się do matury cały czas tam się mówi z pisaniem trochę gorzej można tam 1miesiąc za fri chodzić ponieważ chodzi się tydzień i jak chce się tam dalej chodzić to się płaci jeśli nie to nie trzeba.

Polecam bardzo tą szkołe

możecie podać ceny lekcji i ile jest ich w tygodni. Ponieważ ja się przygotowuję do matury mam tylko jeszcze pół roku i jestem na miesiącu próbnym w Awansie kolega ją kończy i ja tam poszedłem. Próbną maturę z angielskiego napisałem na 41% co jest najgorszym wynikiem w mojej klasie. Dobrze napisany J.angielski na maturze nie jest mi potrzebny ponieważ idę na Politechnikę Rzeszowską i będę miał dużo punktów z matematyki fizyki i informatyki, przez co nie wątpię iż dostanę się na każdy kierunek, tylko mi zależy aby nie wypaść najgorzej w 7LO.

Cytat TomekW :
Chodze do Next Door na Nowym miescie :) Moim zdaniem bardzo dobra szkoła ;)
chcialem isc do Promaru ale… Moi dobrzy znajomi odradzili mi to :)

Też tam chodzę. Szkoła nawet ok. Przynajmniej czekolada dobra :grin: i tania :wink:

Moja siostra chodziła do Amber English Courses – Sue Callow i ponoć jest całkiem okej.

A co myślicie o szkole ARTCOM?

a ta british school za mcdonaldem na powstancow warszawy wie ktos cos o tym? :wink:

a ja polecam Professional English School, uczę się tam dwa lata. Świetni lektorzy, konkretni. Polecam szczególnie zajęcia z Philipem i panią Justyną:o Naprawdę świetnie tłumaczą i porafią zmotywować:o
Poza tym fajowa atmosfera, i małe grupki. dostałam książki gratis.
uczę się metodą tradycyjną ale wiem, że wprowadzili teraz Direct English – podobno jakaś alternatywa dla Callana
I ważne są w centrum (Grunwaldzka) i mam do nich blisko;) Trochę kiepsko prezentuje się wejście do budynku;( ale salki lekcyje są przytulne;)

Warto!
Pozdrowiam

Studio Językowe LINGONYA przy ul. Wierzbowej 2 w Rzeszowie zaprasza na kursy języka angielskiego Metodą Callana. Doświadczeni lektorzy, małe grupy, dogodny system płatności. Zapraszamy na lekcje próbne! Więcej informacji: 0504 798 521 lub biuro@lingonya.pl

Witam,
Ja uczę się w empiku już od 2 lat i jak najbardziej polecam tą szkołę. Kładą tam nacisk zarówno na wymowę jak i pisownię i gramatykę. Lektorzy są bardzo sympatyczni, sale świetnie wyposażone.
Pozdrawiam:)

Witam!
Widzę, że jest tu dużo lektorów. Chciałabym zapytać kiedy najlepiej szukać pracy w szkołach językowych? Właśnie dostałam plan zajęć na nowy semestr i odkryłam, że mam nadzwyczaj mało zajęć, a że uwielbiam uczyć to chętnie podjęłabym pracę. Teraz to pewnie za późno, bo grupy są już ustalone, ale czy moge próbować składać CV od nowego semestru (styczeń/luty ) czy niestety nie ma szans i muszę czekać aż do czerwca :( ?? Będę wdzięczna za wskazówki.

czesc ja chodze do szkoly Germanitas na angielski.szkola jest w centrum i generalne podoba mi się

1 Enlightened Reply

Trackback  •  Comments RSS

  1. tomaszmasz pisze:

    Wiele moich znajomych chodziło do Artcom. Podobno mają świetnych nauczycieli, zarówno polskich jak i native speakerów. Sam ostatnio myślę o rozpoczęciu tam nauki bo mój angielski mocno kuleje. Jeszcze rzuciło mi się gdzieś w oczy na ich stronie, że mają gratis drugi język – fajna sprawa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top